My Soup Levesbár (Szentendre) Szentendre

4,4
a 90 szentendrei étterem közül
ételbár
My Soup Levesbár (Szentendre) Szentendre
My Soup Levesbár (Szentendre) SzentendreMy Soup Levesbár (Szentendre) Szentendre

Aquaworld Resort Budapest - Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

My Soup Levesbár (Szentendre) Szentendre vélemények

2017. május 13.egyedül járt itt
Egyszerű, kicsi, de fiatalosan, barátságosan berendezett levesező a HÉV végállomásra vezető utcán. A kínálat naponta változik, melyet a bejárat melletti táblára krétával írnak ki. 5 féle leves, 1 főzelék, mindez 540 Ft-os egységáron. Zöldséges, húsos, gyümölcsös és egzotikus fűszeres, olykor csípős - thai, indonéz, indiai - leveseket is készítenek.
My Soup Levesbár (Szentendre) Szentendre - Külső képMy Soup Levesbár (Szentendre) Szentendre - Külső képMy Soup Levesbár (Szentendre) Szentendre - BelsőMy Soup Levesbár (Szentendre) Szentendre - BelsőMy Soup Levesbár (Szentendre) Szentendre - BelsőMy Soup Levesbár (Szentendre) Szentendre - Étel/italMy Soup Levesbár (Szentendre) Szentendre - Étel/italMy Soup Levesbár (Szentendre) Szentendre - Belső
Kiváló 2016. december 18. járt itt
A hely kicsi, kedves, ízléses leves bár, a kiszolgáló barátságos volt. Thai csirkelevest válsztottunk a kínálatból, ami kellemes volt, nem túl csípős, épp csak annyira, hogy tudjuk, ez tényleg thai, mellette volt benne kókuszkrém is, amitől mégis lágy volt. Jól lehetett lakni vele, könnyed ebédre vágytunk. Figyelnek arra is, hogy legyen gluténmentes opció a választékban.
2016. június 8.a párjával járt itt
A levesező egy kifejezetten jó műfaj, nem véletlen, hogy divatba jött. A szentendrei My Soup a történelmi belvároson kívül fekszik, de azért könnyen megközelíthető, ott van a belváros tőszomszédságában. A kiszolgálás kedves, aranyos. Sajnos zöld koriander nincs az indiai levesekhez, pedig igencsak jó lett volna.
My Soup Levesbár (Szentendre) Szentendre - EgyébMy Soup Levesbár (Szentendre) Szentendre - Külső képMy Soup Levesbár (Szentendre) Szentendre - Étel/ital