Molnár Vendéglő Tiszafüred

Molnár Vendéglő Tiszafüred
Molnár Vendéglő TiszafüredMolnár Vendéglő Tiszafüred
Molnár Vendéglő TiszafüredMolnár Vendéglő Tiszafüred

Molnár Vendéglő Tiszafüred bemutatkozása

Az étterem mind a magyar, mind a nemzetközi gasztronómiai paletta specialitásait kínálja. Az étlapon az egyedülállóan ízletes tiszai halak közül folyamatosan megtalálható a harcsa, a fogas és a ponty. A halkínálatot az egészben, mandulás bundában sült pisztráng is színesíti.

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred - Napi ár félpanziós ellátással
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Molnár Vendéglő Tiszafüred vélemények

2022. szeptember 7.családjával járt itt
A Molnár vendéglőbe közel egy évtized után tértünk be újra, egy szép nap végén, családi nyaralás közben. Leginkább a pacal hívogatott, meg a haltepertő sörkorcsolyaként, de ha már ott voltunk akkor megettünk egy halászlét is. A legutóbbi látogatásunk óta itt nem sok minden változott, a hely kopottas, beltere hangulattalan, az étlap hosszú, fősodratú.
Molnár Vendéglő Tiszafüred - EgyébMolnár Vendéglő Tiszafüred - EgyébMolnár Vendéglő Tiszafüred - EgyébMolnár Vendéglő Tiszafüred - EgyébMolnár Vendéglő Tiszafüred - EgyébMolnár Vendéglő Tiszafüred - EgyébMolnár Vendéglő Tiszafüred - EgyébMolnár Vendéglő Tiszafüred - EgyébMolnár Vendéglő Tiszafüred - EgyébMolnár Vendéglő Tiszafüred - EgyébMolnár Vendéglő Tiszafüred - EgyébMolnár Vendéglő Tiszafüred - EgyébMolnár Vendéglő Tiszafüred - EgyébMolnár Vendéglő Tiszafüred - Étlap/itallapMolnár Vendéglő Tiszafüred - Étel/ital
2076
Átlagos 2022. július 12.a párjával járt itt
Valami cukrászdát vagy kávézót kerestem, aztán megláttunk egy étteret az út mellett, a körforgalomnál. Inkább kávét akartam inni, a Hortobágy Magyarország legnagyobb összefüggő lakatlan területe, ha onnan jössz Budapest felé, akkor két esély van körülbelül, Tiszafüred vagy aztán Füzesabony. . .
Molnár Vendéglő Tiszafüred - Külső képMolnár Vendéglő Tiszafüred - BelsőMolnár Vendéglő Tiszafüred - Étel/italMolnár Vendéglő Tiszafüred - Étel/ital
Kiváló 2021. augusztus 26.a párjával járt itt
Az étterem egyik pozitívuma a sok közül, hogy központi helyen van. A terasz tágas a kiszolgálás udvarias gyors fiatalos lendületes. Az ételek ízletesek az adagok megfelelőek pont annyi amennyi jól esik nincs túl tolva. Az ott tartózkodásunk alatt több ételt is volt alkalmunk megkóstolni mindegyik nagyon finom volt de amit ki emelnék az a Fogasfilé roston ínyenc módra. Biztosan visszafogunk térni jövőre is.
2021. augusztus 12.a párjával járt itt
Voltam már, most is visszamentünk. Kétszemélyes ebéd, szezámmagos csirkemell zöldségkörettel és borjúpaprikás tojásos galuskával. Hamar hozták, bőséges és finom volt. A tisztaság is megfelelő de a 4 ponttal azt jeleztem, hogy néha az asztalunkhoz kúszott egy nehéz, kellemetlen sütésszag. Picit kellemetlen volt. Egyébként jó hely, most se csalódtunk.
Kiváló 2021. július 10.a párjával járt itt
Pár napot a tónál töltöttünk s ilyenkor, ha a szálláson nincs vacsora, körbelátogatjuk a környékbeli éttermeket. .
A Molnár vendéglő a tóhoz közel, jól megközelíthető helyen van.
Hatalmas terasz, a 35 fokos kánikula ellenére is kellemes volt leülni.
A kissé rutintlan (fiatalok, szerintem nyári munkán), de figyelmes és gyors pincérek finom és bőséges adag ételeket hoztak elénk.
Jóllaktunk, jóléreztük magunkat. Mi kell még?
Szörnyű 2021. május 30.gyerekekkel járt itt
Hát először is: az interneten olvasható étlapon szereplő árak köszönő viszonyban sincsenek a valódi árakkal, kb. +1000 Ft/adaggal számoljon mindenki! De a kiszolgálás még ettől is gázosabb! Kis családommal voltunk itt május utolsó hetében! Megkérdeztem a pincértől, hogy xy étel miből készül, hogy néz ki és fogalma sem volt.
Gyenge 2019. július 26.gyerekekkel járt itt
Életünk első tiszai halászléját kértük, amit alaplé ill. ponty halászlé néven kértünk. ÓRIÁSI CSALÓDÁS! Haltörmelékkel teli íztelen lét kaptunk. A pontylében pontydarab volt három kanálnyi. . . Penészes száraz erős paprikát kínáltak mellé. fél kanál után jeleztük a pincérnek, hogy mást rendelnénk.
Átlagos 2018. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
mi jobbra számítottunk. A pincérnők kedvtelenül dolgoztak, kedvességnek a nyomát sem leltük felfedezni. Az asztalterítő foltos, morzsákkal tele. A gyerekeknek rendelt rántott csirkemell átlagos volt, ami nem is probléma, szinte mindenhol hasonló. De a csülök pékné módra az átlagon aluli volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. március 6.gyerekekkel járt itt
Ha a gyerekpocó éheset jelez,mese nincs, az első helyen meg kell állni. Ez most a Molnár lett. Elsőre semmi különleges,elég hűvös volt benn. A kiszolgálással nem volt semmi gond,az étlapon szimbólumok jelzik hogy miből készül az adott étel,gyerekeknek kölyök menü. Italárak megállapításánál kissé vastagon fogott a ceruza.
2017. augusztus 27.családjával járt itt
Néha-néha, ha erre járok, betérek, most is így volt, éppen útközben megéheztünk, ajánlottam a páromnak is. Átlagos-kellemes környezetben kiváló főételek, bőséges adagok. Bár nem volt telt ház, de azért jópár asztalnál ebédelt vendég, ennek ellenére meglepően gyors volt a kiszolgálás.
Molnár Vendéglő Tiszafüred a térképen
5350 TiszafüredHúszöles út 31/b
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi