Fantázia Lángos Szentendre

Aquaworld Resort Budapest

Fantázia Lángos Szentendre vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2022. április 16.a párjával járt itt
Hatalmas sort kivárva jutottunk a lángosunkhoz (kb 40 perc), ami nem volt semmi különleges, sem ízre, sem adagra. Szerintem minden piacon sütnek ilyet. Viszont legalább drága volt. . . Egy sajtos-tejfölös lángos 1100 Ft. . . Értem én, hogy infláció, meg minden, na de akkor is. És ennyi pénzért ne gondoljon senki hatalmas lángosra, egy gyerekadag mindössze.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2019. szeptember 3.a párjával járt itt
Egy rendezvénysorozt ideje alatt tértünk ide egy jó lángosra. sajnos az ülőhely nagyon kevés, állva pedig elég körülményes lángost enni. Így kiültünk a Duna partra, s ott ettük mg. Maga a lángos nagyon finom volt, tökéletes a tészta és feltét is volt rajta bőven. A sör és az üdítő is rendben volt. Ár-érték arányban megfelelő.
2018. július 19.gyerekekkel járt itt
Én még ilyen finom lángosokat eddig nem ettem! Jó volt a tésztája és isteni a feltét! Biztos, hogy visszajövök még ide enni.
Fantázia Lángos Szentendre - Étel/ital
Kiváló 2017. szeptember 11.barátokkal járt itt
Bringázás a Jászairól Szentendrére, kitikkadva, elfáradva megérkezünk. Haverom ajánlása a hely, ki kell próbálni! A lángosra már 15 km óta ki vagyok éhezeve, így nem kérdés, hogy valami durvát kérek: csülök krémes sajtos választás, egy pohár sörrel. Tökéletes! Barátságos és gyors kiszolgálás, egyszerű és kedves környezet.
Gyenge 2017. április 4.gyerekekkel járt itt
Tehát a lángos tényleg nagyon finom, ez vitathatatlan. A környéken lángos tekintetében verhetetlen a hely, ez igaz. Nekem ami minden alkalommal csalódás, az egyrészt az üdítők ára, ami irreálisan magas,(fél literes Ice tea 450 Ft, vagy egy aranyfácán jelegű sör 500 Ft), másrészt a környezet.
Átlagos 2016. november 21.a párjával járt itt
Ha Szentendrén járunk mindig eszünk itt egy lángost, legutóbb a hétvégén falatoztunk itt. Mi mindig csak lángost eszünk itt, ezért csak arról tudok nyilatkozni. Kóstoltuk már a sima és a töltött lángosokat is, nekünk mindegyik ízlett. A lángosokat frissen sütik, miután leadtuk a rendelést.
Gyenge 2016. augusztus 14.egyedül járt itt
A Dunakorzóra kifutó egyik kis utcában - azaz nagyon frekventált helyen - található kifőzde jellegű lángosozó és palacsintázó. A palacsinták tekintetében tudok nyilatkozni, melyek darabja egységesen 200 Ft. A Nutellás nem igazi Nutella, hanem valamilyen olcsóbb, mogyorót nyomokban tartalmazó utánzat, a túrós nem túrós, hanem túrókrémes, ez is valami felhígított verzió.
Fantázia Lángos Szentendre - Külső képFantázia Lángos Szentendre - Külső képFantázia Lángos Szentendre - Külső képFantázia Lángos Szentendre - Külső képFantázia Lángos Szentendre - Külső képFantázia Lángos Szentendre - Külső képFantázia Lángos Szentendre - BelsőFantázia Lángos Szentendre - Külső képFantázia Lángos Szentendre - Külső képFantázia Lángos Szentendre - Külső képFantázia Lángos Szentendre - Külső képFantázia Lángos Szentendre - Étel/italFantázia Lángos Szentendre - Külső kép
Átlagos 2016. június 10.a párjával járt itt
A Fantázia lángossütőről írtam már egy értékelést más fórumra, akkor akadt helybeli polgár, aki vitaba szállt velem, mondván, hogy a város legjobb lángosozójáról van szó. Az persze egy dolog, talán igaza is van, de attól még amit leírtam, az tételesen stimmelt.