Ár/értékben pihenésre, kikapcsolódásra tökéletes

Gotthard Therme Hotel & Conference SzentgotthárdGotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd a térképen

2016. novemberben, családjával járt ittÉrtékelt: 2016. december 29.
2 éjszakát töltöttünk a hotelben. Személy szerint kicsit többet vártam 4 csillagért, de azért feledhetetlen élményt szereztem. Valószínű én érkeztem kicsit nagy igényekkel. A tapasztalataim nem is panaszként, inkább tanulság ként osztanám meg.
14 óra után érkeztünk, sajnos a szobánk még nem volt kész, de a személyzet türelmes és kedves volt. Így ez nem zavart.
A szoba és a hotel is remekül, modernen nézett ki. Kivétel a szoba fürdője. A zuhanyfüggöny, fuga már meg van sárgulva (nem túl esztétikus), a zuhanyzóból kifolyt a víz, bárhogy is vigyáztunk. Szerencsére gyorsan felszáradt. A fürdőszobai bekészítés kicsit szegényes volt, de ez még nem is zavart, csak amikor a kifogyó szappant takarításkor nem ellenőrizték, töltötték fel. Illetve bennfelejtettek 2 használt törülközőt is a szoba átadásakor. Maga a szobában az egyetlen kellemetlen a tv volt, óránkét megszakadt az adás pár másodpercre. Sajnos a wifi is elég gyenge, ha telt ház van. Viszont az ágy nagyon kényelmes és a hajszárító is elég erős. Nagyon örültem, hogy a szobában külön termosztát van, így mindig olyan hőmérsékletet állítottam be ami jólesett.
A vacsoránál a svédasztalos választékot kicsit keveslettem, főleg Márton napon a liba húst. Illetve hogy vizet is a pincértől kell kérni, nincs a svédasztalnál külön kirakva. Maga az ételek nagyon finomak voltak. A reggelinél minden megtalálható volt, amit csak megkívánt az ember, ételben, italban egyaránt.
A fürdőrész kiváló. Hangulatos, nagy medencével rendelkezik. Igazi mediterrán hangulata van. Idősek és fiatalok egyaránt megtalálják a kedvenc medencéjüket. A vízhőmérséklet minden medencében optimális volt. Sötétedés után nagyon kellemes hangulatfény van.
Összességében én bátran ajánlom mindenkinek a hotelt. Pihenésre, kikapcsolódásra tökéletes. A kisebb kellemetlenségek ellenére is elégedetten távoztunk. Az étel, így is bőséges volt, így elégedetten, jóllakva, pihenten távoztunk a hotelből. Nagyon is megérte az árát!
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:
Elhelyezkedés:Kiváló
Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd - VendéglátásGotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd - VendéglátásGotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd - Vendéglátás

Gotthard Therme Hotel & Conference további értékelései

2024.01.09a párjával
Nagy várakozással készültünk, de csalódás volt. A szálloda teljesen átlagos, a szoba elég nagy, de az ágyak nagyon puhák, gericgyilkosnak neveztük. A fürdőben a zuhanyból kifolyt a víz, pakolási lehetőség csak a szekrényekben volt. A teraszról hoztunk be székeket. Az étel finom volt, a választék...
2024.01.08gyerekekkel
Az ételek választékát keveselte inkább a férjem, és ízeiben is picit alulmaradtak az általunk várttól. Az élménymedence hőfokát akacsonynak tartottuk. Nehéz is volt belemenni, megszokni, ez szokatlan volt. Majd elég hamar fázott benne a 9 éves lányunk. 20p elteltével már jöttünk ki, mentünn...
2024.01.03a párjával
-Nagy figyelmet (külön programok) szenteltek arra, hogy a gyerekek ne unatkozzanak. -Minden területen (étterem, bár, recepció, takarítás) nagyon figyelmesek, segítőkészek. -A wellness rész "tagolása" - lehetővé teszi, hogy nincs zsúfoltság érzetünk, a sok zöld pihentető látványt nyújt, a...

A Gotthard Therme Hotel & Conference legnépszerűbb csomagjai

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd - Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel (1 éjtől)
Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel (1 éjtől)
Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd - Félpanziós akció (min. 2 éj)
Félpanziós akció
Hotel Vital Zalakaros - Vital wellness
Vital wellness
2024.10.23-ig
Hotel Vital Zalakaros
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló