Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad
1. helyezett Szilvás-
várad

3348 Szilvásvárad, Park utca 25/a.

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad a térképen

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad értékelése:

1. helyezett az 53 szilvásváradi szállás közül

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad bemutatkozása

A természeti szépségeiről ismert Szilvásváradon található a Szalajka Liget Wellness és Konferencia Hotel. A szálloda számos szolgáltatást nyújt, kisgyermekes családok részére megfelelő választás lehet. A szállodai szobákon túl önálló házakban is lehetséges az elhelyezés.

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad képei

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad vélemények

2017. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csak pozitív élményben volt részünk. A személyzet kedvessége,mindenhol patyolat tisztaság,az ételek bőségesek,és nagyon ízletesek. A panoráma gyönyörű,nyáron biztos sokkal szebb,megfogadtuk vissza térünk! 9 éves kislányomnak ez volt a véleménye:anya végre találtatok egy jó helyet! Csalódtunk már ****szállodákban,de ezt a hotelt szívből ajánlom mindenkinek aki kényelemre,pihenésre,és finom ízekre vágyik!

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Felejthetetlen két éjszakát tölöttünk a Hotelben. Mindennel meg voltunk elégedve. Szép helyen található. Tiszta rendezett szobák. A vendéglátók kedvesek. Az ételek finomak. A wellness csupa kényesztetés. Visszatérünk még! Köszönünk mindent, emlékékkel tértünk haza. Ismerőseinknek és aki Eger közelében nyugodtan szeretni pihenni vagy túrázni csak is ajánlani fogjuk!

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ismételten nagyon jól éreztük magunkat a feleségemmel. A szauna élmény számunkra nagyon jó volt,tetszett, és hóban fürdéssel volt az igazi. :)
Ételek: finomak voltak, de az újrahasznosítás nekünk is föltűnt. Az Illúzió pálinka mennyei! Kicsit zavaró a gyakori szobatakarítás. . . Egy vicces élethelyezet ott helyben erre ihletett :) :

Szilvásvárad, Szalajka-Liget Hotel
Tegnap óta ömlik a hó.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű környezetben, csodálatos panorámával nyújt teljes kikapcsolódást és pihenést ez a különleges szálloda. A személyzet kedvessége, figyelmessége, a kiszolgálás, a finom ételek hozzájárultak a tökéletes kikapcsolódáshoz. A wellness szolgáltatás is megfelelő egyedül a beltéri medencét hiányoltuk, mivel a kinti fedett medence -10-20 fok körül nem igazán élvezhető.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szuper 5 éjszakát töltöttünk itt, csodás környék, szép tiszta a szálloda, tényleg feltöltődtünk. Elég sok szauna szeánszon vettünk már részt, az itteni külső nagy szaunában minden feltétel adott lenne igazi szauna élményre, de az csalódás volt. Pár törölköző lengetésen kívül más nem volt. A welness részleg mintha kicsit el lenne hanyagolva ebben az időszakban.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 19.
Gyönyörű hely,kiváló konyha,udvarias személyzet.Bátran ajánlom mindenkinek aki szereti a csendet, a pihenést, túrázást, aki az aktív kikapcsolódást szereti.
Válasz az értékelésre - 2016. december 20.
Kedves Magyar Zoltán!

Köszönjük értékelését, bízunk benne, hogy a 2017-es évben ismét szállodánk Vendégei között köszönthetjük Önöket.
Kormos Kitti (Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak)

luckystar TOP egyébhely értékelő
2016. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. december 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Céges rendezvény keretében (Fundamenta karácsonyi party) tartózkodtam itt a kollégáimmal, nagyon jól éreztem magam, nívós kívül-belül a szállás, a személyzet kedves, segítőkész, a svédasztalos étkek pompásak, és bő választék van. Csak jót tudok mondani a helyről. Nálam 10 ből 10 pontos! ;)Legközelebb a családommal is ellátogatok ide!
Válasz az értékelésre - 2016. december 27.
Kedves Vendégünk ! Szuper csapat voltak, öröm volt Önöket kiszolgálni ! Határtalan szilvásváradi szeretettel visszavárjuk Önöket !
Szalajka Liget Hotel ****superior és Apartmanházak Hotel, értékesítési vezető

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 1.
A személyzet és a kedvesség, figyelmesség, kifogástalan volt. Nekem a medence egy kicsit párás volt, de ez érthető hiszen külső, csak fedve volt. Ennyi a vélemény , és további sikereket és jó munkát kívánok. Üdv: Kiss Éva
Válasz az értékelésre - 2016. december 15.
Kedves Kiss Éva ! Kivánunk Önnek, kedves Családjának, Szeretteinek békés, boldog Karácsonyt és reméljük találkozunk újra 2017-ben !
Ablaka Zsuzsa (Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak)

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal 3 nap/két éjszakát töltöttünk a szállodában félpanziós elláttással. Az őszi erdős, dombos környezet, a kilátás gyönyörű, szerintem minden évszakban elragadó lehet. Aki szeret sétálni, kirándulni, annak nagyon jó választás Szilvásvárad. A szobák tiszták, tágasak, modern berendezést kaptak, a fürdőszobák is nagyobbak az átlaghoz képest.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves Szállásvadász! A Hotel Szalajka Ligetben szálltam meg. A szálloda elhelyezkedése nagyon jó volt! Közel a központhoz, mégis csendes helyen, az erdő lábánál, csodálatos kilátással! Az ételek nagyon finomak voltak és a választék is sokféle volt! Az egyetéen dolod amiben csalótam az a wellness részleg volt.
Válasz az értékelésre - 2016. október 22.
Kedves Vendégünk ! Nagyon köszönjük, kedves és pozitiv véleményét szállodánkról . Igen, mi is tudjuk, hogy jó lenne nagyobb wellness rész, mint ahogy irta tematikus medencével, de számos más szolgáltatással próbáljuk ezt a hiányosságunkat ellensúlyozni ( téritésmentes szaunaszeánszok, túrák, Relax Park aktiv szolgáltatásai, szaunák) .
Ablaka Zsuzsa (Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak)

Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, Szilvásvárad kártyával, programokkal, internet elérhetőséggel
2017.03.09. - 2017.05.28.
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Szilvásvárad Kártyával, választható szolgáltatással, internet elérhetőséggel
2017.03.12. - 2017.05.31.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással
2017.03.08. - 2017.05.31.
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
3 nap/ 2 éjszaka 4.950,- Ft/fő/éj ártól: svédasztalos reggelivel, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.23. - 2017.03.28.
Hegyi Panzió
3 nap/2 éjszaka 5.500,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2017.03.01. - 2017.05.31.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
7 nap/ 6 éjszaka 5.829,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, sétakocsikázással, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.12.31.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
7 nap/6 éjszaka 4.163,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, sétakocsikázással, bográcsozással-grillezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.12.31.
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 8.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.31.
Kristály Apartman
Akár 1 éjtől: 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.03.31.
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 11.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, programokkal, Aqualand és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.19. - 2017.06.30.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
Akár 1 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
2017.05.01. - 2017.06.01.
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, Szilvásvárad kártyával, kedvezményekkel, internet használattal
2017.01.01. - 2017.12.22.

Szállodák Szilvásvárad környékén
D&A Apartmanház Egerszalók
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Házassági évforduló Egerszalókon (min. 3 éj)
Wellness napok a tavaszi napfényben (min. 2 éj)
Aranynapok a Hajnalban (min. 2 éj)

SzilvásváradX