Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad ★★★★

4,7
a 65 szilvásváradi szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak SzilvásváradSzalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad bemutatkozása

A természeti szépségeiről ismert Szilvásváradon található a Szalajka Liget Wellness és Konferencia Hotel. A szálloda számos szolgáltatást nyújt, kisgyermekes családok részére megfelelő választás lehet. A szállodai szobákon túl önálló házakban is lehetséges az elhelyezés.

Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Lilla Apartmanházak Szilvásvárad
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad vélemények

Kiváló 2018. május 19.a párjával járt itt
Kifejezetten örültünk annak, hogy eljutottunk Önökhöz. Választásunk szúrópróbaszerű volt az internetes lehetőségek közül. Vonattal történő érkezesünkre az állomáshoz a szálloda ingyenes transzfert biztosított. Kezdettől fogva teljes mértékben elégedettek voltunk a személyzet minden egyes tagjának az öltözékével, magatartásával és a munkájuk iránti odaadásával.
Kiváló 2017. december 5.gyerekekkel járt itt
Egy családi kirándulást sikerült összehozni Szilvásváradon. Igaz, hogy nagy ködben érkeztünk, de már szép, napos időben távoztunk, így lehetőség nyílt a táj szépségében is gyönyörködni. Az ellátás, a figyelmesség irányunkban tökéletes volt, a gyerek játszószoba a csúcs, volt boldogság, amikor az unokánk meglátta.
Kiváló 2017. november 6.a párjával járt itt
Csodás őszi napokat töltöttünk férjemmel a hotelben. Maximálisan elégedettek vagyunk a hotel kínálta szolgáltatásokkal. Kiváló a konyhájuk. Jobbnál jobb falatokat ettünk. Nagyon elégedettek voltunk a személyzettel, kedvesek, segítőkészek voltak. Ja. . . és a hotelből elénk táruló panoráma pedig hihetetlenül szép. Még visszatérünk!
Kiváló 2017. november 2.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó élmény volt mindannyiunknak. A szállás (Kislak Apartman) tágas és kényelmes volt, bármit kértünk vagy jeleztünk, legkésőbb másnapra megoldották. (Pl. vízforraló, lámpakapcsoló javítása) Amikor utoljára jártunk ott, még készült a kinti szauna és jakuzzi, most kipróbáltuk, és elég ütős. . .
Kiváló 2017. október 27.a párjával járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve. Az elhelyezés, az ételek és a kiszolgálás nagyon jó volt.A szobával és a tisztasággal meg voltunk elégedve.A vellness részleg minden igényt kielégített. A hotelt és az ellátást bátran ajánljuk mindenkinek. Köszönjük.
Kiváló 2017. október 5.a párjával járt itt
2017 szeptemberében 6 napot töltöttünk párommal ebben a mesés hotelben. Már a szervezésnél feltűnt, hogy nagyon segítőkész személyzettel működik a szálloda. Mindenben segítségünkre voltak, minden igényünket maximálisan igyekeztek kielégíteni. Részben születésnapot ünnepeltünk, meg persze a nyári "hajtás" utáni pihenésünket, feltöltődésünket segítették elő a kedvességükkel.
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad - KörnyékSzalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad - KörnyékSzalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad - Szobák
Kiváló 2017. október 4.a párjával járt itt
Már másodjára voltam Szilvásváradon a Szalajka Liget Hotelben. Korábban csoportosan voltunk a munkatársakkal, most pedig a 30. éves házassági évfordulónkat ünnepeltük a férjemmel. Ismertem, hogy nagyon jó a szálloda, de az utóbbi években végrehajtott újításokkal még nagyobb lehetőséget nyújt az élvezetes pihenésre, különböző szolgáltatások igénybevételére.
Kiváló 2017. szeptember 18.gyerekekkel járt itt
Igazi kényeztető környezetben telt a hétvége a szállodában. A gyönyörű kilátás, ragyogó tisztaság a lelkünkre is rányomta bélyegét. Az étkezési kínálat óriási volt, minden alkalommal volt valami egyedi, különleges az asztalon sorakozó fogások között. Örülünk, hogy itt lehettünk.
Kiváló 2017. szeptember 9.a párjával járt itt
Tökéletesen megvoltunk elégedve a szálloda elhelyezkedésével,nagyon szép volt a szobánk,kifogástalan volt a félpanziós ellátás.A személyzet nagy többsége figyelmes és kedves.
Kiváló 2017. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Egy egész hetet töltöttünk e csodálatos Hotelben, mindennel maximálisan meg voltunk elégedve! Várakozáson felül sikerült ez évi nyaralásunk. Csak ajánlani tudom mindenkinek aki szereti a természetet, a hegyeket, a wellness-t.