Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron

Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő K?szeg

Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron vélemények

2071
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2228 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42631 feltöltött kép
Átlagos 2021. július 16.a párjával járt itt
Furán kezdődött ez is… megnézem Sopronban az ittjartam. hu-n, hogy melyik a legjobb étterem, és lám, lám, az Aranyfácán! Hát akkor menjünk oda… cím beír, telefonos alkalmazás háromszor visszavezérelt ugyanoda, egy, az állomás előtt háztömb körül kellett kerengeni, ahol ráadásul útépítés is volt, szóval, a dühöngésig elátkoztam az elektronikát.
Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron - Külső képFehér Rózsa Fogadó étterme Sopron - MosdóFehér Rózsa Fogadó étterme Sopron - MosdóFehér Rózsa Fogadó étterme Sopron - MosdóFehér Rózsa Fogadó étterme Sopron - Étel/italFehér Rózsa Fogadó étterme Sopron - Étel/italFehér Rózsa Fogadó étterme Sopron - Étel/italFehér Rózsa Fogadó étterme Sopron - BelsőFehér Rózsa Fogadó étterme Sopron - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. július 20.a párjával járt itt
Ausztria felé utazva gyakran szállunk meg Sopronban. A szállásadónk ajánlotta az éttermet. A külső, de fedett részén foglaltunk helyet. Nagyon finom házi limonádéval indítottunk. A fatálas főételt nagyon hamar kihozták. Minden friss volt rajta. Különböző rántott és sült húsokat ettünk, vegyes körettel és savanyúval.
Átlagos 2019. szeptember 23.gyerekekkel járt itt
Újra eljött a szülinapom és ismét ide mentünk ebédelni. A jól megszokott ételek fogadtak, (ami lehet már kissé unalmas is egy idő után) , viszont mintha nem ugyanaz a szakácsuk lenne, nem volt olyan finom , mint előző alkalmakkor. A sütemény egyáltalán nem volt ehető számomra. Nagy somlói galuska párti vagyok, de ez nem is hasonlított rá sajnos. A leves is túlságosan hideg volt.
A mennyiséggel most sem volt problémánk.
Kiváló 2019. szeptember 18.a párjával járt itt
5 napot töltöttünk az étteremtől nem messze levő apartmanházban. Előre kinéztem ezt a helyet, mert jókat olvastam róla, és a tulajnő is javasolta őket. Nagyon jó környezet, az udvarban levő modern pavilon levegős, világos, meleg lévén fontos volt ez, tehát már ez egy jó indítás volt.
Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron - Étel/italFehér Rózsa Fogadó étterme Sopron - Étel/italFehér Rózsa Fogadó étterme Sopron - Étel/italFehér Rózsa Fogadó étterme Sopron - Étel/ital
Kiváló 2019. július 26.barátokkal járt itt
2. jára jártunk itt barátokkal szülinapot ünnepelni. A kivizöld dízájn és színvilág nyugodtságot sugároz, a hely kellemes, hangulatos. Az ételek ízletesek, édesburgonyás köretet ezidáig nem találtam sehol, itt annyira finoman van elkészítve, enyhèn fűszeres bundában, bátran ajánlom mindenkinek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. szeptember 29.gyerekekkel járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottuk a helyet. Nem csalódtunk. Minden isteni finom volt,óriási adagok,teljesen jó árak,figyelmes kiszolgálás. Megérdemlik az 1.helyet! Az biztos,hogy ezentúl csak itt fogunk enni,ha Sopronba jövünk!
Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron - Étel/ital
Kiváló 2018. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Családdal érkeztünk egy jó hangulatú nyári délutánon. A pincér nagyon hamar jött. Kellemes, udvarias fiatalember. Kérdéseinkre türelmesen valaszolgatott. Az italok szinte azonnal elõttünk voltak. Az ételek nagyon rövid idő alatt érkeztek. Az adagok megfelelőek, az ízek teljesen rendben voltak. Legközelebb is biztosan visszatérünk.
2018. július 22., csoporttal járt itt
Csoporttal érkeztünk, és tudomásom szerint nem foglaltunk asztalt. Ennek ellenére kaptunk helyet, igaz bent, és elég szűkösen. Hamar felvették a rendelést és hozták is a kiválasztott ételeket, pedig teltház volt. Levest nem ettem, a főételekkel minden rendben volt. Óriási adag, ízletesen elkészítve.
Kiváló 2017. november 19.családjával járt itt
Miskolcrol látogattunk el ide ebben a kellemes étteremben szinte minden évben felkerestük,ezt az éttermet. A pincérek figyelmesek és gyorsak. Az étel minősége nagyon finom és bőséges. A deszert finom volt és ízletes. Csak gratulálni tudok a szakácsok nak és a felszolgáóknak mindég ugyan olyan finom minőségű mint tavaly. Hiába voltak sokan mégis hamar kaptuk az ételeket
Kiváló 2017. október 16.gyerekekkel járt itt
Szülinapomon mentünk el ebbe az étterembe, ami első látásra is nagyon megtetszett. Gyors volt a kiszolgálás, ami meglepő volt, mivel tele volt az étterem! ! ! Levest és főételt ettünk, sajnos desszert és kávé se fért már belénk, mivel olyan bőséges volt az étel.
Nagyon finom volt minden a gyerekek is jelezték, hogy máskor is jöjjünk ide el :) Köszönjük szépen!
Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron a térképen
9400 SopronPócsi u. 21.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar