Adler Hotel étterme Tihany

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Adler Hotel étterme Tihany vélemények

Szörnyű 2015. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
nagyot csalódtunk beültünk vacsorázni 3 gyerekkel nagyon sokat kellett várni a kajára modortalan pincér minőségben mennyiségben az áráért többet vártunk ráadásul a számlánk is döbbenetes volt
nem hiszem el hogy 3 gyerekes család 14,000ft -ból tud szerényebb kajából megvacsorázni de a mai fizetésekhez ez szerintem túl drága volt ide biztosan nem ülünk be többet
Átlagos 2015. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Korábbi érékelések alapján, nagy bizodalommal próbáltuk ki a helyet. Első ránézésre kellemes, kulturált terasz. A felszolgáló csak ippenhogy biccentett, egy halovány mosolyt sem eresztett meg. Leültünk és némán kézbe kaptuk az étlapot. A kelleténél több idő telt el a rendelésfelvételig, hiszen nemhogy az italokat szerettük volna már a nagy melegben megrendelni, de az ételeket is eldöntöttük már.
Adler Hotel étterme Tihany - Étel/italAdler Hotel étterme Tihany - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. június 9.a párjával járt itt
Nagyon szeretem Tihanyt, nem hiába voltam itt már többször is! Jó! A nászutam is Tihanyban töltöttem! :)
Szóval beszéljünk most az étteremről! Nekem bejött. Jó, finom, ízletesek az ételek! Az udvar a medence az elrendelése szuper! A sok virág gyönyörű! A személyzet barátságos, jókat lehet velük beszélgetni!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. április 9.a párjával járt itt
Balatonfüreden járva ajánlották a Tihanyi Adler éttermet. Egy kicsit szkeptikus voltam a hellyel kapcsolatban, mert ritkán adódik, hogy egy panzió, vagy szálloda étterme jól működik. A teraszon kaptunk asztalt, ami elbűvölő és nagyon hangulatos. A felszolgáló készséggel ajánlott az amúgy igen igényes étlapról, amit persze nem bántunk meg.
Kiváló 2014. április 5.barátokkal járt itt
Teljesen véletlenül tértünk be az Adler étterembe vacsorázni barátaimmal, tihanyi kirándulásunk részeként. Az étterem a Club Tihany szállótól az Óváros felé vezető út mentén, a jobb oldalon található. Az étterem a földszinten üzemel, felett az emeleten szállodai szobák is vannak.
Kiváló 2013. szeptember 25.barátokkal járt itt
Az Adler Hotel Étterme kiváló volt,csodálatos étlappal kápráztatta el a társaságomat/pedig sokan voltunk/. A személyzet nagyon segítőkész volt,barátságos,és kedves. Úgy láttuk,hogy szakmailag nagyon igényesek,és felkészültek. Ajánlottak, segítettek a választásban, a vendégeknek. A konyha kifogástalan,változatos ízekkel,és gyönyörű tálalással.
Kiváló 2013. szeptember 25.gyerekekkel járt itt
Augusztusban voltunk az Adler étteremben. Kiválóak voltak a fogások. Cézársalátát ettünk fogascsíkokkal. Mennyei volt! A pincérek is kedvesek voltak, a gyerekek azóta is emlegetik Őket!
Szép és virágos terasz fogadott minket, ahol a nagy meleg ellenére családias környezetben nagyon jól éreztük magunkat. Máskor is ide megyünk.
Adler Hotel étterme Tihany - Étel/ital
Kiváló 2013. szeptember 25.a párjával járt itt
Mi egyhetes nyaralásunk alatt többször is jártunk itt, és nagyon tetszett! :) Minden nagyon finom volt! Az egész hely szép és hangulatos, nagyon szép a terasza, ahol rengeteg a virág és nagyon tetszett a belső terem is.
A kiszolgálás nagyon jó, a pincérek és a tulaj is nagyon kedves és szimpatikus.
Nekem személy szerint a harcsapaprikás ízlett a legjobban! ;)
Adler Hotel étterme Tihany - Étel/italAdler Hotel étterme Tihany - Étel/ital
Gyenge 2013. szeptember 1. járt itt
Kiváló minőségű ételek, azonban a kiszolgálás kritikán aluli. Fizetéskor jeleztük, hogy a 4 fős társaságunkból 2-2 fős csoportokban, külön fizetjük a rendelésünket. A pincér kioktatott, hogy erről előre kell szólni, mert ő már mindent beütött a gépbe. Mivel ez az ő problémája, jeleztük, egy számológép segítségével úrrá lettünk a káoszon.