2,4

Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Hóbiárt Bisztró & Pizzéria Szeged vélemények

Szörnyű 2023. szeptember 29.a párjával járt itt
Egy évvel ezelőtt voltunk ott. Pesten nőttem fel,így az Unió önkiszolgáló étterem volt az emlékeimben. Olcsó és ehető ételek. 80'as évek. Betértünk a Hóbiártba. Az olcsoság a múlté volt,de jól van. . . elfogadom. . . de ami ezután jött azt már nem nagyon tudtam tolerálni. A "frissen sült hideg volt( rántott hús) a rizs is.
Kiváló 2023. május 27.családjával járt itt
Nagyon jó hangulatos hely, finomat az ételek. A pizza isteni rég ettten ilyet családomnak is tetszett
Kiváló 2023. május 25.a párjával járt itt
Isteni finomak az ételek,árak a mennyiséghez képest nem draga.
A pizzák bőségesek,és finomak!!!
Kiváló 2022. október 18.a párjával járt itt
Mi egy éve járunk a megújult Hóbiártba, szinte naponta. Nagyon szeretjük. Házias, tápláló, nagy adag ételek, kedves miliő. Külön említeném a tisztaságot: úgy a toalettek, mint az étkezőtér szinte mindig frissen takarított felületeit. Van egy idősebb, vörösesbarna hajú hölgy, aki minden vendég után letörli az asztalokat.
Szörnyű 2019. július 29.a párjával járt itt
A mai nap rendeltünk és a hús teljes mértékben nyers volt. A karfiol szintén. A rizs ropog a fogad alatt. Rettenetesen rossz ízek. Ha nem akarsz magadnak rosszat, messze kerüld el ezt a helyet.
Szörnyű 2019. május 10.egyedül járt itt
Az előző hozzászóló, nanatodo véleményét erősíteném. A tegnapi napon tértem be hozzájuk, sokáig tanakodtam, hogy mit egyek, végül ugyancsak Bolognait választottam. Nem ott fogyasztottam el, hanem elvittem. Éjszaka görcsös hasmenésre ébredtem. Órákig ültem a mellékhelységben. Ez az étterem nem is értem, hogy működhet így. Senkinek nem ajánlom! ! !
Szörnyű 2019. március 30.gyerekekkel járt itt
A gyerekekkel tértünk be ebédre. Aznap egyetlen étel volt, amiből mind a négyen ettünk, a Hóbiárt bolognai spagettije. Éjszakától kezdve mostanáig felváltva használjuk a wc-t, mindenki rosszul van és megy a hasunk. Soha többé nem fogunk náluk enni. Valóban olcsó volt, de akkor inkább drágán eszek olyat, ami bent is marad, és ami miatt nem cserélem 5 alkalommal egy nap a gyerekek alsó ruházatát.
Szörnyű 2019. január 19.a párjával járt itt
Az étel íze és mennyisége jó,de a kiszolgálás katasztrófa,mert akár 11 kor megyek akár 14 órakor szinte semmi sincs. Két héten keresztül lasagna ,rántott hús ,rizs ,pörkölt és rakott kelkáposzta van. Néha még látok egyebet is a sorban az előttem levőnek adnak, de nekem már nem mert elfogyott.
Szörnyű 2018. szeptember 14.egyedül járt itt
Ma 10,39-kor rendeltem online, kiszállítás 11,45 körül. A glutenmentesre rendelt Cézár salátámon ott díszeleg a kruton, reklamáltam 12 óra körül, azóta mégegyszer is. Most 15,05 van és még nem jött meg az ebédem. Beteg vagyok nem tudok elmenni rájuk borítani valamit, de nagyon fel vagyok háborodva! Pénz náluk, így ma még nem tudtam ebédelni.
Szörnyű 2017. augusztus 1.családjával járt itt
Sajnos màr 12-kor nem tudok pürét rendelni mert nincs. Azt viszont nem értem hogy nem tudjàk mi a cézàr salâta. Kaptam salàtàt, paradicsomot, uborkàt némi hússal. Nincs hagyma, paprika, pirított kenyér és egy csipet sajt sem rajta. Ez moslék! Soha többé innen nem eszem! ! ! Szégyen amit itt ételnek neveznek ! ! A ràntott sajt csak panírozott, sajtot nem igen làtott.