Tiszadob - Andrássy-kastély

Tiszadob bemutatása

Tiszadob nagyközség Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében, a Holt-Tisza mellett fekszik.
Természeti értékei (ártéri erdők, füves puszták, gémtelep) mellett további látnivalók: Andrássy-kastély, angol- és francia park, Ókenézi kastély, Tubus-torony, református templom.

Tiszadob és környéke legfrissebb értékelései

2024.04.16a párjával
Sajnos a szálloda tulajdonos váltás miatt több hónapig zárva volt! Mi a második héten voltunk, de még nem voltak teljesen felkészülve a vendégek zökkenőmentes fogadására! A gyógykezelések beosztása elég nehézkesen ment! Kevés volt a szakember! Elutazás napján nem működöt a bankterminált, ki...
2024.04.13a párjával
3 napot töltöttünk a szállodában, ahol pazar ételválaszték várt minket, nagyon finom volt minden, udvarias kiszolgálás, a wellness szuper. A szoba tiszta volt, az egész szállodát finom illat lengi be, imádtam. Az ágy nekem puha volt, de másnak lehet ez jön be, az ágynemű patyolat tiszta,...
2024.04.10a párjával
Tökéletes a kiszolgálás, kedvesek a pincérek, isteni a kaja, csak ajánlani tudom! A füstölt harcsa a legtutibb! Mindenki menjen aki tud! Aki ott jár a fini házi limonádé se maradjon el!

Tiszadobi szállások (1)

Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan szállás, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki a szállásajánló űrlapunkat!

Tiszadob és környéke kedvelt szállásai

Outlet Hotel Polgár - Napi ár félpanziós ellátással
Aurora Hotel Miskolctapolca

Tiszadobi látnivalók (1)

Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Tiszadob és környékén

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - SóstóHunguest Hotel Sóstó, Nyíregyháza - SóstóCsomagok már 27.500 Ft/fő/éj ártól
41 értékelés
Hunguest Hotel Aqua-Sol HajdúszoboszlóHunguest Hotel Aqua-Sol, HajdúszoboszlóCsomagok már 27.000 Ft/fő/éj ártól
102 értékelés
Fűzfa Hotel és Pihenőpark PoroszlóFűzfa Hotel és Pihenőpark, PoroszlóCsomagok már 24.000 Ft/fő/éj ártól
53 értékelés
Hungarospa Thermal Hotel HajdúszoboszlóHungarospa Thermal Hotel, HajdúszoboszlóCsomagok már 25.200 Ft/fő/éj ártól
109 értékelés
Tiszadob a térképen