Görög Kancsó Étterem Szentendre

2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Görög Kancsó Étterem Szentendre vélemények

2023. augusztus 4.a párjával járt itt
Feldobox kóstoló kártyával mentünk ketten ebédelni. Nem kellett sokat várni, jó volt a teraszon, jó volt a kiszolgálás, probléma fel se merült, kellemes hely a Dunaparton. A kétszemélyes görög tál, ami a kártyához "jár" - ha ezt választjuk és nem más, külön ételfajtákat -, nem a legnagyobb durranás autentikus görög étkezés szempontjából, de bőséges, változatos és finom.
2055
Átlagos 2022. június 9.egyedül járt itt
Nem volt szándékos, van, amikor a természet kényszerít hirtelen valahová. Mondjuk egy múzeum utáni eső. A hirtelen leszakadt ég azt mondja, hogy ugorj be gyorsan valahová. Szentendrén elég sok hely van, ahová be lehet ugrani. Egyébként is, nagyon ideje volt már enni valamit. Kint a teraszon, a nagy esernyők alatt ült még néhány turista, bent, a belső részben meg senki.
Görög Kancsó Étterem Szentendre - Külső képGörög Kancsó Étterem Szentendre - BelsőGörög Kancsó Étterem Szentendre - BelsőGörög Kancsó Étterem Szentendre - Étel/italGörög Kancsó Étterem Szentendre - Étel/ital
2021. július 31.a párjával járt itt
Minden évben ellátogatunk a kedvenc helyre,. . Rendelésünket hamar felvették,a friss sültekre várni kellett,sokan voltak , hétköznap délután. . Friss gyümölcs elve- ami egy kicsit hasonlított a felhabosított gyümölcs turmixra. . A második fogás viszont igen finom volt, joghurtban pácolt csirkemell steak, kuszkuszos zöldsaláta finom volt.
2020. július 20.a párjával járt itt
Dunára néző asztal hétköznap Szentendrén. . Ebéd- étlap választása, a pincér igen nyegle stílusban elő adja . Gyümölcslevesük igen finom. a marhapörkölt is, a rántott hal karikák is gusztusosan voltak tálalva. A limonádét ízlésesen díszítve kaptuk,nemcsak hideg víz volt az egész. Szép kártyát elfogattak fizetésnél. Elüldögélne az ember órákig ilyen nyugodt Duna parton. .
Átlagos 2019. szeptember 17., üzleti partnerrel járt itt
A felszolgáló udvarias volt, csak a végén mikor fizettünk és kérdeztük, hogy a felszolgálás díja benne van-e a számlaösszegében azt mondta,hogy nincs és nem is érti miért, én miután sokalltam az árat amit fizettünk otthon neten keresztül megnéztem az étlapot, ott rajta van, csak Angolul, hogy benne van, ez volt az átverés mert mi adtunk borravalót.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. május 25.a párjával járt itt
Több alkalommal étkeztünk ezen a nagyszerű helyen, ahol mindig teljesen elégedettek voltunk. Kiváló és felejthetetlen élményben részesültünk minden ebéd elköltésekor, azóta "Muszaka" az egyik becenevem. Kedves személyzet, gyors kiszolgálás, kiváló ételek és italok, jó fekvés... kell ennél több? Ajánlom!
2018. december 2.a párjával járt itt
Egy esős napon tévedtünk be ebédelni,az étterem külső teraszán ültünk. A pincér kissé rossz (időjárásnak megfelelő)hangulatban fogadott bennünket. Az ételek választéka megfelelő,az adagok is jó nagyok voltak. A városkában hétfő délután szinte 2-3 étterem volt nyitva,amin nagyon elcsodálkoztunk. Választásunk nekünk jól sikerült az ételek finomak voltak.
Szörnyű 2018. augusztus 11.családjával járt itt
Több, mint 50 perc után kaptuk meg az ételt. A várakozás alatt a pincérek több embert is elküldtek, egyet abból az indokból, mert csak inni akartak, és ‘ebédidö’ volt (megjegyzem 4 asztalnál több nem volt foglalt). Egy másik társaságot meg azért küldtek el, mert enni akartak, de a ‘siesta time’ (ahogy a pincér fogalmazott) miatt legalább egy órát kellett volna várniuk.
Szörnyű 2017. augusztus 26.családjával járt itt
A pincérek modorán van mit fejleszteni! Ezen stílus további vendégeket is elriaszthat. Az ilyen embereknek nem fontos a vendéglátásban dolgozni, valamint a munkájához tartozó feladatot végrehajtani, miszerint az étlapot az asztalhoz szolgáltassa.
2017. július 11.a párjával járt itt
Hangulatos vendéglő, a Duna partján. Igaz mi a legnagyobb kánikulában délután jártunk ott. Étel választásunk Santorini birkacsülök, görög citromos sütemény volt. Birka csülök annyira nem volt jó mint amennyit fizettünk érte. Görög citromos sütemény olyan száraz volt, hogy a villával nagyon nehezen lehetett megenni.
A kiszolgálás figyelmes volt! ! !