Gasthaus Étterem Szilvásvárad

étterem, szálláshely étterme
Gasthaus Étterem Szilvásvárad
Gasthaus Étterem SzilvásváradGasthaus Étterem Szilvásvárad
Gasthaus Étterem SzilvásváradGasthaus Étterem Szilvásvárad

Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Lilla Apartmanházak Szilvásvárad
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Gasthaus Étterem Szilvásvárad vélemények

Kiváló 2021. május 28.a párjával járt itt
Kedves, barátságos, gyors és profi a személyzet. Bőséges és finom ételek jellemzik. Az ár érték aránya az étteremnek és a panziónak egyaránt kiváló. Ha arra járunk biztosan visszatérünk.
2020. október 7.a párjával járt itt
Nincs különösebb problémám a fogalmazással, (picit túlzónak tartom a 300 karaktert. . . ), (ó már 84:-)) de van, mikor egyszerűen nincs szükség a bő beszédre.
Kellemes téli estén tértünk be ebbe az étterembe a Párommal vacsorázni egy jót. Az ételek szerintem nagyon finomak voltak, az italokkal sem volt semmi probléma, a kiszolgálás udvarias és gyors volt.
Ajánlom a helyet!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2018. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Központi helyen, látványosan, hívogatóan fekszik. Terasza modern, szépen rendezett. Pincérek kedvesek, gyorsak, végzik a dolgukat. Egyszerű ételt választottunk a sok modern választék közül, rántott hús, rántott sajt. Ettem már jobbat is, a fáradt olaj érződött a hasábon, és a sajton is, ami nálam kivágja a biztosítékot.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
2017. július 1.a párjával járt itt
Jó elhelyezkedésű étterem,panzió. Szerintem mindenki elhalad mellette gyalog ,autóval. . . kanyarban-központ
Kivül -belül szép fával burkolt étterem,kinti teraszon piros kockás teritők kemence ,hangulatos hely. A reggelizni és a vacsorázni Gasthaus étterembe mentünk -(a szállásadó-partnere). A félpanzió ellátás itt vettük igénybe .
Gasthaus Étterem Szilvásvárad - EgyébGasthaus Étterem Szilvásvárad - BelsőGasthaus Étterem Szilvásvárad - BelsőGasthaus Étterem Szilvásvárad - BelsőGasthaus Étterem Szilvásvárad - BelsőGasthaus Étterem Szilvásvárad - Étel/italGasthaus Étterem Szilvásvárad - BelsőGasthaus Étterem Szilvásvárad - BelsőGasthaus Étterem Szilvásvárad - BelsőGasthaus Étterem Szilvásvárad - BelsőGasthaus Étterem Szilvásvárad - Étel/italGasthaus Étterem Szilvásvárad - BelsőGasthaus Étterem Szilvásvárad - BelsőGasthaus Étterem Szilvásvárad - EgyébGasthaus Étterem Szilvásvárad - EgyébGasthaus Étterem Szilvásvárad - EgyébGasthaus Étterem Szilvásvárad - EgyébGasthaus Étterem Szilvásvárad - EgyébGasthaus Étterem Szilvásvárad - EgyébGasthaus Étterem Szilvásvárad - BelsőGasthaus Étterem Szilvásvárad - BelsőGasthaus Étterem Szilvásvárad - BelsőGasthaus Étterem Szilvásvárad - BelsőGasthaus Étterem Szilvásvárad - Belső
Átlagos 2016. november 26.barátokkal járt itt
Csak reggelizni és vacsorázni mentünk oda a barátnőmmel, de a vacsora ritkán volt jó. A reggeli a megszokott vaj, dzsem, sajt, felvágott, parasztreggeli, tea. Volt olyan is, amikor úgy besózták a halászlét, hogy nem lehetett megenni. Gyakran éhesen mentem a szállásra. A személyzet kedves, udvarias volt. A tisztasággal sem volt gond.
Átlagos 2016. november 6.a párjával járt itt
Ebbe az étterembe kaptuk meg a félpanziós ellátást 24-28ig menübe. Mind a reggeli mind a vacsora nagyon egysíkú volt. Kettő pincér váltotta egymást aki hétfőn,szerdán,pénteken dolgozott rá azt írom nem mert szerdán vacsoránál történt egy kis malőr de még csak elnézést sem kért.
2016. október 19.a párjával járt itt
Véletlenszerűen választottuk ezt az éttermet, de nem bántuk meg. Olyannyira nem, hogy ottlétünk második napján is oda mentünk ebédelni. Kedvesen fogadtak, ami sok helyen már sajnos nem létezik, már egy jó pincér is ritka kincs. Tiszta, ízlésesen megterített asztal mellett nem kellett sokat várnunk.
Kiváló 2016. szeptember 4.a párjával járt itt
Tegnap ebédre ültünk be a párommal, miután felmentünk a kilátóhoz. Ő szarvaspörköltet evett sztrapacskával, én pedig rántott sertésbordát grill zöldséggel. Desszertnek forró szerelmet rendeltünk, ami méltó volt a nevéhez :). A pincér nagyon készséges volt, pedig tele volt az étterem terasza, és mi háromszor küldtük vissza, mert még nem választottunk(beszélgettünk).
Szörnyű 2016. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Megfáradtan tértünk be egy késő délután a kis családommal ebbe az étterembe, mert ajánlották nekünk. ki is ültünk a teraszra, hogy valami finomat együnk a hosszú nap után. Kb tíz percig ültünk ott, és egy árva lélek sem tévedt arra, hogy kiszolgáljon minket, pedig nem lehetett azt mondani, hogy teltház lett volna.
2016. május 11.gyerekekkel járt itt
A márciusi hosszú hétvégén gondoltunk egyet a családdal és Szilvásváradra utaztunk, hogy megnézzük a Fátyol-vízesést. A nagy sétálásban, nézelődésben kellemesen elfáradtunk, no meg meg is éheztünk. Végig jártuk a Szalajka-völgyhöz közeli éttermeket, azonban mind tele volt. Így találtunk rá erre a kellemes hangulatú helyre.