Globall Hotel Telki ★★★★

Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Globall Hotel Telki vélemények

2023. január 9.a párjával járt itt
A wellness részleg és a konditerem minden igényt kielégít annak, aki sportos pihenésre érkezik (a medence úszómedence). A szauna szeánszot vezető férfi nagyon profi, az eddigi legjobb élményünk - és ingyenes! A szoba átlagos, bár a kényelmet nagyban csökkentette, hogy mi akadálymentesített szobát kaptunk, amiben a fürdőszoba épeknek kényelmetlen (magas WC, WC papír tartó kezelhetetlen).
2022. január 12.a párjával járt itt
Karácsony szenteste voltunk a hotel vendégei 1 éjszakára ,ellátással . Mindennel nagyon meg voltunk elégedve ,a vacsora büfé bizonyos fogásait kivéve . Különösen tetszett az alkalomhoz illő cselló duó akik magas színvonalon zenéltek a vacsora alatt. A wellness részleg a hatalmas medencével és a sokféle szaunával is nagyon kellemes élményekben részesített minket. Biztosan fogunk még valamikor újra megszállni a hotelben.
Kiváló 2020. január 24.a párjával járt itt
2019 őszén töltöttünk el 5 napot a hotelben a párommal. Bár a megérkezéskor tapasztaltunk pár problémát, de a személyzet és a vezetőség maximálisan kárpótolt érte. Idén tavasszal újból megyünk! Egyébként az ételválaszték pazar és finom, a wellness kiváló, a dolgozók kedvesek, segítőkészek. Bátran ajánljuk mindenkinek a szállodát.
Kiváló 2019. április 28.gyerekekkel járt itt
Húsvétkor voltunk a Globall hotelben, 2 felnőtt és egy 11 éves gyerek.
Mindennel meg voltunk elégedve a szállodában, a szobával, a wellness részleggel, az étkezéssel. Az animátorok foglalkoztak a gyerekekkel, felnőttekkel egyaránt, a személyzet extra kedves volt mindig. Mi jól éreztük magunkat, mindenkinek csak ajánlani tudom a szállodát.
2019. március 26.barátokkal járt itt
Udvarias volt a fogadtatás és kiszolgálás, a konyha rendkívül jó, a welness részleg is. Nagy és színvonalas konditerem áll a vendégek rendelkezésére. Különös meglepetés volt részünkre, hogy a barátunkat meglepték vacsora után egy születésnapi tortával is.
Kiváló 2019. március 17.a párjával járt itt
Rendkívül kényelmes ágyak, nagy beltér ( superior szoba), ízletes ételek, korrekt árazás az italoknál is, hatalmas wellness, profi konditerem.
Kiváló 2018. december 29.a párjával járt itt
A karácsonyi ünnepeket töltöttük a hotelban. A személyzet az elsö pillanattól kezdve nagyon kedves, segítőkész volt. Az ünnepi fogások (előétel, leves, föétel) választéka böséges, minösége kiváló. Sütemény kínálaton lehetne javítani, háziasabb készítmények választékával. Gyümölcs bőségesen volt. A hotel tiszta, tágas.
Kiváló 2018. november 6.gyerekekkel járt itt
A hosszú hétvégén meglepő módon nem volt zsúfoltság. A szaunaszeánszok, wellness szolgáltatások és a fitnessz terem felszereltsége átlagon felüli. Udvarias kiszolgálásban volt részünk.
Kiváló 2018. augusztus 25.a párjával járt itt
Párommal 2 éjszakát töltöttünk a Globall hotelben. Remek kikapcsolódást nyújtott, mi mindig úton vagyunk, rohanunk, ezért örülök, hogy itt pihenhettünk. A szoba kényelme, tisztasága remek volt, bár voltak apró hiányosságok. (Minibár nem hűtött) Az étterem kínálata nagyon gazdag és ízletes volt, mindig nagyon jól laktunk.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2018. augusztus 13.a párjával járt itt
Nagyon modern,tiszta,igényes szálloda. Hétköznap voltunk ott a férjemmel,így egyáltalán nem volt zsúfolt. Kedves,figyelmes volt a kiszolgálás,nagyon kellemes volt a wellness részleg. Tisztaság és igényesség volt a jellemző. Egy picivel több választékot is elbírtam volna az ételeknél,de így is finomak és bőségesek voltak. Jól éreztük magunkat, ár/érték arányban nagyon megfelelő volt!