Liget Wellness és Konferencia Hotel étterme Szarvas

4,7
a 39 szarvasi étterem közül
étterem, szálláshely étterme
Liget Wellness és Konferencia Hotel étterme Szarvas
Liget Wellness és Konferencia Hotel étterme SzarvasLiget Wellness és Konferencia Hotel étterme Szarvas

Lelkesház Szarvas - Napi árak
Relax ajánlat
Garden Hotel Szolnok

Liget Wellness és Konferencia Hotel étterme Szarvas vélemények

Kiváló 2023. május 25. járt itt
A szállodában töltött idő alatt fogyasztottuk itt a reggelinket és a vacsoránkat. Tetszett, hogy reggelinél, nem csak a hagyományos ételekből lehetett választani, hanem helyi termelők finomságaiból is. A vacsorához pedig szentandrási csapolt sört ajánlott a pincér. Nagyon finom ételek voltak, vadhúsok, hal és szárnyasok különböző formában elkészítve.
Liget Wellness és Konferencia Hotel étterme Szarvas - EgyébLiget Wellness és Konferencia Hotel étterme Szarvas - EgyébLiget Wellness és Konferencia Hotel étterme Szarvas - EgyébLiget Wellness és Konferencia Hotel étterme Szarvas - EgyébLiget Wellness és Konferencia Hotel étterme Szarvas - EgyébLiget Wellness és Konferencia Hotel étterme Szarvas - EgyébLiget Wellness és Konferencia Hotel étterme Szarvas - EgyébLiget Wellness és Konferencia Hotel étterme Szarvas - EgyébLiget Wellness és Konferencia Hotel étterme Szarvas - EgyébLiget Wellness és Konferencia Hotel étterme Szarvas - EgyébLiget Wellness és Konferencia Hotel étterme Szarvas - EgyébLiget Wellness és Konferencia Hotel étterme Szarvas - EgyébLiget Wellness és Konferencia Hotel étterme Szarvas - EgyébLiget Wellness és Konferencia Hotel étterme Szarvas - EgyébLiget Wellness és Konferencia Hotel étterme Szarvas - EgyébLiget Wellness és Konferencia Hotel étterme Szarvas - EgyébLiget Wellness és Konferencia Hotel étterme Szarvas - EgyébLiget Wellness és Konferencia Hotel étterme Szarvas - Egyéb
Kiváló 2016. augusztus 26.barátokkal járt itt
A Liget wellness Szarvasnak és környékének egyik büszkesége. Ritka szép adottságú hely. Mi csak az éttermet próbáltuk ki, de nem lenne ellenünkre itt eltölteni egy hétvégét. Az ételválasztékot a nemzetközi és a magyar konyha fogásaiból válogatták össze, az egyes fogások elkészítési szintje magasabb a környék átlagánál, korrekt 4 pont.
Liget Wellness és Konferencia Hotel étterme Szarvas - Külső képLiget Wellness és Konferencia Hotel étterme Szarvas - EgyébLiget Wellness és Konferencia Hotel étterme Szarvas - BelsőLiget Wellness és Konferencia Hotel étterme Szarvas - BelsőLiget Wellness és Konferencia Hotel étterme Szarvas - Étel/italLiget Wellness és Konferencia Hotel étterme Szarvas - Étel/ital
2015. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Az szálloda gyönyörű helyen közvetlenül a Kőrös partján fekszik, az étterem a kertre és a folyópartra néz, vannak asztalok a teraszon is. Ottjártunkkor kánikula volt, ezért nagyon jólesett a légkondicionált étteremben leülni. A felszolgálók figyeltek arra, hogy az étterem kerti és épületi részét ne nyissák össze, ezzel megnehezítették saját dolgukat, de kellemessé tették a vendégek ottlétét.
Kiváló 2014. október 1.családjával járt itt
Nagyon szép környezetben, tényleg napsugaras étterem. Remek kilátás a szép kertre. Udvarias kiszolgálás, remek konyha, kiváló ízek. Nagyon jól éreztük magunkat, minden itt elköltött étkezések alkalmával. Az előételtől a főételeken át, a desszertig, minden nagyon ízlett a család minden tagjának. Kár, hogy ritkán jutunk el arra. Csak ajánlani tudom, mindenkinek.