Maláta Kézműves Sör- & Grillkert Szeged

Maláta Kézműves Sör- & Grillkert Szeged
Maláta Kézműves Sör- & Grillkert SzegedMaláta Kézműves Sör- & Grillkert Szeged
Maláta Kézműves Sör- & Grillkert SzegedMaláta Kézműves Sör- & Grillkert Szeged

Maláta Kézműves Sör- & Grillkert Szeged bemutatkozása

Szeged első kézműves sörözőjében 10 csapról folynak a magyar, cseh és egyéb craft sörök, de fröccsök, klasszik koktélok és remek burgerek, pizzák és street food ételek egyaránt szerepelnek a kínálatban.

Tisza Hotel Szeged - Napi ár reggelivel
Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Maláta Kézműves Sör- & Grillkert Szeged vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
Kiváló 2017. május 18.barátokkal járt itt
A Maláta sörözőről úgy nézem, hogy három éve írtam, a hely azóta jelentősen fejlődött, egyike országos szinten a legjobbaknak. Évente többször is megfordulunk ezen a helyen, mert itt minden rendben van, az árakat is beleértve. A legutóbbi értékelésem óta megnyitották a belső termeket is, azok is megnyerőek, hangulatosak.
Maláta Kézműves Sör- & Grillkert Szeged - Étlap/itallapMaláta Kézműves Sör- & Grillkert Szeged - Étlap/itallapMaláta Kézműves Sör- & Grillkert Szeged - Étlap/itallapMaláta Kézműves Sör- & Grillkert Szeged - Étlap/itallapMaláta Kézműves Sör- & Grillkert Szeged - Étlap/itallapMaláta Kézműves Sör- & Grillkert Szeged - Étlap/itallapMaláta Kézműves Sör- & Grillkert Szeged - Étlap/itallapMaláta Kézműves Sör- & Grillkert Szeged - Étlap/itallapMaláta Kézműves Sör- & Grillkert Szeged - Étlap/itallapMaláta Kézműves Sör- & Grillkert Szeged - Étlap/itallapMaláta Kézműves Sör- & Grillkert Szeged - EgyébMaláta Kézműves Sör- & Grillkert Szeged - BelsőMaláta Kézműves Sör- & Grillkert Szeged - BelsőMaláta Kézműves Sör- & Grillkert Szeged - BelsőMaláta Kézműves Sör- & Grillkert Szeged - BelsőMaláta Kézműves Sör- & Grillkert Szeged - BelsőMaláta Kézműves Sör- & Grillkert Szeged - BelsőMaláta Kézműves Sör- & Grillkert Szeged - BelsőMaláta Kézműves Sör- & Grillkert Szeged - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. december 28.a párjával járt itt
Helyiek ajánlására kerestük fel a helyet. A táblán található a sörválaszték, kérésünkre elmondták melyikre mi jellemző. Jó lett volna itallapon az asztalunknál megtekinteni. Többféle sört kóstoltunk mind finom volt, de a meggysör igazán finom nedű, nagyon gyümölcsös. A forralt bor is nagyon finom.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. május 4.barátokkal járt itt
A Malátát ajánlás nyomán látogattuk meg. Hallottuk hogy egyetemi találkahely, laza hangulattal, kézműves hamburgerekkel. . . és a sör! :)
Nem éppen sörkedvelők révén, mi minden másra kíváncsiak voltunk, ezért vállalva azt, hogy UFO-nak néznek amiért itt limonádét rendelünk, bemerészkedtünk :)
A hely tényleg hangulatos.
2014. augusztus 30.egyedül járt itt
Az idei nyár újdonsága ez a hely Szegeden. A Fekete Ház udvarában árnyat adó fák alatt, stílusos sörpadok, színes "retro" székek-asztalok és a sarokban békésen hintázó függő székek gondoskodnak az eklektikus kènyelemről. Nagyon ráfért már a városra egy ilyen hely. Egy hely, ahova a nap minden szakában, a hét minden napján jóleső érzés betérni.
Maláta Kézműves Sör- & Grillkert Szeged - Külső kép
Kiváló 2014. augusztus 14.a párjával járt itt
Először jártam itt egy hete, és mondhatom, nagyon hangulatos az egész hely, van egy nagyon jó feelingje. A kiszolgálás ugyan a pultnál történik, de a személyzet kedves, udvarias, nagyon széles a kínálat, kényelmesek a székek, a puffok. Jó az elhelyezkedése a belvárosban, mégsem zajos helyen van.
Kiváló 2014. augusztus 13.barátokkal járt itt
Eddig még csak egyszer sikerült ide ellátogatnom, de a sörök isteniek, sokfélék, a hely nagyon hangulatos. Enni nem ettünk, de az ételek jól néztek ki. Egyetlen apró hiba az volt, hogy már nem volt asztal, mire odaértünk, de hát ez előfordul, és az egyik pultos lány azonnal segített helyet találni.
Kiváló 2014. augusztus 13.barátokkal járt itt
Már törzsvendégnek számítok a Malátában. Nincs olyan nap, hogy ne találkoznék ott ismerősökkel, a fél egyetem (oktatók, hallgatók egyaránt) ide jár. Az ételek is kiválóak, rugalmasan változtatnak rajta, ha a vendég máshogy szeretné kérni. A dolgozók kedvesek, gyorsak, vidámak. A sörök kiválóak, ennyiféle csapolt szerintem nincs máshol Szegeden. Leginkább a meggyeset ajánlom :-)
Kiváló 2014. augusztus 13.barátokkal járt itt
Egyik ismerősöm ajánlotta először, hogy Szeged legjobban megközletíthatő (légvonalban mindenhonnan közel lévő) helyén, a Fekete-ház kertjében van egy nagyon kis hangulatos kézműves söröző. A kézműves sörfőzde fesztiválon is találkoztam már a nevükkel, így gondoltam kipróbáljuk.
Kiváló 2014. augusztus 12.barátokkal járt itt
Kétszer voltam itt, nagyon hangulatos. A kiszolgálás a pultnál történik, ott is kell fizetni. Ételt nem próbáltunk ki, de nagyon klasszul néztek ki. A rengetegféle sör mellett van házi limonádéjuk is például, illetve sörperec, hacsak rágcsálna valamit az ember a sör mellé. A székek nem a legkényelmesebbek, de van fellógatott függő fotel, ami nagyon kényelmesnek tűnt.
Kiváló 2014. július 31.barátokkal járt itt
Szegedet is elérte a kézműves sörláz. A Maláta hangulatát az Élesztőével tudnám rokonítani, annyi különbséggel, hogy egyelőre beltér nincs, a hely egy udvarban működik, a zene sokkal jobb, mint az Élesztőben, s előbbinek nincs romkocsmás jellege.