Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad ★★★★

4,7
a 65 szilvásváradi szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak SzilvásváradSzalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad bemutatkozása

A természeti szépségeiről ismert Szilvásváradon található a Szalajka Liget Wellness és Konferencia Hotel. A szálloda számos szolgáltatást nyújt, kisgyermekes családok részére megfelelő választás lehet. A szállodai szobákon túl önálló házakban is lehetséges az elhelyezés.

Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad vélemények

2020. október 7.a párjával járt itt
Remek hétvégét töltöttünk a hotelben. Csendes, nyugodt hely. Az időjárás is kellemes volt. A szoba kényelmes volt, sajnos kilátás nem volt. Az ellátás megfelelő, ételek finomak voltak. Az viszont zavart, hogy a személyzet szolgált ki bennünket. Két ember ehhez túl kevés. A wellnessrészleg nem nagy, de megfelelő.
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad - Külső kép
Kiváló 2020. január 22.családjával járt itt
Először apartmanházba kaptunk szállást 2019 tavaszán, összel pedig 2. emeleti hotelszobában. Apartmanház világa csodálatos, tágas, családias, nem zavar senki, gyönyörű a kilátás! A 2. emeleti szobával annyi volt a problémánk, sajnos a kilátást, panorámát nem élvezhettük a tetőtéri ablakok miatt. Személyet rendkívül kedves!
Átlagos 2019. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Augusztusban töltöttünk el 1 hetet a hotelben, a férjemmel és a kisfiunkkal. Sokkal jobbra számítottunk :
-a hotel kissé lepukkant: foltos ágynemű, itt-ott hiányos burkolat, penész a fürdőszobában stb
-a takarító személyzet rendkívül barátságos volt, ellenben a recepciósokkal és a pincerekkel.
Kiváló 2019. július 18.barátokkal járt itt
Csodálatos környezet, kiváló szálláshely és személyzet várt bennünket. Az étkezések megfelelő időben és nagyon finom, változatos ételek fogadtak az ebédlő részben. Nyugalom és a jó levegő felül múlhatatlan. Közel van minden látványosság, gyalog is meglehet tenni.
Szívből ajánlom mindenkinek aki tényleg a pihenést és a természetet választja! ! !
Hamarosan újra megyünk!
Kiváló 2019. július 9.a párjával járt itt
A Hotel erdőszélén található ezáltal igazán csendes, nyugalomra alkalmas szállás. Mindenkinek ajánlom igazán semmi zavaró tényező nem volt a lazításhoz. Előszezonban voltunk, nem sok vendég volt. A wellness részlege nem igazán nagy de elegendő. Az éttermi ellátás menü nagyon jó volt.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2019. június 10.a párjával járt itt
Jó színvonalú szálloda. Kényelmes, nagy méretű szoba, fantasztikus nagy fürdőszoba. Völgyre néző szobát rendeltünk a látvány kedvéért, pechünkre a bejárat fölöttit kaptuk, így az előtető kicsit kitakart a látványból. Nagy kár, hogy az erkélyajtó csak nyitható és nem dönthető, mert éjszakára jó szolgálatot tenne egy szúnyoghálós ajtó.
Kiváló 2019. május 23.a párjával járt itt
Május első hetében jártunk a hotelben. Hotel nagyon szép helyen van, az ellátás egyszerűen tökéletes, személyzet segítőkész. Ételek nagyon finomak, rengeteg volt a választék reggel és este is. Az egyedüli "zavaró" tényező a rengetek madár volt- akik reggeltől estig csak daloltak :) Erdőre néző szobában voltunk. Pihentető - nyugtató környezet. Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2019. április 10.a párjával járt itt
Április elején jártunk a hotelben. Nagyon kellemes meglepetésben volt részünk. Nagyon udvarias személyzet, finom ételek, és a wellness is szuper volt, tágas, kinti medencével,szaunával jakuzzival felszerelve. Sok jó véleményt olvastunk, de semmiben nem csalódtunk. A környéken nagyokat lehet sétálni, tisztaság vesz körül mindenfelé, ami különösen megnyugtató látvány. A szobánk erdőre néző szoba volt,reggeltől csiripeltek a madarak.
Kiváló 2018. július 12.barátokkal járt itt
Csodás napokat töltöttük itt. Gyönyörű helyen van a szálloda. Kifogástalan tisztaság mindenhol. Renkívűl barátságos, közvetlen, segítőkész személyzet. Jól ki van találva a szálloda felépítése. A wellness tiszta rendezett. Jó, hogy a piciknek való medence el van kissé szeparálva. Az élményelemek gyakorlatilag egyfolytában működnek .
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad - SzobákSzalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad - WellnessSzalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad - Medence/kertSzalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad - SzobákSzalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad - Medence/kertSzalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad - WellnessSzalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad - Külső képSzalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad - Külső képSzalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad - Medence/kert
Kiváló 2018. május 23.a párjával járt itt
Fantasztikus 3 napot töltöttünk el a hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat, minden nagyon jó volt. A recepción kedvesen fogadtak, az étteremben a pincérek figyelmesek, kedvesek és mosolygósak. A wellnessben is megkaptunk minden segítséget és információt. Szóval le a kalappal a személyzet előtt!