Salvator Étterem Székesfehérvár

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Salvator Étterem Székesfehérvár vélemények

Kiváló 2023. október 14.a párjával járt itt
Tiszta-csendes környezet, könnyű megközelíthetőség, udvariss-vidám kiszolgálás, friss ételek. Ajánlom a jó ízek kedvelőinek.
Kiváló 2023. április 25., kollégákkal járt itt
Parkolás, kevés belső hely, utcán, szerencsés esetben sima ügy. Fogadtatás jó, asztalfoglalást jól kezelték. Külföldi vendégnek van angol étlap. Kiszolgálás gördülékeny, ajánlanak ételt is italt is. Gyorsan jön is. Leves 10/10 főétel 10/10. Hely hangulatos, különleges, nem szokásos unlamas egyenbelső. Egyértelműen ajánlott hely.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Kiváló 2022. szeptember 18.barátokkal járt itt
Nagyon igényes minőségi ételek, bivaly adagokkal, isteni kézműves sörökkel, finom borokkal. Gyors, udvarias, kedves kiszolgálás. Ízek félelmetesen jók, semmibe nem tudok belekötnikicsi az étterem, pörög ezerrel. Nem volt foglalásunk, mégis fogadtak, bár szabad asztal alig volt. Az étlap változatos, sokféle. Nem hiába Szfv.
Salvator Étterem Székesfehérvár - EgyébSalvator Étterem Székesfehérvár - EgyébSalvator Étterem Székesfehérvár - EgyébSalvator Étterem Székesfehérvár - EgyébSalvator Étterem Székesfehérvár - EgyébSalvator Étterem Székesfehérvár - Egyéb
Kiváló 2021. november 29.családjával járt itt
Hali!
Már többször voltunk!!! Mindig kitöltjük a kérdéseket.
Ma is foglaltam asztalt. (2021.11.29. Hétfő)
Újra remekül fogjuk érezni magunkat!!!
Üdvözlettel! D. Péter (Petya Szőőőr).
Kiváló 2021. október 17.a párjával járt itt
Ismét voltam a feleségemmel tegnap vacsorázni, pompás ételek voltak, kiszolgálás profi, mint mindíg
Kiváló 2021. augusztus 29.barátokkal járt itt
Egy szombati napon, hat fős társasággal látogattuk meg az éttermet, egy élményekkel téli kalandparkozásos nap zárásaként. A Fáradtan érkeztünk meg, én kissé nyűgösen. Volt asztalfoglalásunk, melyet kétszer is módosíttattam, de mindkét esetben rendkívül kedvesek és rugalmasak voltak velem a telefonban, és személyesen is kedvesen fogadtak bennünket.
Salvator Étterem Székesfehérvár - Étel/ital
2019. október 6.egyedül járt itt
A Salvator sokáig Székesfehérvár legjobb, 1. helyezett éttermeként szerepelt itt az ittjartam. hu-n. A hagyományos bajor kisvendéglő hangulatban kialakított étterem a szűken vett belvároson kívül, a bíróság mögötti csendes kis utcában található. Az ételek között a hagyományos magyaros fogások mellett bajor ételek is megtalálhatóak.
Salvator Étterem Székesfehérvár - Külső képSalvator Étterem Székesfehérvár - BelsőSalvator Étterem Székesfehérvár - Étel/italSalvator Étterem Székesfehérvár - Étel/italSalvator Étterem Székesfehérvár - BelsőSalvator Étterem Székesfehérvár - Étel/italSalvator Étterem Székesfehérvár - Étel/italSalvator Étterem Székesfehérvár - BelsőSalvator Étterem Székesfehérvár - BelsőSalvator Étterem Székesfehérvár - BelsőSalvator Étterem Székesfehérvár - MosdóSalvator Étterem Székesfehérvár - BelsőSalvator Étterem Székesfehérvár - Étlap/itallapSalvator Étterem Székesfehérvár - Étlap/itallapSalvator Étterem Székesfehérvár - Étlap/itallapSalvator Étterem Székesfehérvár - BelsőSalvator Étterem Székesfehérvár - Étlap/itallapSalvator Étterem Székesfehérvár - Étlap/itallapSalvator Étterem Székesfehérvár - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Kiváló 2019. augusztus 10.a párjával járt itt
Hangulatos bajor stílusú hely. Mintha Münchenben lennénk. Az ételek és a sörök is ennek megfelelőek. Füstölt csülköt ettünk és hozzá Paulaner Salvator sört rendeltünk. Isteni volt külön-külön és együtt is az ízélmény. Az adagok kiadósak, alig tudtuk legyűrni. A hely hangulatos, csendes, igazi élmény itt étkezni.
Átlagos 2018. január 11.családjával járt itt
Sok pozitív véleményt olvastam az étteremről korábban. Hazafelé útba esett Székesfehérvár, ezért gondoltuk kipróbáljuk kirándulás után, névnapot ünnepelve. Az étterembe lépve még lelkesek voltunk, hangulatosan van berendezve, a pincérek illedelmesek. Az árak erős közepesek.
2017. augusztus 20.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hely, finom, ízletes és nagyon bőséges adagú ételekkel. Udvarias, figyelmes pincérek. Tiszta a mosdóhelyiség is, bár szappan az éppen nem volt. Elég sokat kellett várni az ételre, de ezt a pincér már a helyfoglalás előtt jelezte. ( Sokan voltak)Bátran ajánlom aki finomat és nem túl drágán enni szeretne Székesfehérváron.