Köteles Kisvendéglő Szarvas

Relax ajánlat
Garden Hotel Szolnok

Köteles Kisvendéglő Szarvas vélemények

Kiváló 2017. október 6.egyedül járt itt
Három féle menü. Házias ízek. Kedves kiszolgálás. Bőséges adagok.Jó árérték arány. Nagyobb rendezvények befogadására is alkalmas.
Kiváló 2016. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Kétféle menü és három szabadon választható étel szerepel az étlapjukon, amelyek közül az egyik állandó a rántott sajt. Ezt külön köszönöm, mert vegetáriánusként is lehetséges ide beülni. Az árak nagyon jók, az ételek finomak, a mennyiség is korrekt. Kellemes, hangulatos belső rész és kerthelység várja az idelátogatókat. A személyzet kedves, figyelmes. Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2014. július 30.gyerekekkel járt itt
Kedves, segítőkész személyzet és tulajdonosok. Kétféle leves. Háromféle menüválaszték :). Sütike is mindig található az étteremben. Rendezvények színvonalas lebonyolítása :). Az ételek mindig magas szinten vannak elkészítve, biztos mindenki talál magának megfelelőt. Esetleg ha mégsem találna, rántott sajt, rántott húst biztos eltud fogyasztani.