Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad ★★★★

4,7
a 65 szilvásváradi szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak SzilvásváradSzalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad bemutatkozása

A természeti szépségeiről ismert Szilvásváradon található a Szalajka Liget Wellness és Konferencia Hotel. A szálloda számos szolgáltatást nyújt, kisgyermekes családok részére megfelelő választás lehet. A szállodai szobákon túl önálló házakban is lehetséges az elhelyezés.

Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Lilla Apartmanházak Szilvásvárad
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad vélemények

2014. április 4.barátokkal járt itt
Évek óta visszajárunk a feleségemmel és a barátainkkal, de a színvonal semmit se változott, hozzák az "erősen jó" érdemjegyet. Talán, az elő és utószezonban lehetnének rugalmasabbak a csomag áraik tekintetében. A Wellness részleg bővítése véleményem szerint igencsak szükségszerű, mert már most az elő -utó szezonban nagy a zsúfoltság.
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak válasza
Kedves Vendégünk ! Köszönjük a " sziveket " és megfogadjuk véleményét,,tanácsait ! Szeretettel visszavárjuk !
2014. május 28., Szalajka Liget Hotel ****superior és Apartmanházak Hotel, értékesítési vezető
Kiváló 2014. március 29.a párjával járt itt
Összességében nagyon elégedett voltam. Gyönyörű tisztaság, kedves, segítőkész személyzet, fantasztikusan felszerelt szoba, csak dicsérni tudom a szállodát. Egy pár észrevételem azért lenne. Örülök, hogy most a szezon elején mentünk, mert így kényelmesen igénybe vehettük a wellness szolgáltatásokat.
Gyenge 2014. március 26.gyerekekkel járt itt
Most érkeztünk haza a szállodából, ahol több csalódás is ért minket. Pozitívként említeném, hogy a ház, amiben laktunk (8-an, 4 felnőtt és 4 db 6 év alatti gyerek), szép és tiszta volt. Az már kevésbé tetszett, hogy egy db franciaágyas hálószoba volt két házaspárnak, az ágyakat pedig nem lehetett összetolni, mert a falhoz voltak rögzítve.
2014. március 24.gyerekekkel járt itt
Szívélyes fogadtatás, kedves, figyelmes, közvetlen személyzet - ezek voltak első benyomásaim, és ez a véleményem végig kitartott! Szép, hangulatos, rendezett környezet település szerte; erre számítottam. A szálloda befogadó képességéhez képest a wellness szolgáltatásokat remélhetőleg sikerül majd a későbbiekben növelni.
Kiváló 2014. március 23.a párjával járt itt
Az ételek nagyon finomak voltak, a választék is megfelelő volt. A padlizsán ördögmártással, hát az valami csodás volt.
A wellness részleg ugyan kicsi, viszont pozitív, hogy amikor voltunk kevesen voltak, így tolongás nem volt. A környék nagyszerű kirándulásokhoz. A szobák tisztasága, felszereltsége jó volt. A személyzet udvarias és kedves volt.
Kiváló 2014. március 15.gyerekekkel járt itt
A kényelemre csak azért adtam jó minősítést, mert a szobánk (205) melegvíz ellátásával sokszor voltak gondok, a másik zavaró tényező, hogy a fürdőszobában nagyon átható csatornaszag volt időnként. Ennek ellenére nagyon jól éreztük magunkat, rendkívül kedves és figyelmes volt a személyzet minden tagja, az ételek is változatosak és jóízűek voltak.
Kiváló 2014. február 26.családjával járt itt
Másodszor járunk itt társasággal apartmanházban. A szálloda elhelyezkedése, panorámája, klímája kitünő. Annak ellenére, hogy február van sikerült verőfényes napos időt kifognunk. Tiszta, jól felszerelt, kellemes környezet. A személyzet kedves, mosolygos, segítőkész. A wellnes tiszta, nekünk tetszett. Az étel választék, bőséges és ízletes. Kiváló, ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2014. február 21.a párjával járt itt
Nem is értem,hogy aki hibát keresett itt,az hol talált! Idén februárban jártunk itt a párommal és maximálisan elégedettek voltunk mindennel,bár az idő esős volt. A szálloda fekvése,klímája kitűnő! A szobánk tökéletes felszereltségű,tiszta és praktikus volt. A kártyás működés különösen tetszett,mint energiatakarékos megoldás.
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad - Külső képSzalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad - Külső kép
Kiváló 2014. február 9.családjával járt itt
Családommal jártunk itt picit régebben. A legalsó kisházban voltunk elszállásolva, egyszóval szuper! Reggeli pazar, óriási választék, igen minőségi ételekkel. Vacsora átlagos, de jó minőségű. Kiszolgálás udvarias, csodálatos környezet. A wellness nekünk tetszett, minden működött, tiszta volt. Máskor is jönnénk ide, de az ár visszatart. Lehetne kicsit mérsékeltebb az ár.
Szörnyű 2014. január 30.gyerekekkel járt itt
Mi az elmúlt hetekben voltunk itt, de lehangolt. 3napra jöttünk de az első nap után kijelentkeztünk és átmentünk másik szállodába Parádfürdőre ami klasszisokkal jobb! A wellness részleg pocsék, nem volt jó a pezsgő fürdő, a gyerekmedence hideg, este elment az áram, másnap reggel még víz sem volt a szobában.