4,1

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Bányató Vendéglő Székesfehérvár vélemények

Kiváló 2019. augusztus 7.a párjával járt itt
Csendes, nyugodt helyen, kertvárosi részben, de könnyen elérhető helyen van az étterem. A bányató élővilága külön kuriózum, vadkacsák, hattyúk, és egyéb állatok. A kiszolgálás gyors, felszolgáló korrekt, barátságos, az ételek finomak, nagy adagok. az erdei szederleves fagyival nagyon nagy ász! Kellemes estét töltöttünk el párommal. Még visszatérünk!
Szörnyű 2018. augusztus 26., csoporttal járt itt
Zalaegerszegi 4 napos kirándulásból hazafelé tartva, itt lett rendelve a csoport számára késői ebéd. A kb 30 fős étteremben megterítettek a csoportunknak 49 főre. A két kétszárnyas ajtó teljesen rá volt nyitva az asztalokra, székekre, így 8 helyre csak úgy lehetett leülni, ha bezárták az ajtót (kint min. 35 fok volt, bent még melegebb).
Kiváló 2017. október 31.a párjával járt itt
A környezet, mely a tópartot jelenti, ideális egy jó ebéd elfogyasztására. Az étel melyet rendeltünk finom, bőséges, ízre és állagra egyaránt megfelelő volt. Az ár elfogadható, a kiszolgálás gyors, vendég barát.
Bátran jó szívvel merem ajánlani bárkinek, mert a legmagasabb igényeket is kielégíti, mind az ételek-italok minősége, mind a hely hangulata, tisztasága és kialakítása terén.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
2017. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Telefonos asztalfoglalás, ételrendelés, megérkezést követően nagyon kellemes helyen megterített asztal fogadta a csapatot, kettő családi tálat kértünk, aminek a levesét gyorsan ki is hozták, ízletes és tartalmas húsleves volt, a gyerekek azóta is emlegetik, a sültes tál is gazdag, de ízvilágát tekintve ettünk már jobbat kategória.
Kiváló 2017. január 26.a párjával járt itt
Székesfehérváron töltöttem diákéveim, azóta ritkán járok erre. Párommal régóta készültünk, hogy ellátogassunk Bory-várhoz. Sajnos az időjárás nem kedvezett, végig esett az eső. Így szerettünk volna beülni egy kellemes helyre, szerencsénk volt, hogy a Bányató vendéglőt javasolták számunkra. A környezet, a hely nagyon megtetszett.
Kiváló 2016. november 2.barátokkal járt itt
A hely nagyon érdekes, hogy a házak között,egyszer csak van egy bányató,mellette az étteremmel. Az étterem tiszta, szép modern. Az ételkínálat széles, es amiket megkóstoltunk, mind finom volt. (9-en voltunk) A kiszolgálás nagyon udvarias és gyors. Jószívvel ajánlom mindenkinek. Gyerekes családoknak is.
Bányató Vendéglő Székesfehérvár - Étel/ital
Szörnyű 2016. január 8.a párjával járt itt
Hétköznap 18 óratájt tévedtünk be. Vacsorázni szerettünk volna. Rajtunk kívül csak egy négy fős társaság tartózkodott az étteremben. 10 percet vártunk arra, hogy felvegye valaki az italrendelést, amit közel fél óra alatt sikerült kihozni kettőnknek. A nem túl kedves felszolgáló elénk helyezte az italokat, majd elrobogott, meg sem hallva hogy rendelni is szeretnénk.
Kiváló 2015. május 17.gyerekekkel járt itt
Mint eddig egyszer sem, most sem csalódtam. Finom, ízletes ételek, aminél nem spórolnak az adatokkal sem. Ami viszont igazából megfog amelyben, az igazi udvarias felszolgálók. Manapság ritkán találni olyan helyet, ahol ennyire betarttja avendeglatas szabályait a személyzet. Élvezet a vendéglőbe betérni. Köszönöm ismét a kellemes vendéglátást.
Kiváló 2014. október 16.barátokkal járt itt
Olvastam az értékeléseket jókat és rosszakat is, Szerintem méltatlanul nagyon hátrasorolták ezt az éttermet. Csak az én véleményemet tudom mondani. Mióta felépült azóta rendszeresen járunk ide, itt volt a lányom esküvője is. Szóval ha szabad így mondani akkor törzsvendégek vagyunk a baráti társaságunkkal.
Bányató Vendéglő Székesfehérvár - Egyéb
Gyenge 2014. augusztus 19.barátokkal járt itt
A kerthelyiség hangulatos, a hely tiszta volt, bár a mosdóban nem jártunk. Többféle ételt ettünk, de mindegyik fűszerezése fantáziátlan és unalmas volt. Tálaláskor mindegyik a langyos és hideg hőfok között mozgott. A frissen sütött, velővel töltött rántott szeletben pl. teljesen hideg volt a velő. A tarja rágós volt és kemény.