John Bull Pub Szeged

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

John Bull Pub Szeged vélemények

2019. december 18., kollégákkal járt itt
Céges évzáró vacsora keretében látogattunk a JBP-ba. Előző munkanap leadtuk a rendeléseket - így ki-ki a la carte választhatott. A hely nagyon belvárosi, nagyon fölkapott (nem véletlen). A pincérek szimpatikusak, talpraesettek, nagyon ügyesek voltak. Amikor kellett, akkor mindig ott voltak, de nem nyomultak.
Kiváló 2019. január 6.barátokkal járt itt
Váratlanul alakult, hogy a bull-ba megyünk. telefonon foglaltunk helyet, sikerült egyeztetni, mert sokan voltak. Az étlap jó - leírja mit tartalmaznak a fantázianevek. Drága, de nagyon ízletes és ötletes ételeket ettünk. A kiszolgálás gyors, nem tolakodó. A Tv-ket én minden étteremben fölöslegesnek tartom, tehát itt is, de szerencsére nem volt hangos.
Kiváló 2016. május 6.barátokkal járt itt
Meglepetést vacsorát szerveztünk az egyik kedves barátunknak a John Bull Pub teraszán. A hely kiváló adottságokkal rendelkezik bármilyen alkalomra is foglal asztalt az ember. Mi 8 fővel voltunk különböző kérésekkel fordultunk a felszolgálókhoz, azonnal és nagyon készségesen segítettek az étel és ital választásban.
Kiváló 2016. április 2.a párjával járt itt
Ez a hangulatos hely nagy kedvencünk. A férjemmel gyakran járunk ide! Az ételek nagyon finomak,a kiszolgálás gyors és gördülékeny! Az adagok mennyiségével is elégedett vagyok. A szakács nagyon jó, akik szeretik a steaket azoknak különösen ajánlom. Ajánlatos előre asztalt foglalni,főleg hétvégén,mert szinte mindig telt ház van! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. február 16., kollégákkal járt itt
Először jártam ebben az étteremben. Nagy társassággal érkeztünk, külön termet is kaptunk. Az ételek egyszerűen fantasztikusak, a leves hát mit mondjak? Mennyei volt. A főétel után annyira szerettem volna desszertet enni, de olyan bőséges volt az adag, hogy nem ment :) :) :) A felszolgálók kedvesek, segítőkészek, udvariasak. Nagyon szuper volt minden, köszönjük! ! !
Kiváló 2016. február 4., csoporttal járt itt
Már megérkezésünkkor levett a lábáról az étterem hangulata, nagyon angolos az egész. Nagy csapattal voltam, de mindannyian tapasztaltuk, hogy az ételek jó minőségű alapanyagokból készülnek hozzáértéssel. Profi a kiszolgálás és nagyon kedvesek a pincérek is. Összességében nincs olyan dolog, amivel ne lettünk volna maximálisan elégedettek, csak ajánlani tudom ;)
Kiváló 2016. január 9.a párjával járt itt
Ha lehetőségem van romantikus vacsorára a párommal, egy ideig a Gőry volt a cél, de arról leszoktunk, ez az új kedvenc. Nagy szerencsénk volt, mert péntek este foglalás nélkül estünk be, és még két asztal közül választhattunk is, de tényleg nagy a forgalom, jobb foglalni előre. Profi és udvarias a kiszolgálás, én egy remek koktélt is kóstoltam, a kaja isteni volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
Kiváló 2015. október 14.barátokkal járt itt
Már többször jártam az étteremben, szeretem a hangulatát, főleg ha sikerül azokhoz az asztalokhoz foglalni, melyek a szélén vannak és kicsit szeparáltabbak. Mindig olajozottan történik minden, sohasem kellett sokat várni, és jó alapanyagokból, finoman elkészített ételeket kaptunk mindig. Ez az a hely, ahol az ember mer steaket is rendelni.
John Bull Pub Szeged - Étel/italJohn Bull Pub Szeged - Étel/italJohn Bull Pub Szeged - BelsőJohn Bull Pub Szeged - Étel/ital
Kiváló 2015. június 3.gyerekekkel járt itt
Az egyik legjobb és leghangulatosabb étterem. Az ételek kifogásolhatatlanok. A felszolgálók figyelmesek. Viszont időben kell menni vagy foglaltatni kell asztalt, mert sokan vannak. Évek óta visszajárunk ide. A családunk egyik kedvenc szegedi étterme. Már kialakultak a kedvenc ételeink is. Gyerek barát. A mellékhelyiségek is tiszták. Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)
Kiváló 2014. november 14.családjával járt itt
Nagyon tetszik a hely angolosan pubos hangulata, nagyon finomak az ételek, jó a kiszolgálás, ugyan az ár a középkategóriánál jóval magasabb, ez teljesen érthető az étterem kinézete, a kiszolgálás és az ételek minőségének tekintetében, nagyon kényelmesek az ülőhelyek is, és a kerthelyiségben is volt szerencsém egyszer lenni, nagyon jó a hangulata nyárestéken. Egyszer mindenképpen érdemes ellátogatni!