Palapa Mexikói Étterem Szentendre

Palapa Mexikói Étterem Szentendre
Palapa Mexikói Étterem SzentendrePalapa Mexikói Étterem Szentendre
Palapa Mexikói Étterem SzentendrePalapa Mexikói Étterem Szentendre

Palapa Mexikói Étterem Szentendre bemutatkozása

Szentendre óvárosában, színekben és hangulatában gazdag környezetben autentikus mexikói ízekkel várjuk kedves vendégeinket.

Aquaworld Resort Budapest - Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Palapa Mexikói Étterem Szentendre vélemények

Gyenge 2023. szeptember 24.a párjával járt itt
Régebben jártunk a Palapában, akkor még a Battyány utcában volt. Nem tudom mi történt azóta, mióta nem jártunk nálunk, kb. 4-5 éve, de a mostani színvonal meg sem közelíti az akkorit. Olyan szinten nem foglalkoztak velünk, hogy akár fizetés nélkül is távozhattunk volna. A levesnél tartottunk, amikor kihozták a főfogást.
Szörnyű 2023. június 20.gyerekekkel járt itt
Kritikán aluli lett ez a régen remek étterem. A limonádénak nevezett lötty szóda volt pár vékonyka szelet naranccsal és citrommal, nulla limonádé ízzel. A tapas tál 2 marék bolti nachosból és 1-1 evőkanálnyi kencéből állt. Bár azt mondták, egyik sem lesz csípős, tüzet okádtunk, mire megettük.
2022. május 1.egyedül járt itt
Szentendre egyetlen mexikói étterme egy nagyon hangulatos kis utcában, bár megjegyzem, Szentendrén elég sok hangulatos utcácska van. Kívülről is közép-amerikai hangulatot árasztó, színes, természetközeli a vendéglő. Eléggé vegyes értékeléseket olvasni róla, nekem összességében pozitív volt a benyomásom.
Palapa Mexikói Étterem Szentendre - Külső képPalapa Mexikói Étterem Szentendre - Étel/italPalapa Mexikói Étterem Szentendre - Étel/italPalapa Mexikói Étterem Szentendre - MosdóPalapa Mexikói Étterem Szentendre - MosdóPalapa Mexikói Étterem Szentendre - BelsőPalapa Mexikói Étterem Szentendre - BelsőPalapa Mexikói Étterem Szentendre - Étlap/itallapPalapa Mexikói Étterem Szentendre - Étlap/itallapPalapa Mexikói Étterem Szentendre - Étlap/itallapPalapa Mexikói Étterem Szentendre - Étlap/itallapPalapa Mexikói Étterem Szentendre - Étel/italPalapa Mexikói Étterem Szentendre - Étel/italPalapa Mexikói Étterem Szentendre - Étel/italPalapa Mexikói Étterem Szentendre - Külső képPalapa Mexikói Étterem Szentendre - Étlap/itallapPalapa Mexikói Étterem Szentendre - Külső képPalapa Mexikói Étterem Szentendre - BelsőPalapa Mexikói Étterem Szentendre - Külső képPalapa Mexikói Étterem Szentendre - Külső képPalapa Mexikói Étterem Szentendre - EgyébPalapa Mexikói Étterem Szentendre - EgyébPalapa Mexikói Étterem Szentendre - Külső képPalapa Mexikói Étterem Szentendre - Külső képPalapa Mexikói Étterem Szentendre - Külső kép
Szörnyű 2021. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
A színvonal és a kiszolgálás is siralmas! Sótlan étel, 2 személyes tálon chilis csirkeszárny helyett sótlan íztelen, zsiros oldalas. Meg a steak burgonya is ehetetlenül íztelen. Temeszetesen mikor szóltunk hogy nem vagyunk elégedettek a minőséggel, a pofa vágást kaptunk és teljes közönyt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. július 18.a párjával járt itt
A hely még mondhatom ugy hogy hangulatos de az ételek vagy nagyon föszeresek vagy nagyon iztelenek.mi biztos nem próbáljuk ki még egyszer.és nem valami olcsó de ez az én véleményem...
Kiváló 2017. november 15.családjával járt itt
A Palapát évek óta szeretjük, és hűségesen járunk is hozzájuk családi, és egyéb évfordulókon,ünnepnapokon. Nagyon kedves, autentikus étterem. Valódi mexikói ízek, hamísitatlan ,,karib hangulat". . . fergeteges ízkavalkád, busás adagok, és ráadásként: végtelenül felkészült, vendégszerető kiszolgálás.
Kiváló 2016. augusztus 30.a párjával járt itt
A legjobb étterem, ahol valaha is jártunk.
Törzsvendégek lettünk, mert minden remek.
A konyhájuk, a személyzet, főleg I., de a többiek is nagyon jók!
A hely hangulatos, kreatív.
Igazi, különleges kis zúg, ahol lazíthatunk.
Nagyon gyors a kiszolgálás.
Vega ételekből is van választék.

Mindenkinek ajánlom
Átlagos 2014. december 15. járt itt
A mai este folyamán a párommal vacsoráztunk itt. Ide félévente szoktunk beülni ,mert imádjuk a mexikói ízeket ,nagyon jó étteremnek tartjuk mind a mai napig! Viszont észre vettük ,hogy az ízek és a minőség nagyon sokban változott! Sajnos rossz irányban! Sajnos nem ez volt az első alkalom ,hogy csalodtunk itt az ízekben!
Kiváló 2014. szeptember 19.családjával járt itt
Szentendrén itt egyedülálló miliő fogad: színes, vidám kialakítás, nyugodt, "üldögélős" hangulat, különleges ételek, kedves kiszolgálás! Érdemes megmártózni a kitűnő dél-amerikai ízek világában. Ötlet azoknak, akik először próbálják: csemegézzenek a tapasokból, és vigyázzanak az erőspaprikával.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. szeptember 2.a párjával járt itt
Az étterem külsőségekben nagyon eltalálta a mexikói hangulatot. Az ételek nagyon-nagyon finomak voltak. Jalapeno leves. . . Az valami álom. Azóta is azt szeretnék enni, olyannyira, hogy a neten is kerestem már receptet:) Sok ételt ettem már, de csak igen kevés az, melynek a receptjét is meg akartam szerezni.
Palapa Mexikói Étterem Szentendre a térképen
2000 SzentendreDumtsa Jenő u. 14/a
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo