a 242 szegedi étterem közül

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Tündérkonyha Étterem Szeged vélemények

Kiváló 2021. szeptember 17.barátokkal járt itt
Helybeliektől érdeklődve találtunk rá erre a kellemes gyorsétteremre. Olyan helyett kerestünk, ahol nem hal ételek vannak. Ez a hely teljesen rászolgál a népszerűségre, mert jó áron óriási adag finom ételeket adnak. A felszolgálok is kedvesek, gyorsak. A választék óriási. Levesek, főételek, pizzák,sütemények és sok minden.
Tündérkonyha Étterem Szeged - EgyébTündérkonyha Étterem Szeged - Egyéb
2020. szeptember 22.a párjával járt itt
Egy Szegedi csavargás során tértünk be ide, egy közelben dolgozó ismerős javaslatára. Klasszikus önkiszolgáló étterem, ebédidő után érkeztünk, alig lézengtek vendégek, így az ebédünket is hamar megkaptuk. Mindketten a rántottsajt mellett döntöttünk, 2700 forintért kaptunk két emberes adagot tartárral, elfogadható minőségben.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2019. július 28.gyerekekkel járt itt
Éhesen érkeztünk Újszegedről a Belvárosba, épp kézre esett a Tündérkonyha, ráadásul viccesnek találtam, hogy az átkosbeli Boszorkánykonyha helyén nyitottak. Az árak vendégcsalogatóak, mindannyian tudtunk valami egyszerű ételt választani. Azt azonban nem mondták, hogy a pizzára várni kell.
Szörnyű 2018. november 7.egyedül járt itt
Règóta rendelek , de a mai nap óriási csalódást okozott. 2 adag sertèspörkólt helyett 1-et hoztak, a sajttal töltött sertèsszelet velővel volt töltve., amit nem szeretek!!!! A telefonszámomat mièrt kèrik el, ha nem tudnak visszaszólni a 2 óra várakozási idő alatt? Sajnælom, a bizalom eddig tartott.
Kiváló 2018. július 20.barátokkal járt itt
Nagyon jó hely, szívesen ajánlom másoknak is, hogy térjenek be ide. Nagyon finomak az ételek, sok a választék, változatos, nagyok az adagok, és ehhez képest is az árral is megvoltunk elégedve. A kiszolgálás is gyors volt, amikor mentük. Szép a hely kialakítása, tetszik a berendezés, és a tisztaságra is figyelnek. Az itt dolgozók is kedvesek voltak. Ajánlom másoknak is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. szeptember 1.a párjával járt itt
Már többször Jártunk Szegeden, de a hangulatos Széchenyi térről mindig elmegyünk ebbe a régi időket felidéző önkiszolgáló étterembe. Régen sok ilyen vendéglátó egység létezett az országban,de mára ezek eltűntek. Ez a hely egy remek kis vendéglő! Ár/érték arányban kiváló! Nagyon baráti áron lehet itt igen bőséges,finomat enni.
2017. május 11.barátokkal járt itt
Egy vegetáriánus barátnőmmel voltam náluk, nem volt túl nagy a választék ilyen ételekből. Úgy döntöttünk rántott sajtot eszünk rizzsel. Kicsit sokat vártunk óriási volt a sor. A kiszolgáló kedves volt ezzel nem volt problémánk. A sajtért megérte várni de a tartár szerintem kicsit édes volt.
Kiváló 2017. április 5.egyedül járt itt
Amíg Szegeden éltem, nagyon sokszor vettem ott ebédet, illetve pizzáztam is. Utóbbi minősége nagyon sokat javult az elmúlt pár évben. Gyors a kiszolgálás, finomak az ételek, mindez nagyon olcsón. Bőséges adagok, köretek vannak, sokszor a kis adaggal is jól laktam. SZÉP kártyát, Erzsébet utalványt elfogadnak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. március 14.a párjával járt itt
Nagyon sokszor szoktunk itt enni a családdal. Finom ételek, bőséges választék, nagy adagok, és nagyon jó árakon. Újításuk a rozsos pizza levett a lábamról :) Ha nem tudunk eljutni, a rendelés is flottul működik , gyorsak, precízek. Ajánlom mindenkinek ezt az éttermet, aki pici pénzből, ízletes ételeket szeretne, nem főzős :) napokon. Nagyon jó hely, pizzázni is.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. december 28.a párjával járt itt
Azért választottuk ezt a helyet, mert nagyon jó áraik vannak és elég bőséges az adag. Önkiszolgáló étterem, elég sokan veszik igénybe. Úgy tapasztaltuk, hogy Szegeden kevés az olcsóbb étterem, ha van is gyér a választékuk, ezért keresett ez a hely. A tisztaságra fordíthatnának nagyobb figyelmet, de kevés a személyzet és szegényeknek eléggé pörögniük kell.