Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad ★★★★

4,7
a 65 szilvásváradi szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak SzilvásváradSzalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad bemutatkozása

A természeti szépségeiről ismert Szilvásváradon található a Szalajka Liget Wellness és Konferencia Hotel. A szálloda számos szolgáltatást nyújt, kisgyermekes családok részére megfelelő választás lehet. A szállodai szobákon túl önálló házakban is lehetséges az elhelyezés.

Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Lilla Apartmanházak Szilvásvárad
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad vélemények

Kiváló 2017. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes három napot töltöttem két unokámmal a szállodában.A szobánk nagyon szép volt, személyzet kedves. Az étel kiváló volt, változatos és finom.
A pincérek udvariasak. A wellnes is nagyon kellemes volt. Nem beszélve a szálloda fekvéséről, ami gyönyörű helyen van.
Kiváló 2017. augusztus 14.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk a Szalajka Liget Wellness & Conferenceben. Gyönyörű a kilátás a környezetre, és gyalog sincs messze a városközpont. Az egész szálloda nagyon ízlésesen és szépen van berendezve, minden van ami a pihenéshez, és aktív kikapcsolódáshoz szükséges. A személyzet nagyon figyelmes és kedves.
Kiváló 2017. július 6.gyerekekkel járt itt
A hotel részét nem ismertem meg, mert mi egy apartman házat béreltünk ki. Az apartman ház tiszta, igényes, az enteriőr kellemes és nyári melegben is hűvös. Kutyát be lehet vinni a házba. A szálloda étterme igényes, az ételek finomak, bőségesek. A wellness szolgáltatások is nagyon profik, igényesek és kellemesek.
Kiváló 2017. május 4.családjával járt itt
Május elején 3 éjszakát töltöttünk négyen a hotel egyik külön, két hálós, nappalis, konyhás házában. Nívós berendezés, tökéletes kényelem,nagy tv,éjjel-nappal csend, a teraszról szép kilátás jellemzi. Szabadban kell átjárni étkezni és a wellnessbe, talán télen nem ezt a formát választanánk, de most nagyon élveztük.
Kiváló 2017. április 28.a párjával járt itt
Csodás három napot töltöttünk Szilvásváradon, a Hotel Szalajka Liget Wellness & Conference szállodában, ahol nagyon jól éreztük magunkat. A szálló elhelyezkedése, kivitelezése,családbarát, otthonos miliője igazán vendégmarasztaló. A személyzet kedves,szolgálatkész, a vendégekért vannak. Az ételek kitűnőek, bőségesek.
Kiváló 2017. április 23.családjával járt itt
Kedves, segítőkész személyzet, gyönyörű környezet, sok wellness és kapcsolódó szolgáltatás. Az uszodából és a wellness részlegről csodás a panoráma, az étteremben finomak az ételek és nagy a választék. A szobák és a közösségi terek tiszták és szépek, színvonalasak.
Kiváló 2017. február 12.családjával járt itt
Csak pozitív élményben volt részünk. A személyzet kedvessége,mindenhol patyolat tisztaság,az ételek bőségesek,és nagyon ízletesek. A panoráma gyönyörű,nyáron biztos sokkal szebb,megfogadtuk vissza térünk! 9 éves kislányomnak ez volt a véleménye:anya végre találtatok egy jó helyet!
Kiváló 2017. február 11.a párjával járt itt
Felejthetetlen két éjszakát tölöttünk a Hotelben. Mindennel meg voltunk elégedve. Szép helyen található. Tiszta rendezett szobák. A vendéglátók kedvesek. Az ételek finomak.
A wellness csupa kényesztetés. Visszatérünk még! Köszönünk mindent, emlékékkel tértünk haza. Ismerőseinknek és aki Eger közelében nyugodtan szeretni pihenni vagy túrázni csak is ajánlani fogjuk!
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad - Külső képSzalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad - Külső képSzalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad - Külső kép
Kiváló 2017. január 15.a párjával járt itt
Ismételten nagyon jól éreztük magunkat a feleségemmel. A szauna élmény számunkra nagyon jó volt,tetszett, és hóban fürdéssel volt az igazi. :)
Ételek: finomak voltak, de az újrahasznosítás nekünk is föltűnt. Az Illúzió pálinka mennyei! Kicsit zavaró a gyakori szobatakarítás. . .
Kiváló 2017. január 9.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű környezetben, csodálatos panorámával nyújt teljes kikapcsolódást és pihenést ez a különleges szálloda. A személyzet kedvessége, figyelmessége, a kiszolgálás, a finom ételek hozzájárultak a tökéletes kikapcsolódáshoz. A wellness szolgáltatás is megfelelő egyedül a beltéri medencét hiányoltuk, mivel a kinti fedett medence -10-20 fok körül nem igazán élvezhető.