TasteVino Sopron

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pihenés fürdőbelépővel
Pihenés fürdőbelépővel
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

TasteVino Sopron vélemények

Kiváló 2023. december 25.egyedül járt itt
Visszanéztem, hogy ezt a remek helyet csak én értékeltem eddig, most még gyarapítom ezeket az értékeléseket egy újabbal. Merthogy idén márciusban megejtett soproni gasztrotúrám alkalmával is útba ejtettem ezt a pazar helyet, a kiszolgálás továbbra is kifogástalan, a beltér nem sokat változott négy év alatt, a kínálat sem, az továbbra is kiemelkedő.
TasteVino Sopron - EgyébTasteVino Sopron - EgyébTasteVino Sopron - EgyébTasteVino Sopron - EgyébTasteVino Sopron - EgyébTasteVino Sopron - EgyébTasteVino Sopron - EgyébTasteVino Sopron - EgyébTasteVino Sopron - EgyébTasteVino Sopron - EgyébTasteVino Sopron - BelsőTasteVino Sopron - Étel/italTasteVino Sopron - Étel/italTasteVino Sopron - Étel/italTasteVino Sopron - EgyébTasteVino Sopron - BelsőTasteVino Sopron - Étel/italTasteVino Sopron - Étel/italTasteVino Sopron - BelsőTasteVino Sopron - BelsőTasteVino Sopron - Étel/italTasteVino Sopron - Étel/italTasteVino Sopron - BelsőTasteVino Sopron - BelsőTasteVino Sopron - BelsőTasteVino Sopron - BelsőTasteVino Sopron - Külső kép
Kiváló 2019. június 6.családjával járt itt
A Tastevino kiváló élményem volt két esztendővel ezelőtt, akkor anyámmal gasztroturnéztam e gyönyörű városban, most öcsémmel. Új helyeket kerestem alapból, de a Tastevinot újra megnéztük, mert itt kiváló borokat lehet kóstolni. Ami a múltkor elmaradt, mivel volánnál ültem. Velünk tartott egyik vendéglátónk is.
Kiváló 2017. április 14.családjával járt itt
A Taste Vino Sopron központjában egy színvonalas borozó-borszaküzlet. A tulajdonos kommunikatív, kedves, a választék impozáns. A borok mellé adnak étkeket is. Sajnos nem volt már étvágyunk, mert több helyen sikerült hatékonyan elverjük, így aztán egy csokoládét vettünk, Luka Enikő kiváló soproni borász hölgy kékfrankosával készült Harrer csokoládét.