Halászkert Étterem Vác

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Halászkert Étterem Vác vélemények

Átlagos 2024. március 9.barátokkal járt itt
Nem azt kaptam amit kértem. Brassóit rendeltem, az összeállítás a következő volt. Sült burgonya tetejére 2x átpirított hús rászórva, mely kemény volt. Semmi szósz nem volt alatta. Ezt nem nevezném brassóinak. Jeleztem a pincér hölgynek miután megkérdezte, hogy ízlett? Nem reagált rá. Na, ezt az ételt nem ajánlom. Ide biztos nem megyek többet és nem is ajánlom.
Gyenge 2024. február 24., csoporttal járt itt
Nem voltam megelégedve, az étel langyos és a köret mirelit volt, ami meglepő hiszen az árából nem ezt gondoltam volna. A mosdó sem volt megfelelő állapotban. Viszonylag széles választék és gyors kedves kiszolgálás.
Szörnyű 2023. március 23.a párjával járt itt
Senkinek sem ajánlom a helyet. A vezetőség, főleg az üzletvezető nem tudja hogy miről is szól a vendéglátás. Külső terasz volt, mi oda szerettünk volna beülni. Megkérdeztük az üzletvezetőt hogy bennt bőven fogyasztanánk amíg lesz egy szabad asztal de hátat fordított és elküldött minket. . . Üzleti érdeket sérti. . .
2021. július 10.gyerekekkel járt itt
Míg az egyik pincér inkább flegmán reagált, szerencsére találtunk egyet aki készségesen segített asztalhoz ülni, habár nem volt foglalásunk. A környezet nagyon szép, rengetegen voltak és ez az akadozó felszolgáláson is látszott. Az árak a Duna-parthoz mérten korrektek, az ételek finomak, de a kedves pincér úron kívül nem volt sok minden, amiért máskor is visszamennénk. A mosdó állapota javításra szorul.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2019. február 19.egyedül járt itt
Egy tipikus első osztályú igényességű étterem. Szép teríték, udvarias kiszolgálás, jó ételek. Halból széles választék. Halászléből pl. van ponty és harcsa halászlé is, vegyes is, tésztával és tészta nélkül is. Az általam fogyasztott halászlé teljesen rendben volt. Magyarul ez egy jó átlagos halászlét jelent. De nem az a minőség, amiért visszamennék.
Átlagos 2018. október 14.a párjával járt itt
Ebédünk két erősségét emeltem ki a címben. A sétány őszi színekben pompázik, jól esik üldögélni az étterem teraszán. Meg is fizettetik a látványt, az ételek árát nem indokolja a minőség. A párom filézett harcsából készült halászlét eszik, szerinte ponty is akadt benne. Én dorozsmai harcsát kérek túrós tésztával.
Halászkert Étterem Vác - Külső képHalászkert Étterem Vác - Külső képHalászkert Étterem Vác - Étel/italHalászkert Étterem Vác - Étel/italHalászkert Étterem Vác - Étel/ital
Átlagos 2018. június 16.gyerekekkel járt itt
Hárman a lányunkkal voltunk ebédelni itt. Bár amikor betértünk alig voltak, mégis elég sokáig kellett várni az ételre. Sőt, a későbbjövőket előbb szolgálták ki. A rendelt ételek átlagosak voltak: a harcsapörkölt túróscsuszával nagy csalódást okozott, mert a hal ízetlen volt, a szafttal együtt, a tészta nagy lebbecsszerű darabokban volt összeragadva és közte nem, csak az alján volt némi túró.
2017. augusztus 15.barátokkal járt itt
Barátaink meghívására tértünk be egy vasárnapi ebédre az étterembe. Szép a fekvése, az árnyas Duna part rendkívül hangulatos, hatalmas fedett terasszal igyekeznek kihasználni ezt az előnyt. Ebédidőben telt ház volt, éppen sikerült egy asztalt találni, ahol már fizettek, egyébként minden asztalnál ültek.
Szörnyű 2016. december 21.a párjával járt itt
A étterem kedvező elhelyezkedése végett jutottunk arra, hogy kipróbáljuk ezt a helyet. Sajnos nem hozta azt a szintet, amit vártunk egy ilyen remek helyen fekvő helytől. A lepusztult retro tér helyett egy modernebb és vidámabb környezetre számítottunk. Az ételek sem nyűgöztek le minket. Semmivel sem nyújtott többet egy otthoni vasárnapi ebédnél. Remélem, hogy sikerül kihozni ebből a helyből valami sokkal jobbat.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2015. november 24.gyerekekkel járt itt
Egy esős novemberi hétvégén tértünk be az étterembe, a váci vásár után. A kiszolgálás gyors volt, a felszolgáló hölgyek kedvesek, az ebéd kiadós,(csomagolást kértünk)laktató és nagyon finom. Az étteremre ráférne egy jó adag felújítás mert lenne mit modernizálni, de ettől még jól éreztük magunkat.