Páratlan Apartmanház Szilvásvárad

Páratlan Apartmanház Szilvásvárad
Páratlan Apartmanház SzilvásváradPáratlan Apartmanház Szilvásvárad
Páratlan Apartmanház SzilvásváradPáratlan Apartmanház Szilvásvárad

Páratlan Apartmanház Szilvásvárad bemutatkozása

Hazánk egyik legkedveltebb kirándulóhelye a Szalajka-völgy, ahol szabadon élvezhető a csodás környezet, a friss, tiszta levegő, a nyugalom. Itt található a Páratlan Apartmanház, mely rendkívül jó adottságaival ideális kikapcsolódási lehetőséget nyújt családok és baráti társaságok részére.

Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Páratlan Apartmanház Szilvásvárad vélemények

Kiváló 2019. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Hárman felnőttek a 16 hós kisfiammal szálltunk meg itt, immár visszatérő vendégként. 2 hálószobás földszinti apartmanban, tágas ebédlővel, jól felszerelt konyhával (van mikró, gáztűzhely, normál méretű hűtő, kávéfőző, lábasok, tányérok, evőeszköz), zuhanyzós fürdővel (van folyékony szappan, törölköző, hajszárító), külön wc-vel, kis terasszal.
Páratlan Apartmanház Szilvásvárad - Külső képPáratlan Apartmanház Szilvásvárad - EgyébPáratlan Apartmanház Szilvásvárad - Környék
Kiváló 2018. július 2.gyerekekkel járt itt
Igényes, tiszta szobák, udvar. Kedves vendéglátók, finom, kiadós reggeli.Tiszta levegő, csend, madárcsicsergés. Közelben bolt, éttermek, lángos, rétes és a Szalajka-völgy! Udvarban parkolóhelyek és a gyerekek örömére nyuszik, barik, kecskék és kis játszótér.
Kiváló 2017. július 27.barátokkal járt itt
Érkezéskor kedvesen fogadtak minket. Bőséges tájékoztatást kaptunk a helyi látni valókról és egy tájékoztató térképet, valamint kedvezményre jogosító kártyát bizonyos látogatási helyekre és étterembe. A szállás tiszta, rendezett és az udvar szép, barátságos környezetben van. A szoba felszereltsége azt nyújtotta amit ígértek.
Kiváló 2016. június 30.a párjával járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk itt a párommal. Rend, tisztaság, kedves személyzet. Mindenhez közel van, páratlan csend, s nyugalom. Tényleg megfelelő név választás a Páratlan. 1010 Minden korosztály jól érezheti magát, gyerekeknek játszó,felnőtteknek sütő :D. Az udvaron, racka barik, akik tiszteletbe tartják a vendégeket, mert csendesek, nem bégetnek zöld hajnalban :D
Kiváló 2016. június 27.a párjával járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttem itt a párommal. A szoba és a környék is rendkívül csendes, nyugodt, tiszta és jól berendezett volt.
A környék minden "látnivalója" könnyen elérhető a szálláshelyről. A reggeli bőséges és finom volt, az ágy kényelmes és strapabíró! :-)
A szálláshoz tartozó minden kényelmi extra elérhető (TV, WiFi), kedvezményes étkezési lehetőség.
Mindenkinek tiszta szívből csak ajánlani tudom.
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Az apartmanház külön bejáratú kétszobás apartmanját kaptuk, bár csak ketten mentünk a férjemmel, mégis felajánlották, mi pedig szívesen elfogadtuk. Kifejezetten örültünk mert így nem kellett folyton idegenekbe belebotlani. A bejárati ajtónk a kapu bejárati ajtajától 3 méterre volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. március 30.barátokkal járt itt
Az apartman csak néhány száz méterre van a völgy bejáratától, a nyüzsgéstől, mégis csendes,nyugodt környezetben. Az udvar rendezett, gyerekjátékok, fedett gépkocsitárolók, grillezőhelyek várják a vendégeket. A szobák kényelmesek, a konyha jól felszerelt, (nagy hűtő, mikro, kávéfőző, kenyérpirító)a WC külön helységben a fürdőtől.
Kiváló 2015. augusztus 2.családjával járt itt
Kényelmes ágy,nagy szoba,fürdő,konyha,finom reggeli,kedves személyzet és olcsó.Étterméről mellékeltem képeket.Csodás élmény a hely sok látnivalóval.
Páratlan Apartmanház Szilvásvárad - BelsőPáratlan Apartmanház Szilvásvárad - Vendéglátás
Kiváló 2013. július 15.gyerekekkel járt itt
Kedves Tulajdonosok és Alkalmazottak! Önöknél mind az ügyintézés, mind az ellátás és a környezet igazán nagyszerű volt. Mi mindannyian -még az igen kritikus egyetemista rokongyerekek is, akik jelen voltak-, igen jól éreztük/ék magunkat. Kedves vendéglátásban volt részünk.