Pizzatorony Szeged

Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Pizzatorony Szeged vélemények

Átlagos 2018. április 26.egyedül járt itt
A hely maga elég jó. Az ételek finomak, az árak elfogadhatóak, viszont volt már egy olyan alkalmam amikor sok sok ügyintézés után megéheztem. Elbuszoztam ide, hogy elvihessek egy pizzát. Babakocsival voltam, a rendelést telefonon kellett leadnom, mert senki nem jött ki a teraszra. Ezzel még nem is volna nagyobb gond.
Gyenge 2017. október 23.gyerekekkel járt itt
Rendszeres fogyasztó vagyok! De ma kibuktam és nem tudom szó nélkül hagyni. Nem az első, hogy hàzhoz rendeltünk. Itt lakok egy utcával arrébb és 1,5 óra utàn felhívom őket, hogy hol vannak a frissen sült tàlak? Vàlasz: màr úton! Összesen több mint 2 óra hossza múlva jég hidegen megdermedve a krumpli a hús megérkezett a bepárásodott àtvizesedett dobozban.
Kiváló 2017. augusztus 8.barátokkal járt itt
Már tizenjópár éve nyitva van, nevét mindenki ismeri Szegeden. Sokszor jártunk már itt és szinte csak innen rendelünk házhoz pizzát, sültet vagy salátát. Sajnos sokszor előfordul, hogy a rendelésünk csúszik, de ez érthető egy ekkora cégnél, hisz gondolom nem csak én rendelek így becsúszhat akár 1 óra késés is, de az ízélmény mindenért kárpótol, hiszen eddig mindig minőségi alapanyagokat kaptunk.
Szörnyű 2017. április 17.egyedül járt itt
online rendeltem két pizzát, nem volt még fél egy,

kétszer telefonáltam, mert fél háromkor sem jött meg a rendelés,

145 perc múlva érkezett meg,
mindkét pizza értékelhetetlen volt, hideg lett és nyúlós,

többet nem mtudok írni, bár azt kérik, hogy több karakterre lenne szükség, mert az "értékelés túl rövid",

hát mit mondja még? a szolgáltatás színvonaltalan.
Gyenge 2017. március 31.családjával járt itt
Sajnálom, hogy megint nem fogunk rendelni innen, de ez már nem az első, hogy negatívumok érnek minket! 3 évvel ezelőtt döntöttünk először , hogy többet nem rendelünk! Mindig lemaradt vmi. . . Most nemrég szólt egy ismerősöm, hogy megújult az étlapjuk, és nagyon jó és finom kaják vannak! Egye fene próbáljuk!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. március 14.a párjával járt itt
Évek óta innen szoktunk pizzát rendelni, de most már más hely után fogunk nézni. A legjobb pizzájuk volt a városban, soha egy pici panaszom sem volt irányukba. Először mikor személyesen voltunk az étteremben, leültünk, és hiába integetünk, a kiszolgáló hölgy 35 percig felénk sem nézett, majd flegmán felvette a rendelést és újabb 40 percre eltűnt.
Szörnyű 2015. december 4.gyerekekkel járt itt
A pizzát időre kértük 1 órát késtek,amikor érdeklődtem mikor érnek ki. Még a diszpécser beszélt úgy velem mint a lábtörlővel ,kioktatva hogy még én legyek türelemmel ahelyett hogy elnézést kért volna! Azt hiszem nem tudja mi a vendéglátás mindez 600Ft-os kiszállítási díjért. A pizzán gyenge minőségű a feltét és túl zsíros! Soha többet. . .