Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske ★★★★

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske
Barack Thermal Hotel & Spa TiszakécskeBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske
Barack Thermal Hotel & Spa TiszakécskeBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske bemutatkozása

50 hangulatos szoba várja, hogy vendégeinket elkényeztethesse. Aki egyszer belekóstol, jó eséllyel visszajár hozzánk.
Ha a vendég kéréseiről van szó, kollégáink nem ismernek lehetetlent, legyen szó korai érkezésről, kései távozásról, szülinapi köszöntésről, konferenciáról, négylábú úti társról.

Príma Vendégház Tiszakécske - Napi árak
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske vélemények

Kiváló 2023. december 24.a párjával járt itt
Kedves hotel,jó munkatársak, szép,kényelmes szobák. Nagyon jó elhelyezkedésű szálloda,a fürdő mellett átjárás kényelmesen az épületen belül. A hátsó apartmanok mögött közvetlen napozó rész, közel vannak a meleg vizes medencék. Az ételek finomak, változatosak. Minden igényt kielégítő szolgáltatások. Vissza fogunk térni.
Kiváló 2023. szeptember 24.a párjával járt itt
Telitalálat a hotel minden része: kényelmes, erkélyes, olvasólámpás szoba, ételválaszték lazaccal, egzotikus gyümölcsökkel, fagyival, minden jóval, egészséges drágaságokkal, kiváló fürdési lehetőségek. . . Régen éreztük magunkat ilyen jól egy wellness hotelben, mint itt. A Tisza partot a kilátóval és a város másik strandját is érdemes beiktatni, jó programok.
Kiváló 2022. október 30.a párjával járt itt
Szeptember elejére foglaltunk szobát,nagy várakozással értünk a szállodába,sok pozitiv élményt hallotunk a helyről,és valóban ,nagyon kellemes kis méretü egy emeletes hotelhez érkeztünk,könnyü parkolási lehetőség,igaz már túl voltunk a nyári szezonon,a recepción kedves fogadtatás,majd elfoglaltuk a szobánkat,amely teljes mértékben kielégítette az igényeinket,kényelmes ,nagyon tiszta ,modern szobát kaptunk,a svédasztalos reggeli és vacsora bőséges,izletes ,választékos,minden igényt kielégítő volt számunkra,a személyzet udvarias ,gyors, azonnal pótolták a hiányosságokat,jó volt látni a serénykedésüket,a szálloda közvetlen közelében találhatók a wellnes részlegek,már nem volt tömeg sehol ,a thermál vizes medencék szabad téren találhatók,kellemes meleg vizzel,ennél fogva nem kaptunk hőgutát amikor a kellemes meleg vízből kijöttünk,mivel őszies idő volt,hiányzott az általunk megszokott beltéri gyógymedence,szerencsére rövid távon kellett vizesen kint lenni,mivel közeli kapcsolat van a starnd és a hotel között,ettől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat,másoknak is ajánlanánk a helyet.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 239 feltöltött kép
Kiváló 2022. június 11.a párjával járt itt
Kedves, kis 2 emeletes hotel a maga 50 szobájával. EIőször furcsa volt, hogy egy légtérben van a recepció, a bár és az étterem, melynek teraszát sem választja el kerítés a fürdő területétől, a napágyaktól. Ettől függetlenül minden ami szükséges a kényelemhez,
megvan: lift, klíma, elektromos redőny, erkély, szúnyoghálos ajtó.
Kiváló 2022. május 6.a párjával járt itt
Születésnapi ajándékként kaptam a páromtól. Nagyon szép szobák, svédasztalos reggeli és vacsora, kifogástalan. Szaunavilág, strand szuper.
Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - EgyébBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - EgyébBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - EgyébBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - EgyébBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - EgyébBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - EgyébBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - EgyébBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - EgyébBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - Egyéb
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2022. március 31.a párjával járt itt
3 éjszakát töltöttünk Tiszakécskén a Barack Thermal Hotelben. A szálloda 4 csillagos és úgy gondolom a felszereltség és a szolgáltatások is ennek megfelelőek. Első emeleti standard szobát kértünk. A szoba kényelmes, tiszta, egy kicsit több polcos szekrény jó lenne, mert inkább csak vállfás helyek voltak.
Kiváló 2020. október 12.barátokkal járt itt
Egy kedves barátunk invitálásának eleget téve, szeptember közepén töltöttünk el itt egy hétvégét. Ő már járt itt korábban, ezért otthonosan járt-kelt a hotel és a fürdő között. Azt mondta, az ellátás színvonala ugyanolyan jó, mint legutóbb, amikor itt járt. Nekünk csak más szállodákkal van összehasonlítási alapunk, de rögtön "dobogós" helyre került a Barack".
Kiváló 2020. augusztus 5.a párjával járt itt
Nem először és nem utoljára jártunk itt.
Tökéletes hely a kikapcsolódásra.
A szoba minden igényt kielégítő,fantasztikusan kényelmes, igazán nagy figyelmességre utal a kávé, tea, gyümölcs bekészítés.
Kedves személyzet, finom ételek, maximális tisztaság.
A közvetlen átjárás a strandra nagy előnye a szállodának.
Köszönjük! Jövő hónapban újra megyünk!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márLelkes fotózó - 106 feltöltött kép
Kiváló 2020. július 22.a párjával járt itt
Remek helyen található. Közvetlen átjárás a strandra. Nagyon jó a viacolorral kirakott rész a napernyővel és a két napozó ággyal. Az ételek finomak és változatosak. Talán a hal lehetne filézett, és a pincérek kicsit gyorsabbak. Már szinte befejeztük a vacsorát mire megérkezett a rendelt ital. Tisztaság volt. A személyzet kedves. Összegezve elégedettek voltunk, és máskor is vissza térünk.
Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - SzobákBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - SzobákBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - SzobákBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - SzobákBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - SzobákBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - SzobákBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - Szobák
Kiváló 2020. július 16.a párjával járt itt
Nyáron nagyon jó-igen, mert rossz időben nyűgösebb a csak kinti gyógyvizes medence, amiért elsősorban mentünk. Nagyon dícsérték, ezért választottuk, de féltünk, amikor 15 fokra hirtelen lehűlt a levegő, mert azt gondoltam, van saját medencéje is a szállodának, de csak közvetlen átjárás a fürdőbe.