Repeta Bisztró Vác

Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros

Repeta Bisztró Vác vélemények

1947
2018. december 11.barátokkal járt itt
Többször voltunk Vácon, de még ide most jöttünk be először enni. A honlapjukon leves is szerepel, de gyakorlatilag nem volt. Elvettük az étlapot, melyen jó pofa rajz mutatja a vendég teendőit. Felültünk a magas székekre választottunk, rendeltünk és vártuk az ételt. Kb. 15 perc múlva meg is kaptuk a szépen tálalt, jó adag édes-chili szószos csirkénket rizzsel. Finom volt, friss és jól esett, így máskor is betérünk.
Szörnyű 2017. november 26.gyerekekkel járt itt
Pár hete egy hirtelen ötlettől vezérelve beültünk a gyerekemmel hamburgerezni. Már mikor beléptünk feltűnt, hogy borzasztóan rossz bent a légkör, a pultos mosolytalan, flegma,nem mondhatnám, hogy vevőcentrikus a kiszolgálás. A gyerek rendelt egy hamburgert én egy görög salátát. 30 perc várakozás után ( volt időm bevásárolni közben!
Szörnyű 2017. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Amit én láttam a helyből! Nyaralás előtt útközben betèrtünk ebédelni. 3 felnőtt 3 pici gyerekkel
3atlagos ételre és 2db szendvicsre alig 2 óra 10 percet kellett várni. Ez idő alatt kb 6-7 alkalommal érdeklődtünk h ugyan már nem sikerült megfogni a csirkét vagy valami más gond akadt
A válasz mindig ugyan az még 10 perc
Közben dübörög a házhozszállítás.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2017. július 13.gyerekekkel járt itt
Vácrátótra kirándultunk, megéheztünk és a neten kerestünk valami élelemforrást. Nem szerettünk volna vagyonokat költeni és flancos ételekre sem vágytunk. Találomra választottuk ki a Repetát. Nagyon kellemesen csalódtunk. A sokak által hipe-olt burgerezőt [moderálva - a szerk. ] részünkről bőven lekörözte.
Kiváló 2016. december 17.barátokkal járt itt
A héten voltunk újra a Repeta bisztróban ebédelni a barátainkkal, és mint mindig, most is csak jót tudok írni. Az új heti ajánlatot kóstoltuk meg, roston csirkemell olvasztott sajttal, ropogósra sült sonkával, salátával és rozmaringos törtkrumplival. Nekem ez lett az új kedvencem! Na meg a tejszínhabos krémkakaó! ! Köszönjük, hogy mindig ilyen finomságokat ehetünk nálatok! !
Kiváló 2016. november 27.barátokkal járt itt
Egy barátom javaslatára tértünk be az étterembe. A város sétálóutcájában található, fiatalos, lendületes hely, ízléses dekoráció, jó zene. A pultban két segítőkész hölgy fogadott minket. Mivel először voltunk itt, tanácsot kértünk. Hamburgert szerettünk volna, marhahúsos hamburgert ajánlották sajttal baconnel, házi szósszal.
Kiváló 2016. november 8.egyedül járt itt
Eddig a mátrai borzaska volt a kedvencem, de a heti menü mindent felülírt! Tésztás ételeket itt ritkán fogyasztottam,de ajánlásra most megkóstoltam . Fenséges volt a bosós , sonkás penne, amíg lehet ezt rendelem. Ti is kóstoljátok meg, mert érdemes. Remélem még lesz hasonló jó érzésben részem (kellemes háttérezene, mosolygós pultos lány, fiatalos környezet). :)
Szörnyű 2016. július 31.gyerekekkel járt itt
Véletlenül keveredtünk ide a családdal, eső elől behúzódva. Unott arcú pultos-kasszás lány fogadott. Tortilla menüt kértem
grillezett tarjával. Kaptam egy mócsingos , rágós radírgumi
szerű valamit, langyosan, igénytelenül összedobálva. A helység
nem rossz, egy sörre vagy üdítőre.
Kiváló 2016. július 24.barátokkal járt itt
Tegnapelőtt találkoztam egy nagyon régi és jó barátommal Vácon. Gondoltuk ugy is vigadalom van ugyhogy bedobunk lángost. A lángos jó volt viszont a kiszolgálás gépies. A tisztaságot még gyakorolni kell. Amugy nem rossz hely.
Kiváló 2016. május 6., csoporttal járt itt
#Ha #egy #jót #akarsz #enni #! Az első ami lenyűgözött, az a dizájn volt! A mai világ hashtag-mániájára épülő kinézetből egyből lejön, hogy az étterem a fiatalságot és a trendet képviseli. A célközönség is ennek megfelelő. Sajnos a csúcsidőben a 30 fős gyerekcsoporttal nem tudtunk étkezni, de átgondolt volt tőlük, hogy nem vállalták túl magukat, hanem inkább a csúcsidő végén fogadtak minket.