Rókalyuk Étterem és Söröző Sopron

Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.24-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Rókalyuk Étterem és Söröző Sopron vélemények

Kiváló 2017. szeptember 28.a párjával járt itt
Idegenként érkeztünk a városba. Sok étterem kínálatát megnéztük,és ide tettük a voksunkat. Tetszett hogy van menü is az étlapjuk mellett. Kívülről is rendezettnek tűnt,bent egy kellemes légkör fogadott minket. Az ételek finomak és kiadósak voltak. Nagyon kedves kiszolgálásban volt részünk,az árak átlagosak voltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 16.családjával járt itt
Ha Sopronban megfordulunk, akkor ide mindig elmegyünk, mert különleges hangulata van az étteremnek. Tényleg olyan, mint egy rókalyuk.
Az ételek finomak, a kiszolgálás elfogadható, az árak nem eltúlzottak. A hely a belváros szívében található, sétányi közelségben a legfontosabb látnivalóktól. Érdemes kipróbálni...
Kiváló 2017. május 6.a párjával járt itt
Abszolut központi helyen könnyen megtalálható.Szuper hely,annyira örülök,hogy felfedeztük a párommal ezt a helyet.Kihagyhatatlan,gratulálok a megálmodójának!Az ételek is rendben voltak!Szívből ajánlom.Minket télen ez a hely nagyon jól eső melegséggel töltött el:-)Árak tekintetében átlagos hely.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2017. február 19.gyerekekkel járt itt
Soproni túránkon kerestünk egy helyet, ahová beülhetünk ebédelni. Ezúttal a belvárosban portyáztunk, és beültünk a rókalyukba. Talán a hely házigazdája (? ) kedvesen beinvitált bennünket, mivel nem volt foglalásunk, ezért szabad asztalt mutatott. A pincébe egy gyönyörű asztalosmunkával készült lépcsőn lehet lemenni, ámbár a plafon fejre veszélyes.
2016. szeptember 22.a párjával járt itt
Egyik este, amikor a kinti étlapot tanulmányoztuk, nagyon kedvesen invitált a kiszolgáló, így másnap - a honlapon olvasott véleményekre is figyelemmel - ide jöttünk vacsorázni. Szépen berendezett pincében fekszik az étterem, a kiszolgálás rendkívül figyelmes, szakszerű.
Rókalyuk Étterem és Söröző Sopron - Étel/italRókalyuk Étterem és Söröző Sopron - BelsőRókalyuk Étterem és Söröző Sopron - BelsőRókalyuk Étterem és Söröző Sopron - Étel/italRókalyuk Étterem és Söröző Sopron - Étel/italRókalyuk Étterem és Söröző Sopron - Étel/ital
2016. augusztus 4., üzleti partnerrel járt itt
Ha hangulatos és meghitt helyre vágysz Sopronba, akkor gyere ide. Csendes de még is a város szívében található étteremről beszélhetünk. Csütörtöki napon mentünk, kora délután és szerencsénkre üres volt az étterem, igaz valami rendezvény is volt a városba.
Rókalyuk Étterem és Söröző Sopron - BelsőRókalyuk Étterem és Söröző Sopron - BelsőRókalyuk Étterem és Söröző Sopron - BelsőRókalyuk Étterem és Söröző Sopron - BelsőRókalyuk Étterem és Söröző Sopron - BelsőRókalyuk Étterem és Söröző Sopron - BelsőRókalyuk Étterem és Söröző Sopron - BelsőRókalyuk Étterem és Söröző Sopron - BelsőRókalyuk Étterem és Söröző Sopron - BelsőRókalyuk Étterem és Söröző Sopron - BelsőRókalyuk Étterem és Söröző Sopron - Belső
Kiváló 2015. február 27.családjával járt itt
Csak gratulálni tudok az elmult hétvégét sopronban toltottuk és három alkalommal voltunk a Rókalyukban. De én ennyire házias finom és szépen tálalt böséges ételeket még nem sikerült ennem sehol, pedig heti szinten járunk étterembe. Ugyhogy csak gratulálni tudok. A levesek a főételek és a desszertek. ősszefoglalva egy Gasztronomiai csoda ! ! ! ! !
Kiváló 2015. február 27.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már a Rókalyuk étteremben,találkozót, születésnapot is tartottunk már náluk, és minden esetben tökéletesen elégedettek voltunk mindennel. Finom, ízletesek az ételek,bőségesek az adagok, udvarias a kiszolgálás. Hangulatos kis étterem, nagyon szeretjük. Ezután is a kedvenc helyünk lesz.,
2015. január 18.a párjával járt itt
Szilveszterkor a városban sétálva eljött az ebédidö . Véletlenül választva tértünk be egy vendéglátóba ahol a Pincér Úr segitökészen kalauzolt a pince helyiségbe bennünket . Gyors italrendelés felvétel és kiszolgálás . Az ételrendelés után körbeszemléltük a kissé szükös de meleg és hangulatos helyiséget .
Átlagos 2014. szeptember 9.barátokkal járt itt
Sokszor járok Sopronban, de a Rókalyukban most voltam először. Az utcára kitett menü keltette fel az érdeklődésemet. Az utcáról nagyon kicsinek látszik, de belépve kiderül, hogy a nevének megfelelően le kell mászni az alagsorba, ott van igazán az étterem. Természetesen van egy kitömött róka is.