ARÉNA Étterem és Sport Pub Vác

étterem, kocsma, pub, vendéglő
ARÉNA Étterem és Sport Pub Vác
ARÉNA Étterem és Sport Pub VácARÉNA Étterem és Sport Pub Vác

ARÉNA Étterem és Sport Pub Vác bemutatkozása

Vác történelmi belvárosában található a város egyik legrégebbi étterme, az Aréna Étterem és Sport Pub.
Éttermünk kiváltságnak tekinti, hogy vendégül lássa Önt és kedves barátait egy finom ételre és italra.
Étlapunkon a tradicionális és különleges ételektől kezdve helyi specialitások is szerepelnek, valamint a hagyományos magyar konyha szerelmeseinek kínálunk házias ízeket!

Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros - Legjobb ár
2025.04.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros

ARÉNA Étterem és Sport Pub Vác vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. május 25.családjával járt itt
Négyen ebédeltünk, mindannyian nagyon elégedettek voltunk. 2 személyes tálakat ettünk, amelyek adagjai birkózóknak is elég lehet, ráadásul nagyon ízletes volt minden étel. A csülök egyszerűen fantasztikusan volt elkészítve, aki szereti, annak mesés élménybe lehet része. Megyünk máskor is, amikor tudunk!
2017. szeptember 4., kollégákkal járt itt
Az utóbbi egy évben elég sűrűn megfordultam itt.
A leveseik finomak. Második fogásból már sikerült mellé fognom, de az sem rossz volt, csak felejthető.
A kiszolgálás mindig jó volt, a felszolgáló udvarias, kedves és gyors. A hely tiszta és kellemes, igaz semmi extra. . . . .
Ez a hely tökéletes arra, hogy egy ügyintézős, vásárlós nap után kikapcsolódjon itt. Pizzát még nem ettem itt, de következőnek talán azt is kipróbálom.
2017. január 20.családjával járt itt
Egy hétvégi kiránduláson tértünk be vacsorázni, helybeliek javaslatára. Az étterem központi helyen, közel a Duna parthoz helyezkedik el,hangulata barátságos, kellemes volt egy finom vacsora eltöltéséhez. A kiszolgálás kedves, gyors volt. Az étel finom volt, próbáltam valami helyi specialitást választani.
Átlagos 2015. szeptember 20., kollégákkal járt itt
A főtérről a Duna felé induló macskaköves utcában található a vendéglő, azaz központi, jól megközelíthető helyen van. Egy nagyon egyszerű pincehelyiség, de van kiülős terasza is (tulajdonképpen kitelepülés az utcára sörös napernyők alá), ami elsősorban - legalábbis a mi tapasztalataink alapján - a déli ebédmenüre és a pizzára specializálódott.
ARÉNA Étterem és Sport Pub Vác - Külső képARÉNA Étterem és Sport Pub Vác - Külső képARÉNA Étterem és Sport Pub Vác - Belső
Gyenge 2015. május 8.gyerekekkel járt itt
Pont azért mentünk, mert ezen az oldalon olvastam, hogy a legjobb étterem Vácon. Na ide szerveztem a szülinapi ebédet, tizen mentünk. Előre asztalt foglaltunk, a kiszolgálás kedves volt, aránylag gyors. Az étel viszont annyira felejthető, átlagos, hogy éppen meg lehetett enni. Egy sima menzakaja színvonala volt, nem is volt sok, és az enyém ráadásul még hideg is volt.
Átlagos 2015. április 5. járt itt
Az ott töltött idő alatt a személyzet tagjai közül csak egy úriember volt készséges, mosolygós, a vendégekhez. A többi kb:4fő alkalmazott kávézott,üdítőzött,ebédelt,beszélgetett az étterem bejáratával szembeni asztalnál. " Ilyen rossz kávét még nem főztem. Ha vendég lennék egy fillért sem fizetnék érte.
Kiváló 2014. június 30.a párjával járt itt
10 hónapja rendszeres vendégei vagyunk férjemmel az étteremnek. Nagyon meg vagyunk elégedve a minőséggel, az ételekkel, a kiszállítás gyorsaságával, egyszóval mindennel. A bőséges adagok, a széles választék, az íz ami bennünket megfogott. A pizzájuk isteni, annyira sok rajta a feltét, hogy alig lehet megenni.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Itt rendes adagot adnak aminek tökéletes ízvilága van, nem csak műbalhé mint a többi helyen. Gyors a kiszolgálás mint a helyszínen, mint házhoz. A személyzet udvarias és mindig keresik, hogy miben lehetnek segítségünkre. A helyiség nagyon szépen be van rendezve, mintha csak otthon lennék azt az érzést nyújtja.
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó hely családi eseményekre amiben volt is részünk . kiváló a konyha ,családias hangulat, udvarias kiszolgálás.
A fiam ballagása nagyon jó hangulatban telt. A gyerekek is élvezték és a menü is megfelelő volt ugy a gyerekek számára mint a felnöteknek. Köszönjük azt a csodás délutánt ,nyugot szivel ajánlom másoknak is,és remélem nemsokára ott vacsorázunk! !
Kiváló 2014. április 16., kollégákkal járt itt
A Dunától pár lépésre van a hely, ahol már korábban is jártam. Nyáron terasz is van, egyébként bent lehet helyet foglalni. A tévéken meccsek mennek, az asztalok nagyok, a székek kényelmesek. A kiszolgálás udvarias és közvetlen. Sokféle étel van, de ami a pálmát viszi az a pizzájuk. Nem spórolnak a feltéttel és van vagy 50 féle.
ARÉNA Étterem és Sport Pub Vác a térképen
2600 VácEszterházy u. 1.
• ingyenes WIFI • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • koktélok • napi menü • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo