Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad ★★★★

4,7
a 65 szilvásváradi szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak SzilvásváradSzalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad bemutatkozása

A természeti szépségeiről ismert Szilvásváradon található a Szalajka Liget Wellness és Konferencia Hotel. A szálloda számos szolgáltatást nyújt, kisgyermekes családok részére megfelelő választás lehet. A szállodai szobákon túl önálló házakban is lehetséges az elhelyezés.

Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad vélemények

Átlagos 2016. május 21.gyerekekkel járt itt
Szívesen megfogalmazom észrevételeimet, tapasztalásaimat. A 103 - as szobát kaptuk, merthogy elfogadtuk az ajánlatban szereplő 1. emeleti erdőre néző lakóegységet. Terasszal. Hát én erről azt gondolom, hogy egy erdőre néz a szobánk, ami az erdő felől az első emeleten van. És van terasz.
Kiváló 2016. május 20.a párjával járt itt
2016 márciusában tölthettünk el 3 csodás napot a Szalajka Liget Hotelben, Szilvásváradon egy, az interneten vásárolt kupont felhasználva. A festői környezetben elhelyezkedő szállásunkat nem csak a panoráma szépsége tette feledhetetlenné számunkra, hanem maga az épületcsoportok elegánssága és pazarsága is.
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad - Külső képSzalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad - SzobákSzalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad - VendéglátásSzalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad - VendéglátásSzalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad - Környék
Kiváló 2016. május 7.a párjával járt itt
A Hotelban az tetszett a legjobban, hogy a legmagasabban fekvő szálláshely, és messzire el lehetett látni a tájat. A szobánk egy parkra nèző szoba volt, aminek nagy előnye volt, hogy csendes. Reggel a madarak csiripelésére ébredhettem. Hátránya, hogy a szobaablakból nem lehetett látni a kilátást.
Kiváló 2016. március 21.a párjával járt itt
Minden tökéletes volt: a szoba kényelmétől kezdve, az étterem bőséges választéka, a személyzet kedvessége, figyelemessége, a wellnes részleg használata tekintetében.
2016. március 16.a párjával járt itt
Hogy miért ez a cím? Nagyon egyszerű. Sajnos nagyon sok "habizti", családos, KISGYEREKES utazóval volt "szerencsénk" eltölteni pár napot Szilvásváradon. Nekem is van gyermekem, de soha nem fordult meg a fejemben, ami manapság nagyon sokaknak-önző módon, divatból, hogy nem a megfelelő helyre viszem el a családom, szeretteim.
Kiváló 2016. március 7.a párjával járt itt
Tisztelt Címzett!
Már több alkalommal volt szerencsénk a szállodában tartózkodni a párommal kettesben mi egy középkorú pár vagyunk,minden alkalommal nagyon megvoltunk elégedve,a személyzet kedves segítőkész! Most a lányomat és párját küldtük el egy kis kikapcsolódásra Ők 20-22 évesek és nekik is nagyon elnyerte a tetszésüket! !
Tehát minden korosztálynak ajánlom! !
Üdvözlettel:
Kiváló 2016. február 8.a párjával járt itt
A szállodába késő este értünk, mégis kedvesen és mosolygósan vártak. Vacsorázni már nem tudtunk volna ezért felajánlották a hideg tál szobába való bekészítését, ami nagyon kényelmes és romantikus volt számunkra. A szoba tiszta és minden szükségessel ellátott volt.
Kiváló 2016. január 26.a párjával járt itt
Tökéletes személyzet, tökéletes ételek, főleg a mennyiségük. Tiszta, rendezett szoba, hotel, wellness. Kiváló kirándulási lehetőségek a hotel segítségével.
Egyszóval, nagyon jól éreztük magunkat! :)
Viki és Attila
Kiváló 2016. január 25.a párjával járt itt
2016. január 22-24-én egy különleges, élménydús hétvégét töltöttünk feleségemmel a Szalajka Liget Hotelben. Oly sok kellemes benyomás ért minket, hogy azokat feltétlenül szeretném megosztani másokkal is. Már a belépéskor azonnal érződött, hogy egy kellemesen nyugodt,"emberi" helyre érkeztünk.
2016. január 19.gyerekekkel járt itt
2 éjszakát töltöttünk itt. A wellness részleget leszámítva nagyon jól éreztük magunkat, ezért a mínusz 1 pont. Gyönyörű környezetben található a szálloda. Tiszta, tágas szobát kaptunk. Külön pozitívum, hogy a teljes szálloda nem dohányzó. A személyzetre is csak jót tudok mondani.