Hotel Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>
Hotel Velence Resort & Spa Velence
1. helyezett Velence

2481 Velence, Béke u. 4481/G hrsz.

Hotel Velence Resort & Spa Velence a térképen

Hotel Velence Resort & Spa Velence értékelése:

1. helyezett a 8 velencei szállás közül
18. helyezett Közép Dunántúlon - 346 szállás közül

Hotel Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hotel Velence Resort & Spa Velence képei

Hotel Velence Resort & Spa Velence

Hotel Velence Resort & Spa Velence vélemények

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 10.
Remek elhelyezkedésű hotel. A személyzet bűbàjos, nagyon kedves volt mindenki. A hotelszoba tiszta, kényelmes, nagyon jó elrendezésű. Az étterem rendben van, minden finom volt. A fürdő megfelelt az elvárásainkank, a kilàtàs onnan is pazar. Annyi negatívum volt, hogy szaunaszeánszra nem sok esély volt bejutni, alkalmanként kb 10 főnek lehetett és napi 3 alkalom nem sok.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 10.
Közel van Budapesthez,remek a konyha még annak ellenére is,hogy az egyik levest előzték,de tudom , hogy ez szubjektív érzet ezért ez nem gond. Finomak és jók voltak a koktélok. Remek akció egy bizonyos időben kedvezménnyel adni. Az étterem zsúfolt volt szinte állandóan. Bizonyos embereket akik nem tudnak viselkedni és öltözködni nem kellene beengedni az étterembe.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 10.
Kifejezetten bababarát szálloda, a kicsiknek tervezett programokkal rossz idő esetén is megfelelő, ugyanakkor a kisgyerek nélkül érkezők számára is biztosított a nyugodt pihenés, a megfelelően kialakított wellnessnek köszönhetően. A kinti medencék,a sok napozó ágy, a tó közelsége még vonzóbbá teszik a szállodát. Mi már többször visszatértünk ide.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 17.
Remek a wellness részleg, jó volt a masszázs! Az étterem változatos ételekkel, vacsorával várja a vendégeket. Negatívum, hogy a terasz ajtó zárja nem működött jól. Alig lehetett kinyitni, ha kinyílt nem lehetett becsukni.
Köszönjük!

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 29.
Remek pihenési, kikapcsolódási lehetőség, kedves és előzékeny személyzettel, kényelmes szobákkal, sokféle animációs programmal, gyermekfelügyelettel. Hátrány hogy több szolgáltatásért külön árat számolnak fel (parkolás, baba használati tárgyak stb.)

vmagdi TOP szállásértékelő
vmagdi TOP fotófeltöltő
2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 17.
Nagyon jó helyen fekszik, könnyen megközelíthető. Szép a kilátás a tó felé. Nagyon szerettem a sok medencét, bár az úszó lehetne mélyebb. Gyönyörű a szálloda, kényelmes volt a szoba, a személyzet figyelmes. A szobában a világítás nagyon gyenge, ennyi fénynél nem lehet olvasni például. Az ételek változatosak, elegendőek voltak, de az ízük nem mindig tetszett.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 16.
A szálloda fekvése egyszerűen csodás, hiszen a tóparton, pazar fürdőkomplexum mellett, a velencei korzótól nem messze helyezkedik el. Valóban gyermekbarát, a programok a kicsiknek szólnak és a játszóház is tökéletes volt az 5 és 6 éves unokáinknak. Arról nem is beszélve, hogy Ele Fülöp és Ele Fanni simogatása felért számukra egy ajándékkal.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 5.
Ez a szálloda tökéletesen elnyerte a tetszésünket! Nem csak a leírás alapján gyermekbarát, hanem a gyakorlatban is! Az animációs programok tökéletesen lekötötték a lányokat (5évesek), a játszó rész is magas színvonalú, az ételek is kiválóak voltak! Nyáron biztosan még nagyobb élmény, mindenképp vissza fogunk menni!

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 29.
Újból nagyon tetszett a szállodai kiszolgálás , a személyzet udvariassága, az aminátorok kedvessége, a gyerekekkel való foglakozásuk, program szervezésük .

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 1.
Szuper a felszereltség! Nagyon gyerek centrikus! Jól működik a chip kártya rendszer! A fürdőkád NAGYON csúszik! A welness recepció több esetben nincs a helyzet magaslatán: Rábeszél egy szolgáltatásra, mert az így egyben kedvezményes, de aztán a kedvezményt nem vonja le. Nem kell bejelentkezni a gyerek szépségszalonba, bármikor jöhetünk, de amikor megérkezünk: most nincs hely!

Velence
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, ajándék pohár borral vagy limonádéval, kávé- és tea bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2016.09.11. - 2017.06.02.
Velence
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2017.04.18. - 2017.06.02.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
3 nap/2 éjszaka 18.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes fogászati állapotfelméréssel és kedvezményes fogfehérítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.06.05.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
3-7 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kerékpárhasználattal, mini wellness használattal, parkolással
2017.06.16. - 2017.09.04.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/ 2 éjszaka 13.550,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness részleg használattal, szobai széffel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.04.30.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.210 - 21.400,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.22.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
3-5 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sport- és szabadidős szolgáltatásokkal, gyermek foglalkozásokkal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2017.06.30. - 2017.09.02.
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ping-pong, biliárd szoba és játszótér használatával, internet elérhetőséggel
2017.03.30. - 2017.05.30.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.07.06.
Jagelló Business Hotel
4 nap/3 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.06.15. - 2017.08.31.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.01.01. - 2017.06.30.
Velence
4 nap/3 éjszaka 24.900 - 28.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kávé- és teabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2017.03.20. - 2017.08.26.

Szállodák Velence környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Royal Club Hotel Visegrád
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Örökifjak, 62+ (min. 2 éj)
Nyugdíjas és Nagyszülő ajánlat (min. 3 éj)
Tavaszi wellness akció (min. 2 éj)

VelenceX