Gringo's Cantina Szeged

Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Gringo's Cantina Szeged vélemények

Gyenge 2023. július 17.barátokkal járt itt
Ételek jók voltak koktélok közül főleg amelyik alkoholosba beletették az alkoholt is. Kiszolgálás sajnos nagy csalódás...
Kiváló 2019. április 26.gyerekekkel járt itt
Bő és finom étel választék.
Gyors kiszolgálás.
Ingyen üdítőital.
Nem messze a belvárostól.
Kiváló 2017. május 17.barátokkal járt itt
A Gringo's Cantina Szeged egyik bevezető sugárútján található, kb 2 km-re a centrumtól. Autóval illetve villamossal könnyen megközelíthető, a parkolás sem gond. Az ételek elsősorban az USA déli-délnyugati részét illetve Mexikót hozza el nekünk. Pontosabban azt a fílinget, azt az ízvilágot.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. március 14.családjával járt itt
NEm először jártunk ebben az étteremben, most sem csalódtunk! Sőt. Nagyon finom ételek, bőséges, nagy adagok, ízléses tálak. Alig tudtunk választani. A személyzet kedves, segítőkész, udvarias. A hangulat egyenesen szuper. A kislányomnak külö9nösen tetszett a gyereksarok, sok-sok játékkal. Imádom ezt a helyet, ajánlom mindenkinek aki szereti Mexicó ízeit!
Kiváló 2016. október 18.gyerekekkel járt itt
A neten kutakodtam, olyan szegedi étterem után, ahogy nem csak a szokványos rántott hús kapható. Így esett a választás a Gringosra. Nagyon tetszett az étterem hangulata, a dekoráció. Bizalommal töltött el, hogy rengetegen voltak bent. Kiválasztottunk az ételt, ami kb 30 perc alatt készült el. Külön öröm volt a gyerek ajánlat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő
2015. május 28.a párjával járt itt
Számtalanszor jártam már ebben az étteremben, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy azért annyiszor, mert útba esik hazafele. A hangulat mindenképp egyedi a Mexikóra és Amerikára emlékeztető plakátok, sombrerók, rendszámtáblák miatt, amikkel tele van pakolva az étterem fala.
Kiváló 2015. május 4.barátokkal járt itt
Évek óta rendszeresen járok az étterembe, szinte a nyitás óta. Még sosem csalódtam bennük. Óvodás kisfiam kedvence a gyereksarok, rengeteg játékkal. Ételeik számomra különlegesek, sehol máshol nem találkoztam még hasonlókkal sem a városban. Ha valaki vidékről érkezik Szegedre, feltétlenül ki kell próbálnia levestől a desszertig minden ételt! Bátran ajánlom mindenkinek.
2014. július 30.egyedül járt itt
Beültem egy gyors ebédre mert közel van a munkahelyemhez. Amint leültem elkezdtem olvasni egy újságot. Kisé lassan és körülményesen jó néhány perc után jött a pincér. Carbonárát és ásványvizet kértem. Az ásványvíz gyorsan megérkezett de az ételre majdnem 25 percet kellett várni. Ennek ellenére nem volt túl meleg az étel inkább langyos.
Kiváló 2014. január 13.a párjával járt itt
Az étterem igazi PUB hangulatú kajálda. Mindenféle babos, paprikás, pita tésztás étel megtalálható a repertoárban, és hatalmas adagokban. A mexikói jelleg mellett sokféle saláta, de pizza és még hamburger is megfér egymás mellett az étlapon. Természetesen ezek sem madár adagok. A hely atmoszféráját nehéz leírni.
Átlagos 2013. május 29.a párjával járt itt
Szeged egyetlen olyan étterme, ahol megtalálható több ország konyhájának felhozatala. Mind a szerb, mind a mexikói, és az olasz is a palettán van. Az igazi kulináriák kedvelői a mexikói mellett voksolnak, mivel az a specialitásuk. A hangulat igazi mexikói, mivel minden ami kacat ki van állítva az étteremben, azt se tudjuk hova nézzünk hirtelen, mert minden érdekes.