Várkanyar Vendéglő Tata

Portobello Hotel Esztergom

Várkanyar Vendéglő Tata vélemények

Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
Kiváló 2023. július 20.a párjával járt itt
Ha erre járunk mindig itt eszünk.
Változatos az étlap, finom , jó minőségű ételek. A hagyományos ,magyaros és a " különlegesebb étel egyaránt megtalálható..
A felszolgálás pedig önmagáért beszél. :-)
Ha megfizethező áron kellemes környezetben finomat szeretnél enni ide térj be Tatán!
Kiváló 2022. augusztus 7.a párjával járt itt
Hihetetlenül színvonalas a kiszolgálás. Az elfogyasztott ételek mind nagyon finomak és kiváló minőségűek voltak, a tálalás is rendkívül esztétikus volt. Itt a vendég nem csak egy finom ételt kap, kicsit kiszakadhat a hétköznapokból, és azt az érzést kapja, hogy ő van a középpontban és megérdemli, hogy a kitüntetett figyelmet.
Várkanyar Vendéglő Tata - EgyébVárkanyar Vendéglő Tata - EgyébVárkanyar Vendéglő Tata - Egyéb
2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
Kiváló 2022. július 31.a párjával járt itt
Több oldalon is ajánlották e helyet, így igyekeztünk a közelében leparkolni. Kívülről majdnem elmentünk mellette, de belépve már tudtuk jó helyen járunk. A vár mása a falon, pont itt kaptunk helyet. A kiszolgálás, mint a nagykönyvben! Figyelnek rá, hogy a hölgy vendég kap előbb, melyik oldalról kapja stb. szóval nem csak úgy kihozzák.
Szörnyű 2022. március 23.a párjával járt itt
Az étteremben Harcsapaprikást rendeltünk. Az ételben volt paprika paradicsom sült szalonna ,sok szaft csak éppen harcsa nem, mindez 3850 Ft-ért . Amikor szóvá tettük elnézést kértek...jobb helyeken legalább megpróbálják valahogy kompenzálni a vendéget. Soha nem térünk vissza ! Nem ajánljuk senkinek!
Kiváló 2021. október 23.a párjával járt itt
Néhány éve írtam már értékelést erről az étteremről és a véleményem nem igen változott. Többször jártunk már itt és ahogy régen sem most sem okozott csalódást. Az étterem nagyon hangulatos, tisztasága példás. A személyzet profi. A kiszolgálás a nagy forgalom ellenére (telt-ház volt) gyors, pontos, kedves és nagyon figyelmes de nem tolakodó.
Kiváló 2021. augusztus 23.a párjával járt itt
Minden nagyon szuper volt, gratulálok a vérbeli kiszolgáláshoz, nagy for volt a 2 db 0. 33 vörös ír sör a fél literes világos helyett, gratulálok csajok osztályon felüli kiszolgálás, finom ételek, minket megnyertetek, ha arra járunk csak nálatok eszünk föleg hogy a korzóból,es a platánból álltunl fel és jöttünk el igy találtunk rátok.
Várkanyar Vendéglő Tata - Egyéb
2021. július 18.családjával járt itt
Eljegyzési ebédre foglaltunk asztalt a vendéglőben, fényképek, illetve vélemények alapján. A felszolgálás megfelelő volt. A második fogás azonban messze elmaradt az elvártól. Mint mennyiségben, mint kinézetben. Némelyik főétel a gyerek adag mennyiséget érte el. (Füstölt kacsamell, kacsamáj, ezen a főételen nagyítóval lehetett megtalálni a kacsamájat.
Átlagos 2020. szeptember 20.barátokkal járt itt
Az étterem nagyon hangulatos, kedvesek és szolgálatkész volt a személyzet. Az ételek minősége tálalása első osztályú és finom ! Ellenben a főételekre elég sokat kellett várnunk, akik utánunk jöttek már a desszertnél tartottak mikor nekünk kihozták az ételeket .
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
2019. augusztus 29.a párjával járt itt
Már utazás előtt kinéztük magunknak ezt az éttermet, mint lehetőség - a pozitív értékelések és tetszetős fényképek alapján. Tatai sétálgatásaink során végül rá esett a választásunk. Nagyon szép az étterem, mi a mediterrán hangulatú rusztikus fa bútorokkal berendezett kertben foglaltunk helyet.
Várkanyar Vendéglő Tata - Külső képVárkanyar Vendéglő Tata - EgyébVárkanyar Vendéglő Tata - EgyébVárkanyar Vendéglő Tata - Étel/italVárkanyar Vendéglő Tata - Étel/italVárkanyar Vendéglő Tata - Étel/italVárkanyar Vendéglő Tata - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2019. június 16.családjával járt itt
Szombat délután,kora este rekkenő hőség odakint,ennek ellenére mi a teraszra foglaltunk asztalt még hetekkel előtte ,sebaj. Én sok éve már jártam itt es gondoltam nézzük meg mi változott azóta. Nagyon jó helyen van a város központi helyén a várnál . Neve innen van ugye. . Belépve az étterem nagyon jó hűvös volt ,mégiscsak ott kellett volna ülni.
Várkanyar Vendéglő Tata - Étel/ital