Magyar Tenger Vendéglő Szombathely

Magyar Tenger Vendéglő Szombathely
Magyar Tenger Vendéglő SzombathelyMagyar Tenger Vendéglő Szombathely
Magyar Tenger Vendéglő SzombathelyMagyar Tenger Vendéglő Szombathely

Magyar Tenger Vendéglő Szombathely bemutatkozása

Több évtizedes múlttal rendelkező éttermünk szeretettel várja a hozzánk betérő régi és új Vendégeket.
Légkondicionált különtermeink üzleti, baráti, családi találkozók kitűnő helyszínei.
A vendéglőnk konyhájáról kikerülő szalontüdő , vadas, ahogy Molnár Pista szerette, vagy a brassói (amit mi szűzpecsenyéből készítünk) éttermünk sikerételei közé tartoznak.

P4W Hotel Residence Szombathely - Napi árak reggelis ellátással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Magyar Tenger Vendéglő Szombathely vélemények

Kiváló 2022. augusztus 15.a párjával járt itt
Vasárnap néha ott szoktunk vacsorázni.Kiemeljedően finom ételek és tlagon felüli kiszolgálás.Kellemes zene ,rend fegyelem
Átlagos 2022. március 3.gyerekekkel járt itt
Az elmúlt szombaton jártunk az étteremben. Nem először. Többek között rántott csirkemellet rendeltünk hasábburgonyával, illetve fogast roston. A hasábburgonya helyett rizst, a roston sütés helyett panírozott (sörtésztás? ) fogast hozott a pincér. A rizst kicserélte hasábburgonyára, de nem ismerte el, hogy a fogassal is tévedett.
Magyar Tenger Vendéglő Szombathely - Egyéb
Gyenge 2016. november 8.a párjával járt itt
Hosszú hétvégére érkeztünk Szombathelyre. Mivel még nem jártunk a városban, nem ismertük az éttermeket, így betértünk az első utunkba eső helyre ebédelni, ami ez a vendéglő volt. Mivel a belső rész tele volt, a külső helyiségben kaptunk helyet, ami tulajdonképpen egy kocsma volt.
Kiváló 2016. október 12.családjával járt itt
Először jártunk az étterembe. Belülről szebb mint gondoltam. Családias hangulatu szolid nagyon kellemes környezet. Születésnapot ünnepeltünk . A pincér nagyon udvarias és előzékeny volt. pillanatok alatt kialakitott számunkra megfelelő asztalt. Az étel és ital választék megfelelő volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2015. november 17.gyerekekkel járt itt
Azzal kezdeném, hogy nem vagyok az a kekec ember, aki ok nélkül elégedetlenkedne 1-1 szolgáltatás ügyében, amely a korábbi értékeléseim alapján látható is. Ez a harmadik alkalom életem során (pedig gyakran járok étterembe), amikor az étkezést félbehagyva hagyom el a helyet. Itt mindent megtettek ez ügyben.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. június 30.gyerekekkel járt itt
Születésnapot ünnepeltünk a vendéglőben, ahol nem először jártunk. Az ételek finomak voltak, ár-érték arányban is kiválóak. A kiszolgálás nem volt a legjobb, a pincér sajnos nem tudta követni igazán a különterem mintegy 20 vendégének a rendelését. Az étterem külsejét lehetne csinosítani, kicsit idejétmúlt a berendezés.
Kiváló 2014. november 3.gyerekekkel járt itt
Régóta szerettük volna kipróbálni az éttermet, mert sok jót hallottunk a konyhájáról, de valahogy mindig elmaradt, hiszen a város másik végén található. Legutóbb viszont, amikor autóval mentünk el mellette, úgy döntöttünk, hogy megállunk. Jól tettük!
Kiváló 2014. szeptember 25.a párjával járt itt
Legutóbb a múlt héten ebédeltünk itt a párommal, mint mindig ha Szombathelyen járok. Az ember egy idő után már nem keresgél új helyeket, hanem biztosra megy. Eddigi tapasztalatom szerint a kiszolgálás gyors és udvarias, az ételek pedig igazán ízletesek. Aki a jó magyar ízekeket szereti és a kicsit retrós étterem hangulatot annak itt a helye. Az ár érték arány is jónak mondható. Ajánlom mindenkinek !
Gyenge 2014. szeptember 10., csoporttal járt itt
A pincérek egyáltalán nem vendégközpontúak, saját tapasztalatból és sajnos már máséból is tudom, hogy körülbelül úgy viselkednek, mintha elnézést kellene kérnie a vendégnek, ha rendelni szeretne. Pökhendi, gyenge kiszolgálás, az ételek sem emlékezetesek, maximum azért, mert biztosan nem mennék vissza. Zöldségkockából húsleves.
Kiváló 2014. augusztus 31.barátokkal járt itt
Netes keresés alapján találtuk a helyet. Ebédelni tértünk be és egy jó élménnyel lettünk gazdagabbak. Már a fogadtatás is olyan volt amit elvárna az ember. A pultnál a tulaj? úgy fogadott mintha minden nap ide járnánk (sajnos a nevét nem tudom)köszönöm ezt neki. A pincérek kifogástalan úriemberek az étel tökéletes.
Magyar Tenger Vendéglő Szombathely a térképen
9700 Szombathely11-es Huszár út 169.
• légkondícionált helyiség • étel elvitelre • napi menü • parkolási lehetőség • 100
H
K-Szo