Hegylánc Fogadó Sótony

4,6
az 1 sótonyi étterem közül
étterem, pizzéria, szálláshely étterme, vendéglő

Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár - Napi ár
2024.06.24-ig
Hotel Írottkő K?szeg

Hegylánc Fogadó Sótony vélemények

Kiváló 2020. február 25.a párjával járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom az éttermet. A kiszolgálás tökéletes . A személyzet csillagos 5-öst érdemel. Nagyon finomak az ételek . A pizzákat külön ajánlanám , nagyon finom házi tészta, különleges fűszerezésű pizzaszósz , bőséges feltétek . A választék nagy a főételek tekintetében is .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. május 2.gyerekekkel járt itt
Szülinapi ebédre érkeztünk hármasban. Az etetőszéket nem ártana néha lefertőtleníteni,takarítani,mert nagyon koszos volt. Mi mindig letakarítjuk használat előtt és után, de úgy látszik, hogy nem mindenki. A mosdóban wc szűkítő,pelenkázó is van. Az ételek finomak voltak, a pincér kedves és gyors.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 22.a párjával járt itt
Barátságos pincér fogadott minket, ízlésesen berendezett az étterem is, de jó idő lévén a teraszon foglaltunk helyet. Régóta terveztük már, hogy egyszer kipróbáljuk ezt a helyet. . . sajnáljuk, hogy idáig vártunk vele. Az étteremnek saját parkolója van, baba és gyermekbarát hely. Játszótér,pelenkázási lehetőség is adott.
Átlagos 2017. február 5., kollégákkal járt itt
Rendeltem ma ebédet kiszállításra. Kár volt. 10óra előtt rendeltem és 12 után kaptam meg, ráadásul hidegen. A menü levese májgaluska leves. Az a leves oké (bár szerintem sótlan volt és borsos) a májgaluska, ami minden volt csak nem máj és nem galuska. Ilyet még nem ettem. Kemény volt és ha kiraktam a zányér szélére, fél perc alatt nagyon kiszáradt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. január 26.barátokkal járt itt
Évek óta átmenő forgalomként mi is végigszáguldottunk a falun, Sótonyon. . A tavasszal viszont a nagy kanyarban lévő fogadó körül mozgolódást láttunk. . mintha készülnének valamire. És elkészültek! Az ősszel ültünk be először,jó időben hívogatott a hatalmas terasz. Elcsodálkoztam az étlapon! !