Menü Étterem & Kávézó Szeged

Menü Étterem & Kávézó Szeged
Menü Étterem & Kávézó SzegedMenü Étterem & Kávézó Szeged
Menü Étterem & Kávézó SzegedMenü Étterem & Kávézó Szeged

Menü Étterem & Kávézó Szeged bemutatkozása

A Menü Étterem & Kávézó 2012 januárjában nyílt meg a vértói domb közvetlen szomszédságában. A célunk kezdettől fogva az, hogy családias, meghitt légkörben, szép környezetben lássuk vendégül a hozzánk betérőket. Az étterem kényelmes asztalai, kis zugai ideálisak baráti kávézások, üzleti reggelik, családi ebédek és hangulatos vacsorák számára.

Tisza Hotel Szeged - Napi ár reggelivel
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Menü Étterem & Kávézó Szeged vélemények

Átlagos 2017. november 3., kollégákkal járt itt
Többször jártam,jártunk ebben az étteremben nagyon vegyes érzésekkel távozva. . . Volt olyan,amikor kiváló értékelést adtam volna mindenre. A személyzetre,az ételek mennyiségére,és minőségére egyaránt. Aztán volt,mikor csoporttal mentünk,jó előre bejelentve,de a csoport felének sem jutott megfelelő abból az ételből,amit az étlapról szeretett volna.
Átlagos 2017. augusztus 30.a párjával járt itt
Baráti ajánlás után jöttünk ebbe az étterembe,de kár volt. A pincérnek fogalma sincs az ételek hogyan készülnek. Ez még nem is probléma,de az adagok olyan kicsik,hogy nem igazán laktunk jól. Egy 10 fős rendezvény volt,emiatt várnunk is kellett. 10 főnél úszik a konyha! Ez mindent elárul.
Átlagos 2017. június 2.a párjával járt itt
A környék még mindig csodás. Sajnos a minőség sokat romlott az étterembe. Lehet hogy a másik szakács van, vagy csak az üzletpolitika változott ,sajnos ezt nem tudom. De az ételek mennyisége csökkent és a frissesség is. A levesben a zöldség,répa fás,keserű ízű elrághatatlan.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. március 14.a párjával járt itt
Először egy nyereményjáték nyerteseként jártunk ebben az étteremben, és most újra elmentünk. Ajánlom mindenkinek ezt a helyet. Nagyon finom ételek, szuper választék, a személyzet kedves, segítőkész, mosolygós :) Az adagok bőségesek, finomak. A helyszín is szépen ki van alakítva, a Vértő szomszédságában helyezkedik el, rendkívül hangulatos. Ajánlom! ! !
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. szeptember 15.a párjával járt itt
Erről a helyről én is csak szépeket tudok írni! Nagyon szép környezet, családias hangulat, kedves, segítőkész személyzet. Az ételek nagyon finomak, menü is rendelhető. Nagyon jó áron, nagyon finom ételek, nagy adagok. Több jártunk az étteremben, nem csalódtunk benne. A vértő mellett található, kerthelyiséggel felszerelve. Bátran ajánlom mindenkinek! ! !
Szörnyű 2014. június 8.barátokkal járt itt
Több személyes ebédre foglaltunk helyet. Felsoroljuk a hiányosságokat:
1. Odaérkezésünkkor kezdtek el teríteni (du. 15. 30 órakor). 2. Terítéknél nem volt szalvéta. Külön kérésre hoztak ki, de keveset. 3. Az ital és egyéb rendelések kihozatala pontatlan volt és sokáig tartott.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 40 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. május 12.családjával járt itt
Hétvégén látogattunk el ismét az étterembe, előzetes asztalfoglalásunk volt. A terítés egyszerű és szép volt, az asztal elhelyezésénél arra is figyelt a felszolgáló, hogy árnyékot biztosítson napernyőkkel. Továbbá udvarias, kedves és türelmes volt, annak ellenére, hogy egyedül dolgozott felszolgálóként, amikor kb.
Menü Étterem & Kávézó Szeged - Külső kép
Kiváló 2013. szeptember 9.barátokkal járt itt
Több ízben jártunk már itt barátokkal, családdal és sok pozitív élményben részesültünk az itt töltött idő alatt. A kiszolgálás kifogástalan, a csinos pincérlány úgy sürgött-forgott, mosolyogva, fáradhatatlanul, hogy öröm volt nézni. Végig udvarias és figyelmes volt. A terasz hangulata igazán magával ragadó, szép környezetben helyezkedik el.
Gyenge 2013. augusztus 1.családjával járt itt
Párommal, párom öccsével és barátnőjével látogattunk el ebbe az étterembe egyik vasárnap ebédre. Interneten találtuk, megtetszett a környezet, a kilátás, az hogy modern az étterem, mindenkinek tetszett az étel kínálat és az árak.
Menü Étterem & Kávézó Szeged a térképen
6724 SzegedCsongrádi sgt. 114.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • napi menü • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték
H-V
magyar