Rosinante Stílusos Vidéki Szálloda étterme Szigetmonostor

a 11 szigetmonostori étterem közül
étterem, szálláshely étterme
Rosinante Stílusos Vidéki Szálloda étterme Szigetmonostor
Rosinante Stílusos Vidéki Szálloda étterme SzigetmonostorRosinante Stílusos Vidéki Szálloda étterme Szigetmonostor

Rosinante Stílusos Vidéki Szálloda étterme Szigetmonostor bemutatkozása

A Rosinante étterme az utóbbi időkben nemcsak egy újító és lelkes fiatal mesterszakács alkotóműhelye, hanem kiemelkedően színvonalas, a teljes feltöltődést is garantáló gasztronómiai bázissá is vált egyben. A Rosinante egy családi vállalkozás, Budapesttől nem messze, a Szentendrei-szigeten, a szigetmonostori erdő közepén.

Aquaworld Resort Budapest - Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Rosinante Stílusos Vidéki Szálloda étterme Szigetmonostor vélemények

Kiváló 2017. szeptember 7.egyedül járt itt
A DiningCity Étteremhét keretében sikerült eljutni ide. Szigetmonostor település határán túl, a Szentendrei-sziget falutól legtávolabbi csücskén található romantikus étterem. Esküvők, bensőséges családi ünnepségek tökéletes helyszíne. Az udvart két oldalról a szálloda szárny veszi körül.
Rosinante Stílusos Vidéki Szálloda étterme Szigetmonostor - Külső képRosinante Stílusos Vidéki Szálloda étterme Szigetmonostor - Étel/italRosinante Stílusos Vidéki Szálloda étterme Szigetmonostor - Étel/italRosinante Stílusos Vidéki Szálloda étterme Szigetmonostor - Étel/italRosinante Stílusos Vidéki Szálloda étterme Szigetmonostor - Étel/italRosinante Stílusos Vidéki Szálloda étterme Szigetmonostor - BelsőRosinante Stílusos Vidéki Szálloda étterme Szigetmonostor - Étlap/itallapRosinante Stílusos Vidéki Szálloda étterme Szigetmonostor - Étel/italRosinante Stílusos Vidéki Szálloda étterme Szigetmonostor - BelsőRosinante Stílusos Vidéki Szálloda étterme Szigetmonostor - BelsőRosinante Stílusos Vidéki Szálloda étterme Szigetmonostor - BelsőRosinante Stílusos Vidéki Szálloda étterme Szigetmonostor - EgyébRosinante Stílusos Vidéki Szálloda étterme Szigetmonostor - Étlap/itallapRosinante Stílusos Vidéki Szálloda étterme Szigetmonostor - Étel/italRosinante Stílusos Vidéki Szálloda étterme Szigetmonostor - BelsőRosinante Stílusos Vidéki Szálloda étterme Szigetmonostor - Étlap/itallapRosinante Stílusos Vidéki Szálloda étterme Szigetmonostor - Étlap/itallapRosinante Stílusos Vidéki Szálloda étterme Szigetmonostor - EgyébRosinante Stílusos Vidéki Szálloda étterme Szigetmonostor - BelsőRosinante Stílusos Vidéki Szálloda étterme Szigetmonostor - BelsőRosinante Stílusos Vidéki Szálloda étterme Szigetmonostor - Külső kép
Kiváló 2017. április 21.barátokkal járt itt
Régóta tervben volt az étterem és hát megérte ide elmenni . . . . . . . kellemes környezet kedves kiszolgálás és kimondottan remek ételek rendkívül elfogadható áron. . . 12 voltunk ételek rendben egyszerre érkeztek melegen pontosan ételek szépek jó ízűek fizetésnél mindenki kapott csokit a lányok pedig rozsát :-) ja és a hely egy igazi nyugalom szigete kimondottan "fáj" a csend annyira nagy a nyugalom ! ! ! ! ! !
Kiváló 2016. december 30.családjával járt itt
Az egyik kedvenc helyünk. Szentendrével egy magasságban van a szigeten, kár, hogy kicsit körülményes autóval megközelíteni (a "pesti oldalról" Dunakeszinél lehet átmenni komppal, ami sokba kerül, a "budai oldalon" fel kell menni messze Szentendrén túl a hídig, majd onnan ugyanannyit vissza Szigetmonostorig), szerintem nagyságrendekkel megnőne a forgalma, ha pl.
Kiváló 2016. május 6.családjával járt itt
Már nem is tudnám megmondani hányszor voltunk a Rosinantéban, pedig a Duna másik oldaláról járunk. De megéri! Több mint 1 óra kocsival, de ha oda megyünk, a gyerekek is mindig lelkendezve jönnek. Hogy miért? Mert amikor belépünk, MINDIG mosolyogva fogadnak. Mert a pincér azonnal jön, még sosem vártunk rá.
Kiváló 2015. április 18.a párjával járt itt
A Rosinante főztjét már volt alkalmunk kóstolni az elmúlt évek SVÉT-jein, s elnyerte tetszésünket már akkor. Viszont csak most volt szerencsénk tiszteletünket tenni. Nos, a környezet, ami fogadott nagyom szívélyes, közvetlen, meleg, és vidám. Fontos kiemelnem, hogy vidám – nagyon jó érzés itt beülni egy ebédre.
Rosinante Stílusos Vidéki Szálloda étterme Szigetmonostor - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2014. október 20.gyerekekkel járt itt
Október19-én, az "Étteremhét" keretében ismét ellátogattunk a Rosinante Fogadóba. A vendéglátás ismét kiváló volt. Kedves, készséges hostess, pincérek, felszolgálók. Az ebéd nagyon finom volt. Külön kiemelném, hogy családbarát, sőt bababarát ez az étterem. Mi 10 hónapos unokámmal érkeztünk.
Kiváló 2014. szeptember 17.a párjával járt itt
Nagyon szép,család barát vendéglő,ódon hangulatú patinája a régmúltat idézi a vendégekben. Mind ezt felül múlja,a házias szíves vendéglátás,finom ételek,kalandos túrázási lehetőségek. A vendégek szórakoztatására különböző kreatív programokat eszelnek ki mint pl:finománia,mikulás járás stb. . . A 2. év fordulónkat töltöttük itt! Nagyon jól éreztük magunkat!
Kiváló 2014. április 16.a párjával járt itt
Nyár folymán kerékpározás közben álltunk itt meg, mert megszomjaztunk. Hirtelen gondolkodóba estünk, hogy hát egy ilyen elegáns helyre illik-e egyáltalában bicajos szerelésbe bemenni,mert még kinéznek bennünket.
Kiváló 2013. szeptember 24.barátokkal járt itt
A helyre barátaink vittek el minket, egy Szentendrei kirándulás alkalmával. Elmondásuk, mely szerint ilyen finom ételeket még nem ettünk, beigazolódott! A hely külsőleg, az út mentéről nézve nem hívogat, nem látványos és nem hivalkodó. Ám belülről különböző helyiségek különböző stílusban vártak minket.
Rosinante Stílusos Vidéki Szálloda étterme Szigetmonostor a térképen
2015 SzigetmonostorSzentendrei-sziget hrsz: 057/2
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége • vasáraponként germekanimáció, izgalmas programokkal, esküvői helyszín
H-Szo
V