Hegyi Panzió Szilvásvárad

Hegyi Panzió Szilvásvárad
Hegyi Panzió SzilvásváradHegyi Panzió Szilvásvárad
Hegyi Panzió SzilvásváradHegyi Panzió Szilvásvárad

Hegyi Panzió Szilvásvárad bemutatkozása

A Szalajka-völgy bölcsőjében, gyönyörű panorámával várja vendégeit a szilvásváradi Hegyi Panzió. A természet közelsége, a nyugalom a test és a lélek feltöltődéséhez maximálisan hozzájárul. A panziótól nem messze található az erdei vasút állomása, mely remek kikapcsolódási lehetőséget nyújt.

A Hegyi Panzió legnépszerűbb csomagjai

Hegyi Panzió Szilvásvárad - Akciós ajánlat - reggelivel (min. 2 éj)
Akciós ajánlat - reggelivel
2025.03.14-ig
Hegyi Panzió Szilvásvárad - Augusztus 20. (min. 2 éj)
Augusztus 20.
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hegyi Panzió Szilvásvárad vélemények

Kiváló 2020. augusztus 29.a párjával járt itt
Nagyon tetszett maga a szálló,szép kilátás nyilt a szobából a kilátóra. A közelben megtalálható volt minden (bolt,étterem,kisvasút stb). Nagyon jól éreztük magunkat,egy pici hátrányosság a parkolási lehetőség.Több autó volt mint parkoló.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 63 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. július 30.a párjával járt itt
Teljes mértékben meg voltunk elégedve a Panzióval. Tökéletes az elhelyezkedése, a Szalajka-völgytől és a vasútállomástól is csak 5 perc sétára található. A szobánk modern, jól felszerelt volt. Az ágy kényelmes, és -sok más hasonló árfekvésű hellyel ellentétben- nem recsegett.
Hegyi Panzió Szilvásvárad - Külső képHegyi Panzió Szilvásvárad - SzobákHegyi Panzió Szilvásvárad - SzobákHegyi Panzió Szilvásvárad - Szórakozás/SportHegyi Panzió Szilvásvárad - Medence/kert
Kiváló 2017. december 30.egyedül járt itt
Nagyon jó kommunikáció,gyors,precíz elhelyezés. Szerencsés volt a partnerválasztás is a félpanzióhoz,az étterem is változatos fogásokkal kápráztatta el vendégeit. Csak pozitív tapasztalatokkal tértem haza és kiváló,barátságos vendéglátókat ismerhettem meg.
Hegyi Panzió válasza
Kedves Frankó Pál!
Örömünkre szolgál, hogy jól érezte magát panziónkban, reméljük legközelebb is viszont láthatjuk.
2018. január 4., Bereczné Szaniszló Tímea, Hegyi Panzió
Szörnyű 2017. október 15.a párjával járt itt
Hiába jeleztük, hogy nászutasok vagyunk, mégis egy kicsi, de 3 ágyas szobát kaptunk. Két egyszemélyes ágy volt összetolva, kényelmetlen párnákkal, matraccal. A fürdőszobában törölközni nem lehet, mert az ember összeveri magát, olyan kicsi! Előnye, hogy közel a Szalajka-völgy, más nem! Biztosan nem ajánlom ismerőseimnek!
2017. szeptember 26.a párjával járt itt
A szobák szépek, tiszták, otthonosak és gyönyörű kilátásunk volt a hegyekre. Jól éreztük magunkat, pedig sokat esett az eső. Nagyon közel van a Fátyol-vízeséshez vezető út elejéhez (kb 5 perc séta).
Kiváló 2017. szeptember 26.a párjával járt itt
A szobák szépek, tiszták, kényelmesek, otthonosak és gyönyörű kilátásunk volt a hegyekre. Jól éreztük magunkat, pedig sokat esett az eső. Nagyon közel van a Fátyol-vízeséshez vezető út elejéhez (kb 5 perc séta).

Észrevételeink:
- nagyon vékonyak a falak (a mellettünk lévő szoba lakóinak másnapi programját hallottuk)
- kevés a parkolóhely
Átlagos 2017. szeptember 7.a párjával járt itt
Az itteni értékelések alapján foglaltuk le a szobát, ami elég kicsi volt, viszont tiszta. A szép kilátás helyett egy óriási parkoló fogadott minket, azt elfelejtették közölni, hogy a szomszédban épp egy lovasstadion épül hatalmas parkolóval. Reggel 7-kor a lánctalpasok robajára ébredtünk minden nap.
Szörnyű 2017. szeptember 3.a párjával járt itt
Gyermekeink meglepetésnek szánták a 3 napos kikapcsolódást, de sajnos nagyon rosszul éreztük magunkat. A személyzetnek nincs fogalma a vendéglátásról, de a kioktatáshoz igencsak értenek. A szoba kicsi volt és kényelmetlen, a kert részhez vezető ajtó le volt zárva, mondván már nincs szezon/Október 23.
Kiváló 2017. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Fantasztikusan szép a táj, az emberek kedvesek. Nagyon finomak a környező éttermek ételei, és rengeteg élmény vár a látogatókra. Egyedül az volt csak a problémám, de az is Egerben, hogy a vár környékén nem volt szabad parkoló, és gyerekkel kilómétereket sétálni. . . . De ezen kívűl fantasztikusan éreztük magunkat ezen a gyönyörű helyen. A Bogácsi strandot pedig vétek lett volna kihagyni.
Kiváló 2017. július 30.a párjával járt itt
Teljesen véletlenül esett a választás a Hegyi Panzióra, de tökéletes választásnak bizonyult,közel van a fontosabb látni valókhoz, vendéglőkhöz. A panzió teltházzal üzemelt,mégis csend és nyugalom volt, igaz ez inkább a vendégek érdeme! A fürdőszoba nagyon kicsi, de erre a pár napra ez is megfelelt. Az ágy nagyon kényelmes, a szoba tiszta, mi kell még?
Hegyi Panzió válasza
Kedves Vendégünk! Örülünk hogy jól érezték magukat, szeretettel várjuk Önöket máskor is!
2017. augusztus 3., Bereczné Szaniszló Tímea, Hegyi Panzió
Hegyi Panzió Szilvásvárad a térképen
3348 SzilvásváradEgri út 36/b.
• pezsgőfürdő • infraszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó