Pince Borozó Székesfehérvár

3,8
a 126 székesfehérvári étterem közül
borozó, kocsma, pub, söröző, bár
Pince Borozó Székesfehérvár

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Pince Borozó Székesfehérvár vélemények

2022. október 6.barátokkal járt itt
A vasútállomásról a belváros felé gyalogosan tartva esett útba a Pince Borozó, emlékeztem halványan a helyre az értékelések között, meg is álltunk egy kis pihenőre és felfrissülésre. Ittunk 1-1 rozét, valamint egy pálinkát is (én azt nem, mert így is elég meleg volt).
Pince Borozó Székesfehérvár - EgyébPince Borozó Székesfehérvár - EgyébPince Borozó Székesfehérvár - EgyébPince Borozó Székesfehérvár - EgyébPince Borozó Székesfehérvár - EgyébPince Borozó Székesfehérvár - EgyébPince Borozó Székesfehérvár - EgyébPince Borozó Székesfehérvár - EgyébPince Borozó Székesfehérvár - EgyébPince Borozó Székesfehérvár - EgyébPince Borozó Székesfehérvár - EgyébPince Borozó Székesfehérvár - EgyébPince Borozó Székesfehérvár - Külső kép
Kiváló 2022. április 20.barátokkal járt itt
Kedves kiszolgálás, jó hangulat szokott lenni, az árak nem vészesek. Csocsó, darts is van, nem balhés hely, jó szokott lenni a társaság. A nyitvatartás lehetne hosszabb a hétvégén, de 2-ig nyitva van pénteken és szombaton.
Átlagos 2017. február 7.egyedül járt itt
A pinceborozó egy nagyon hangulatos hely Székesfehérvár szívében. Megszokott kommersz italokat kínálnak, igényesebb sörösüvegek csak dekorációt képeznek, persze üresen. Sajnos csak aromás teákat tartanak, így aztán abból kérek egyet (250 ft), méz hivatalosan nincs, a pultos srác ad a sajátjából.
Pince Borozó Székesfehérvár - Külső képPince Borozó Székesfehérvár - Étlap/itallapPince Borozó Székesfehérvár - BelsőPince Borozó Székesfehérvár - BelsőPince Borozó Székesfehérvár - Belső