Barta Kávéház Tata

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Barta Kávéház Tata vélemények

Átlagos 2024. február 25.a párjával járt itt
Átlagos kínálat, átlagon felüli áron.
Szuper kávéfőző, nem elég karakteres kávé. A kiszolgálás gyors, kedves felszolgáló. A személyzet többi tagjáról ez nem elmondható.
A mosdó borzasztó. Koszos, nyomasztóan elavult.
2076
Átlagos 2023. szeptember 10.egyedül járt itt
Most akkor mi is legyen? Szóval, ha az egyik tagja a személyzetnek rendes, a másik meg nem, akkor az hogyan realizálódjon az osztályzatban? Bementem fagyizni. Sorállás van, elég vegyes a kép, semmi intimitás, klasszikus cukrászda, hangulatos bútorokkal, hanem egy átjáróház, mint egy pályaudvari resti sörözője.
Barta Kávéház Tata - MosdóBarta Kávéház Tata - MosdóBarta Kávéház Tata - MosdóBarta Kávéház Tata - Étel/italBarta Kávéház Tata - Étel/italBarta Kávéház Tata - Étel/italBarta Kávéház Tata - BelsőBarta Kávéház Tata - Belső
2019. augusztus 4.egyedül járt itt
A tatai Öreg-tótól kissé távolabb, az Angolkert bejáratánál található tradicionális, Monarchia hangulatát idéző, elegáns kávézó és cukrászda, amelyet családi vállalkozásban működtetnek. Nagyon szép, igényes, elegáns a múltat idéző berendezés, a kávét, sütit Zsolnay porcelán csészében és tányéron szervírozzák.
Barta Kávéház Tata - Külső képBarta Kávéház Tata - BelsőBarta Kávéház Tata - MosdóBarta Kávéház Tata - Étel/italBarta Kávéház Tata - Étel/italBarta Kávéház Tata - BelsőBarta Kávéház Tata - BelsőBarta Kávéház Tata - BelsőBarta Kávéház Tata - Étel/italBarta Kávéház Tata - Étel/italBarta Kávéház Tata - Étlap/itallapBarta Kávéház Tata - Étlap/itallapBarta Kávéház Tata - Külső kép
Gyenge 2017. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Hely, árak rendben, kiszolgálás vegyes - a felszolgálás lassú de udvarias, a pultnál már logisztikai és hozzáállás problémával szembesültem - az elviteles sütire kivárt sor után közölte a hölgy, hogy a fagyiért a másik sorba álljak. .

A tejszín nem hiszem hogy sok tejet látott - inkább ipari növényi hab íze volt, a sütik egy része brutálisan édes, fagyi rendben.
Kiváló 2017. július 23.családjával járt itt
A cukrászda Tatán az Angolpark bejáratával szemben helyezkedik el, sajnos nincsen saját parkolója, így a parkolás nagyon nehézkes. Az útszélén lehet megállni, de hogyha ez sikerül, a cukrászda maga már szuper. Kívülről is mutatós, belülről szép, rendezett, tiszta, modern, tágas. Sütemények finomak, fagyi szuper, ízben és választékban is egyaránt.
Kiváló 2017. június 8.a párjával járt itt
Nagyon finom a fagyi! :)
Pünkösd hétvégén jártunk Tatán és az Angolparkba menet benéztünk egy fagyira. Aztán másnap is, hazaindulás előtt.
Sajnos a terasz nagyon kicsi, így nem tudtunk kiülni egyik nap sem, bent pedig melegebb volt mint kint.
A kávéház nagyon elegáns, kedves a kiszolgálás, széles a választék. Legközelebb a süteményeket is megkóstoljuk.
2016. november 18.a párjával járt itt
Tatai lakosként sokszor betévedünk ebbe a cukrászdába miután egy nagyot sétáltunk a tó körül. A sütikből van ami isteni, van ami ehetetlen, tulajdonképpen nem értem, hogy ez hogy lehet. Ha az embernek sikerül frissen készült sütiket elcsípnie, azok tényleg mennyeiek, főleg az isler vagy a marcipános csokis tekercs.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. november 15.a párjával járt itt
A cukrászda belülről elég hangulatos hely, a sütik látványosak, és télen- nyáron hideg van bent. Párszor megfordultunk már a Barta kávézóban, de valószínűleg többé nem megyünk oda. A legutóbbi alkalommal a gesztenyés sütiben szinte érezhetetlen volt a gesztenye, tömény "mű tejszínhab" töltelék volt a piskótalapok között.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Kiváló 2016. október 11.a párjával járt itt
A Barta Kávéház a Cseke-tótól nem messze egy csendes kis utcában található. Gyönyörű és nagyon elegáns belső térrel várja vendégeit. Mivel bent zsúfolásig megteltek az asztalok, kivártuk a sorunkat, leadtuk a rendelést, majd a teraszon foglaltunk helyet. A kissé hűvös idő ellenére többen is követték a példánkat, így a hangulatos kis terasz is gyorsan megtelt.
2016. augusztus 31.családjával járt itt
Az Angol parkban tett látogatásunk után betértünk a Barta cukrászdába. Ez egy nagyon elegáns - már-már sznob - vendéglátó egység. Elvitelre szerettünk volna süteményeket válogatni, úgy tettünk, mint az előttünk álló hölgy, a pulthoz mentünk és vártuk, hogy minket is észrevegyenek, mint az előttünk már kiszolgált hölgyet.