Hotel Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Hotel Velence Resort & Spa Velence
1. helyezett Velence

2481 Velence, Béke u. 4481/G hrsz.

Hotel Velence Resort & Spa Velence a térképen

Hotel Velence Resort & Spa Velence értékelése:

1. helyezett a 8 velencei szállás közül
20. helyezett Közép Dunántúlon - 344 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hotel Velence Resort & Spa Velence képei

Hotel Velence Resort & Spa Velence

Hotel Velence Resort & Spa Velence vélemények

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 10.
Kifejezetten bababarát szálloda, a kicsiknek tervezett programokkal rossz idő esetén is megfelelő, ugyanakkor a kisgyerek nélkül érkezők számára is biztosított a nyugodt pihenés, a megfelelően kialakított wellnessnek köszönhetően. A kinti medencék,a sok napozó ágy, a tó közelsége még vonzóbbá teszik a szállodát. Mi már többször visszatértünk ide.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 17.
Remek a wellness részleg, jó volt a masszázs! Az étterem változatos ételekkel, vacsorával várja a vendégeket. Negatívum, hogy a terasz ajtó zárja nem működött jól. Alig lehetett kinyitni, ha kinyílt nem lehetett becsukni.
Köszönjük!

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 29.
Remek pihenési, kikapcsolódási lehetőség, kedves és előzékeny személyzettel, kényelmes szobákkal, sokféle animációs programmal, gyermekfelügyelettel. Hátrány hogy több szolgáltatásért külön árat számolnak fel (parkolás, baba használati tárgyak stb.)

vmagdi TOP szállásértékelő
vmagdi TOP fotófeltöltő
2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 17.
Nagyon jó helyen fekszik, könnyen megközelíthető. Szép a kilátás a tó felé. Nagyon szerettem a sok medencét, bár az úszó lehetne mélyebb. Gyönyörű a szálloda, kényelmes volt a szoba, a személyzet figyelmes. A szobában a világítás nagyon gyenge, ennyi fénynél nem lehet olvasni például. Az ételek változatosak, elegendőek voltak, de az ízük nem mindig tetszett.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 16.
A szálloda fekvése egyszerűen csodás, hiszen a tóparton, pazar fürdőkomplexum mellett, a velencei korzótól nem messze helyezkedik el. Valóban gyermekbarát, a programok a kicsiknek szólnak és a játszóház is tökéletes volt az 5 és 6 éves unokáinknak. Arról nem is beszélve, hogy Ele Fülöp és Ele Fanni simogatása felért számukra egy ajándékkal.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 5.
Ez a szálloda tökéletesen elnyerte a tetszésünket! Nem csak a leírás alapján gyermekbarát, hanem a gyakorlatban is! Az animációs programok tökéletesen lekötötték a lányokat (5évesek), a játszó rész is magas színvonalú, az ételek is kiválóak voltak! Nyáron biztosan még nagyobb élmény, mindenképp vissza fogunk menni!

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 29.
Újból nagyon tetszett a szállodai kiszolgálás , a személyzet udvariassága, az aminátorok kedvessége, a gyerekekkel való foglakozásuk, program szervezésük .

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 1.
Szuper a felszereltség! Nagyon gyerek centrikus! Jól működik a chip kártya rendszer! A fürdőkád NAGYON csúszik! A welness recepció több esetben nincs a helyzet magaslatán: Rábeszél egy szolgáltatásra, mert az így egyben kedvezményes, de aztán a kedvezményt nem vonja le. Nem kell bejelentkezni a gyerek szépségszalonba, bármikor jöhetünk, de amikor megérkezünk: most nincs hely!

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Október 16-án érkeztünk párommal a szállodába 3 nap, 2 éj wellness pihenésre. Már régóta szemezgettem ezzel a hotellel és most sikerült megszállnunk is itt. De csalódás volt, sokkal jobbra számítottunk mindketten. Valahogy egy 4 csillagos szállodától én többet várnék el. A személyzettel alapjaiban nem volt problémánk, aranyosak, segítőkészek, barátságosak voltak mind a recepción, mind a takarítók.
Válasz az értékelésre - 2016. október 25.
Tisztelt Hölgyem/Uram! Nagyon sajnálom, hogy csalódottan távoztak szállodánkból. Köszönöm javító észrevételeiket, valamint szíves elnézésüket kérem, ha a személyzet bármely tagja nem megfelelően kommunikált a wellness nyitvatartását illetően. A kiírtaknak megfelelően 21. 30-ig vehetik igénybe tisztelt vendégeink fürdőnk szolgáltatásait, hétvégén pedig 22.
Hotel Velence Resort & Spa, igazgató

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 18.
Nagyon finomak voltak az ételek,a személyzet kedves,kényelmes ágy.A wellness részleg nagyon jó, ámbár az élményelemek működhetnének többet. Ami viszont szerintem megengedhetetlen, hogy a tisztaság ne legyen elsőrendű...Nagyon koszosak a szőnyegek az egész szállodában és rengeteg a pókháló.

Velence
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.04.14.
Velence
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, a vacsorához itallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyerekprogramokkal, internet elérhetőséggel
2017.06.05. - 2017.07.02.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.03.31.
Fried Kastély Szálloda és Étterem
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, sportolási lehetőséggel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.31.
Hotel Platán Székesfehérvár
Akár 1 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, ajándék bekészítéssel, játékos útifüzettel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.09. - 2017.12.31.
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.18. - 2017.03.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.03.19. - 2017.09.03.
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
Akár 1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, pezsgővel, mini wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetősséggel
2017.01.25. - 2017.12.20.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással
2017.01.01. - 2017.06.30.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
4 nap/ 3 éjszaka 3.800,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.03.01. - 2017.05.31.
Károlyi Kastély
Fehérvárcsurgó
2 nap/1 éjszaka 9.975 - 13.125,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kastély látogatása idegenvezetéssel, ping-pong, darts, csocsó, nordic walking használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.21. - 2017.12.31.
Velence
Akár 1 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek- sport- és szórakoztató programokkal, késői kijelentkezéssel, internet elérhetőséggel
2016.09.03. - 2017.05.27.

Szállodák Velence környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Royal Club Hotel Visegrád
Vital Hotel Nautis Gárdony
Örökifjak, 62+ (min. 2 éj)
Wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)
Húsvét a G&B zenekarral (min. 2 éj)

VelenceX