Hotel Tisza Szálló & Gyógyfürdő étterme Szolnok

a 68 szolnoki étterem közül
étterem, szálláshely étterme, vendéglő
Hotel Tisza Szálló & Gyógyfürdő étterme Szolnok
Hotel Tisza Szálló & Gyógyfürdő étterme SzolnokHotel Tisza Szálló & Gyógyfürdő étterme Szolnok

Garden Hotel Szolnok - Relax ajánlat
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Hotel Tisza Szálló & Gyógyfürdő étterme Szolnok vélemények

Kiváló 2019. december 27.gyerekekkel járt itt
Az étterem és a szálloda nem egy kézben van, ahogyan a recepciósok elmondták. Ez meg is látszott: az Étteremben kiváló kiszolgálás, super finom életek és a kiszolgálás is kedves volt.
Szolnok egyik legjobb , hanem a legjobb helye lenne, ha az étterem kezében lenne a szálloda is , azzal is biztosan úgy törődnének , mint az étteremmel. Kívánunk nekik sok sikert a jövőre .
Szörnyű 2018. december 26.családjával járt itt
ndorito, felhaborito hangnemben maganak etteremtulajdonosnak mondo no kizavart a lepukkant etterembol, miutan reklamaltam az etel minosege miatt. Agressziv, felhaborito viselkedest tanusito, sajnos nem csak velem szemben, de elolvasva tobb velemenyt masokkal is megtette. Azt kiabalta takarodjak innen, de meg a hotelbol is! ! !
Szörnyű 2018. április 29., kollégákkal járt itt
Szörnyű ez nem étterem mert csak a kertben szolgálnak fel, aki jót akar magának ide nem megy ,tájékoztatás szerint rendezvényterem nem tudom ki szeretne itt bármilyen rendezvényt tartani lepusztult helyiségben.
2018. március 26.barátokkal járt itt
Kis fenntartással mentünk be az étterembe. Ez a külső kép miatt alakult ki bennünk. Az épület eléggé elhanyagolt állapotban van, a környezete sem makulátlan. A belső tér kellemes, ízléses terítéssel. Az étel és a bor finom volt. Kiszolgálás gyors, (vasárnap ebédidőben voltunk, max létszám 4 fő volt).
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2017. május 4.a párjával járt itt
A szállóban szálltunk meg, így ott fogyasztottuk el az ebédet és vacsorát. Igazán jó áron bőségeseket és jókat lehet enni. Itt éhen biztos nem marad senki. Ízvilága magyaros. 2 fajta leves (gulyás, húsleves) közül lehetett válogatni és kb. 6-9 főétel + köret.
Gyenge 2016. március 16.a párjával járt itt
Első nap este úgy döntöttünk megvacsorázunk a Szálló éttermében. Lehet, hogy rosszul döntöttünk. Már a terítéssel volt egy kis hiba amelyik asztalnál már ültek a visszaterítésnél nem került papírszalvéta. Halkan kértem a felszolgáló hölgytől, s szaladt hozott EGY DARABOT, (ketten voltunk) hatalmas volt a meglepetés, de a szomszéd asztalról kaptunk még egyet az ott vacsorázóktól.
Gyenge 2015. szeptember 13., kollégákkal járt itt
Mivel a Tisza Szállóban szálltunk meg, így egyértelműen adódott, hogy 2x is volt alkalmunk (szerencsének nem nevezném) a szálloda éttermében reggeliznünk. A 3 napos ott tartózkodásunk leggyengébb pontja volt az étkezés, nem is tudom, mikor kaptunk ilyen gyenge ellátást egy 3 csillagos szállodában. Egy egyszerűbb panzió szintjét sem ütötte meg.
Hotel Tisza Szálló & Gyógyfürdő étterme Szolnok - BelsőHotel Tisza Szálló & Gyógyfürdő étterme Szolnok - Étel/italHotel Tisza Szálló & Gyógyfürdő étterme Szolnok - BelsőHotel Tisza Szálló & Gyógyfürdő étterme Szolnok - BelsőHotel Tisza Szálló & Gyógyfürdő étterme Szolnok - Külső képHotel Tisza Szálló & Gyógyfürdő étterme Szolnok - Külső képHotel Tisza Szálló & Gyógyfürdő étterme Szolnok - Külső képHotel Tisza Szálló & Gyógyfürdő étterme Szolnok - Külső képHotel Tisza Szálló & Gyógyfürdő étterme Szolnok - Étel/ital