Öreg-Tó Vendéglő Soltvadkert

a 11 soltvadkerti étterem közül
étterem, vendéglő
Öreg-Tó Vendéglő Soltvadkert
Öreg-Tó Vendéglő SoltvadkertÖreg-Tó Vendéglő Soltvadkert

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Öreg-Tó Vendéglő Soltvadkert vélemények

Kiváló 2020. január 13.a párjával járt itt
Kellemes hely, finom ételek,kedves kiszolgálás. Ajánlom mindenkinek aki arra jár. Tiszta, ízléses hely.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
2018. február 6.a párjával járt itt
Útközben ugrottunk be ebédelni a nyáron. Nagyon szívélyesen fogadtak,kedves volt a felszolgáló. Még elkészült az ételünk, ajándékba nagyon finom levessel kínáltak,ilyet máshol nem is tapasztaltam. Családias volt a hangulat. Finom volt az ebéd,bőséges nagy tányérokat kaptunk. Jól éreztük magunkat,visszatérünk ha arra járunk. Csak ajánlani tudom!
Átlagos 2017. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
Bár nem vagyok soltvadkerti de méltán mondhatom, a Soltvadkert város egyik legjobb étterme. Az ételek finomak az adagok elfogadhatóak az árakkal együtt. A kiszolgálás harmat gyenge, így a borravaló "alma". A mellék helységek tiszták volta. Az étterem berendezése hagyományos magyar népi dolgokkal voltak berendezve. Az étlap stílusosan fából szépen kifaragva.
Átlagos 2015. április 14.családjával járt itt
Valljuk be őszintén, bármennyire szeretjük is a Kunságot s nemcsak Petőfi okán, ez nem a magyar gasztronómia fellegvára. Akad néhány kiemelkedő csárda, de olyan hely, mely esélyes lenne a 11 Gault Millau pontra a nemzetközi húszas skálán, ahol megcsillanna a megszokott sablonokon való radikális túllépés, a kreativitás, a szezonalitás, a stabil minőség mellett: egy sem.
Öreg-Tó Vendéglő Soltvadkert - Étel/italÖreg-Tó Vendéglő Soltvadkert - BelsőÖreg-Tó Vendéglő Soltvadkert - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Vadkerti nyaralásunk végén benéztünk ide egy délutáni ebédre. Miután kiválasztottuk mit kérünk, körbenéztünk egy kicsit. Rajtunk kívül egy lélek se. . . Az asztalok és székek nagyon tetszettek, hatalmas darab görcsökkel teli fából kialakított, lakkozott remekművek. A WC tiszta és modern. Az ételek viszont már nem tetszettek ennyire.