Fasor Étterem Szeged

Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Fasor Étterem Szeged vélemények

Kiváló 2023. január 11.egyedül járt itt
Az első látásra megállapítható a beltér és az étlap alapján, hogy a hely a nyolcvanas-kilencvenes évek fősodrához tartozik, mely irányzat ma is domináns országos szinten a vendéglátásban. Közel húsz éve jártam ott, ugyanazt képviselte filozófiában, megközelítésben, mint most, legfeljebb a kínálat módosult valamicskét.
Fasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - EgyébFasor Étterem Szeged - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2022. augusztus 13.családjával járt itt
Nem most jártunk itt először, idén júliusban jártunk ott, szülinapot ünnepelni. A teraszon kaptunk helyet (ami egyébként nagyon hangulatos), de csöppet sem bántuk, a nagy melegben jólesett a teraszon üldögélni. A pincér mindenben képben volt, segítőkész volt. 6-an voltunk ott, rendeltünk 2*2 személyes tálat, a fiúk pedig szeged egyik legfinomabb pacalját kérték/ették.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. november 5.családjával járt itt
Lányom szülinapját ünnepeltük ott, hatan. Bár hat személyre volt terítve, a poharak közé s pincér alig tudott lerakni 1 db 2 személyes tálat, a többiek, pacalt-galuskával, pacalt-krumplival. halat, illetve frissen sültet ettek. (el sem tudom képzeni, h hova rakott volna le 3 db kétszemélyes tálat. . .
Kiváló 2019. február 24., kollégákkal járt itt
Nagyszerű étterem Szegeden, bőséges kínálattal, nagyon finom ízekkel, nagy adagokkal. Szegeden hosszú évek óta itt a legjobb a pacal, amiért sok ide látogató is szívesen betér Az étlap mindig tartalmaz újdonságot, de az évek óta meglévő kínálatból is bármikor nagyszerű a választás.
Kiváló 2016. október 17.a párjával járt itt
Mint már többször is, ide tértünk be ma ebédelni. Hűvös idő lévén, benn már kellemes meleg fogadott minket, ennél már csak a pincér kedvessége volt kellemesebb. Párom a megyeszerte híres pacalt fogyasztotta, én pedig egy hatalmas adag Fasor tekerccsel birkóztam meg. Az ízek remekek, a találás étvágygerjesztő, a kiszolgálás első osztályú.
Kiváló 2016. június 7.gyerekekkel járt itt
Kedves, segítőkész a személyzet, kellemes, igényes hangulatos hely, finom, választékos ételek, kedvező ár-érték arány. Még nem jártunk ebben az étteremben, kellemes csalódás volt. Bababarát hely.(etetőszék, igényes pelenkázó hely) Biztos visszatérünk még.
Köszönjük a finom ételeket : )
Kiváló 2016. március 25.családjával járt itt
Többször jártunk már ebben a vendéglőben, soha nem csalódunk. Kedves, segítőkész személyzet, kellemes, hangulatos hely, finom, választékos ételek, kedvező ár-érték arány. Az én kedvenc ételem a pacalpörkölt, hát az valami mennyei. A férjem kedvencei a rántott ételek, hát abban is van választék bőven! Ezt a helyet ajánlom mindenkinek, nagyon szuper! ! ! :)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. február 26.családjával járt itt
NAgyon sokszor voltunk ebben a vendéglőben, ez a vendéglő a család kedvence. A pincérek kedvesek és segítőkészek, a felszolgálás kifogástalan. Az ételek nagyon finomak,bőségesek, ár-érték arány megfelelő. Annyira a család kedvence ez a hely, hogy egy rokonunk is bejelentette, hogy egy szűk családi lakodalmat ott fogja tartani jövőhéten, úgyhogy ismét fogunk menni! Előre is várjuk! :)
Kiváló 2016. január 9.gyerekekkel járt itt
Sokszor ettünk már itt, szeretjük. Minden családtagnak megvan a kedvenc tekercse, de a pacal is rendben van. Az egyetlen, ami csalódást okozott, a rizibizi, ami rizs, leborítva párolt borsóval, amit nem értek.
Kiváló 2015. november 6.a párjával járt itt
Jópárszor voltunk már itt, míndig elégedetten távoztunk. Eleve az étlap olyan, hogy végig lehetne enni, a rántott velő és a máj ételek amúgy is ritkaságok máshol, itt ráadásul kiválóak. Szóval az ételek finomak, és változatosak, a pincérek figyelmesek, udvariasak, az árak sem túlzóak, és az adagok is nagyok.