Szentendre
Szentendre - Ferenczy Múzeum - Népművészetek HázaSzentendre - Római Kőtár Ferenczy Múzeumi Centrum
Szentendre - Szentendrei Képtár - Ferenczy Múzeumi CentrumSzentendre - Boromisza Tibor Emlékszoba

Szentendre bemutatása

Szentendre a Dunakanyar kapujában fekszik. Gyönyörű természeti környezete kirándulásra csábítja az arra járókat, a szépséges kisváros maga pedig művészeti és kulturális értékeivel ragadja meg a látogatót.

Szentendre és környéke legfrissebb értékelései

2024.04.12a párjával
Többször voltunk már az étteremben a párommal és minden alkalommal nagyon finom volt az étel. A koktélok fantasztikusak. Nagyon kedves mindenki és nagyon hangulatos a hely.
2024.03.04a párjával
A legfinomabb fagyit itt eszem mindig! Utánaolvastam, és a hely alapítójának évtizedekkel ezelőtti családi receptje alapján készítik ma is. Hát EZÉRT olyan finom, valódi ízű. Én leginkább a pisztáciát szeretem. No és a kedves kiszolgálást! KÖSZÖNÖM, jólesik ide betérni! Gyakran látogatunk el ide.
2024.02.03barátokkal
Most 4-en jöttünk fel. A túrát én vezettem. Kő-hegyi kolbászos-káposztalevest ettünk. Forrón kaptuk, kenyérrel. Nagyon laktató leves és finom. Mindenkinek ízlett és elég is volt az adag. Így vidáman túráztunk tovább. Ajánlom ha erre jártok fogyasszátok ti is e régi igazi turistaházban.

Szentendre és környéke kedvelt szállásai

Aquaworld Resort Budapest - Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
05.10-12.30.
Aquaworld Resort Budapest
03.01-06.16.
05.24-12.22.
Kirándulnál Szentendre környékén?
Nézd meg válogatásunkat a környékről!
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Szentendre és környékén

Vadrózsa Panzió SzentendreVadrózsa Panzió, SzentendreCsomagok már 10.000 Ft/fő/éj ártól
6 értékelés
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház EsztergomHotel Adalbert - Szent Tamás Ház, EsztergomCsomagok már 15.750 Ft/fő/éj ártól
9 értékelés
Hotel Stáció Wellness & Konferencia VecsésHotel Stáció Wellness & Konferencia, VecsésCsomagok már 22.475 Ft/fő/éj ártól
71 értékelés
Hotel Visegrád VisegrádHotel Visegrád, VisegrádCsomagok már 23.805 Ft/fő/éj ártól
137 értékelés
Szentendre a térképen