Vadász Csárda Tápióbicske

2025.03.27-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre

Vadász Csárda Tápióbicske vélemények

Kiváló 2020. szeptember 27.családjával járt itt
Nagyon jóléreztük magunkat és a személyzet is tisztességed volt,tisztaság is rendben,korrekt árak csak ajánlani tudom családok nak illetve bárkinek
Kiváló 2020. július 16.a párjával járt itt
Telefonon adtam le július 5. -re Vadásztálra és Bőségtálra elvitelre a rendelést. Ismét Jó ötlet volt. Nagyon szép környezet hangulatos hely. Személyzet kedvesek figyelmesek és segitőkészek. Sok vendég volt,így csúszás volt,várnunk kellett. Amit megrendeltünk ételeket frissen melegen,látványosan tálalva. Az ételadagok nagyok,ötletesen guszták.
Vadász Csárda Tápióbicske - Étel/ital
2017. július 28.családjával járt itt
Hétköznap este tértünk be az étterembe, ehhez képest meglepően sokan voltak. Egy pincér volt csak, így kicsit lassú volt a kiszolgálás, valószínűleg ők sem számítottak ennyi vendégre estére. Az ételek finomak voltak, a köret számomra a rántott szelethez képest arányaiban sok volt, de maga a hús és a héjában sült burgonya ízletesek voltak.
Kiváló 2017. április 29.barátokkal járt itt
15 éve jártam itt utoljára és ma is ugyanolyan kiváló színvonalon üzemel az étterem, mint akkor. Nagyon tetszik a berendezés, a falak és az udvar is. Az ételek nagyon finomak, bőségesek és nincsenek elszállva az árakkal sem. Így messzebbről is érdemes ellátogatni ide.
Halászlé és tojásos nokedli verhetetlen!
A személyzet is nagyon kedves.
Kiváló 2016. január 31.családjával járt itt
Édesapámmal és a keresztapámmal jártam itt legutóbb,de a párom is volt egyszer velünk,de még ilyen finom cigánypecsenyét nem evett az édesapám ,mint amit itt adnak,pedig voltunk már egy pár helyen,és a kiszolgálás is megfelelő,a tisztaság is,az ételadag is,sőt még az árak is elég barátságosak,sajnálom hogy nincs ilyen étterem a közelünkben,mert ez az étterem egy kicsit messze van,akinek tudom,csak ajánlani fogom ezt a helyet.
Kiváló 2015. november 14.barátokkal járt itt
Egy baráti társasággal voltunk ráadásul ők Dunán túlról érkeztek és kérdezték hol tudnánk egy kellemes estét eltölteni érdeklődtem mivel vannak Kunszentmártoni barátaim ők önöket ajánlották a társaság nagyon jól érezte magát meg voltak elégedve a kiszolgálással a fogadtatással és amikor el váltunk közölték velem,hogy Szombathelyre vissza térve ajálják önöket ez engem büszkeséggel töltött el köszönök önöknek mindent.
Kiváló 2015. november 13.gyerekekkel járt itt
Ezt az éttermet nagyon tudom ajánlani,mind fiataloknak és idősebbeknek egyaránt. Jó kis helyen van,szép környezetben. A kiszolgálás jó a személyzet is szuper. Az árak is barátságosak és a mennyiség is megfelelő. Mi többször jártunk már ott,és még fogunk is hisz ez az egyik kedvenc helyünk. Házassági évfordulónkat mindig ott szoktuk megtartani.
Kiváló 2014. december 25.családjával járt itt
Először jártam ott élettársammal,és nagyon lenyűgözött, az ételek minősége,választéka,ára,és alig kellett egy pár percet várni és máris hozták amit rendeltünk,és annyira izletesn vot elkészitve,hogy még otthon se lehetett volna jobban elkésziteni ,úgy hogy bátran merem állitani,hogy érdemes ezt a helyet kiprobálni,mert édesapám szerint,itt készitik a legjobb cigánypecsenyét.
Kiváló 2014. október 3.családjával járt itt
Nagyon szeretünk oda járni családdal és barátokkal egyaránt. Bőséges adag mellett, ízletes ételeket készítenek. A hagyma krém leves cipóban az országban egyedül álló ízzel bír. Még sehol nem ettünk ilyen finom levest. Nagyon kedves, barátságos személyzet szolgálja ki az idelátogató vendégeket.