Simons Restaurant Sopron

Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.24-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Simons Restaurant Sopron vélemények

Szörnyű 2021. november 13.a párjával járt itt
A hétvégi büfé ebédet próbáltuk ki. Az ár alacsony a soproni árakhoz képest. Elolvastam a véleményeket és ott volt ugyan egy nagyon negatív vélemény, de az étterem válasza azt sugalta, hogy csak egy roszakaró írta. A saját tapasztalatom szerint az ételek nem voltak rosszak.
Kiváló 2017. április 3.a párjával járt itt
Egy vasárnapi ebédre tértünk be férjemmel ebbe az étterembe. Bár sokszor sétáltunk már a környéken, de még sosem jártunk bent. Nagyon kedves fogadtatás után kísért bennünk a pincér az asztalunkhoz. Az étlap választéka bőséges, különlegességeket is bőven találtunk. Amíg vártunk a levesre, volt egy kis időnk körülnézni a helyiségben.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. február 22.a párjával járt itt
Néhány éve nagyon pozitív tapasztalattal távoztam, most lehet, hogy nem jól választottam ételt.
A krumpli kellemetlen ízű volt, a szűzérmék viszonylag rendben, a borsborítás nekem kicsit sok volt. A kacsa állítólag finom volt.
Ami viszont vitathatatlan, életem legjobb diós brownie-ját ettem itt.
Kiváló 2016. április 7.barátokkal járt itt
A Lővér Szálló környékén sétáltunk, ott ért minket az ebédidő. Bár április eleje volt, de úgy sütött a nap, hogy a teraszon megterített asztalok látványának nem lehetett ellenállni. Bár étlapról elég drága hely, de kínálnak menüt is, amit egy nyugdíjas pénztárcája is elvisel. A leves sajnos nem volt túl jó, de a főétel igen érdekes és jó volt.
Simons Restaurant Sopron - Étel/italSimons Restaurant Sopron - Étel/ital
Kiváló 2015. november 21.a párjával járt itt
Setalas közben betertünk a Moa Restaurantba, nagyon kellemes fogadtatas vart minket mar a bejaratnal. Fiatal,kedves pincerfiu köszöntött bennünket, az asztalhoz kisert es elvette a kabatunkat.
Kedves volt a kiszolgalas is. Nagyon szep a restaurant belsö tere is, gyönyörü lepcsö vezet fel a galeriara, tehat nagyon jol ereztük magunkat. Meg visszaterünk, ajanlom masoknak is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. június 14.gyerekekkel járt itt
Széles, változatos választék. Figyelmes kiszolgálás. Csak ajánlani tudom. Hosszú az étlap, van mit végigkóstolni, visszatérünk hamarosan.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
A környéken való sétálgatás után beültünk ide ebédelni. Kellemes hangulatú hely fogadott minket. Finom és szépen tálalt ételeket kaptunk, a kiszolgálás is rendben volt. Igazi, amolyan mediterrán vagy karibi bár jellege van a helynek ami nekem külön tetszett, színkavalkád mindenütt és az akvárium is szép látványt nyújtott. Az árak és az adag is rendben volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. december 31.gyerekekkel járt itt
A Hotel Fagusban töltöttünk pár napot. Egyik nap tettünk egy nagy sétát az erdőben, és bizony már dél felé járt az idő, mire lekeveredtünk a szálloda környékére. Pont a Moa mellett mentünk el, ez december 26-án volt. Gondoltuk benézünk, hátha nyitva van.
2013. július 16.családjával járt itt
Nagyon hangulatos a hely, koktélozni és kávézni ültünk be, bár a koktélkínálatot lehetne bővíteni, de vannnak alkoholmentesek is, a kávé nagyon jó. Vacsorázni nem volt alkalmunk mert félpanzión voltunk, de láttuk a felszolgált ételeket, nagy adagok, igényes tálalás, és nem sokan hagytak ételt a tányéron, az illatok ínycsiklandóak voltak, az étlap remek, nem sablonos.