Gottwald Cafe Tata

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Gottwald Cafe Tata vélemények

Szörnyű 2017. augusztus 11.egyedül járt itt
ugyan zárás előtt tértem be sütiért elvitelre - de ez nem indokolja hogy 3-ból kettő kiszáradt, és kukábavaló legyen (élen a bőrösödött krémű eszterházival) - különösen nem 550-600 ft/db árért. Úgy gondolom, hogy időben leárazva még megszabadulhatnának a megmaradt sütiktől - más helyekhez hasonlóan - hogy mindig friss portékával várhassák a vevőket.
Kiváló 2016. augusztus 23.a párjával járt itt
Tatán a felújított Kossuth téren (és direkt nem írtam, hogy Főterén, mert a városközpont arrébb van) nyílt ez az exluzív kávézó. Maga a tulaj invitált bent egy-két falat sütemény, vagy fagylalt elfogyasztására. A választék nem volt sok, de mindegyik sütemény házi készítésű volt.