Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence
Szépia Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Velence Resort & Spa Velence vélemények

2021. december 24.a párjával járt itt
A szálloda csodaszép helyen található, a szobából a Velencei-tó látványa meseszép
Az étterem kínálata és a szállás tisztasága javítható lenne.
Kiváló 2021. szeptember 7.gyerekekkel járt itt
Ez a hely a kisgyerekes családoknak a legideálisabb szállodája. Kiváló ételek, luxus körülmények, remek wellness.
Átlagos 2020. október 13.a párjával járt itt
Mondhatnám, számomra csalódás volt. Maga a szálloda kívülről és a recepciós rész impozáns. Mi a főépületben kaptunk szobát, az első emeleten. Én úgy gondolom, hogy egy 4 csillagos szállodában, ne legyen a szobák falánál a folyosón, málló festék, salétrom. Elviselhetetlenül kényelmetlen, és recsegős nyekergős ágy, a műbőr fejtámláról málló festék.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2020. február 23.a párjával járt itt
Három éjszakát töltöttünk a hotelben és kicsit tartottunk tőle a számunkra szokatlan mérete miatt. Pénteken, szombaton már közel négyszáz vendég volt, ha jó információt kaptunk. Hamar beláttuk, hogy ez egyáltalán nem volt zavaró, ugyanis minden hibátlanul szervezetten működött, recepció, parkolás, extra szolgáltatások igénybe vétele, étkezés.
Kiváló 2020. január 26.a párjával járt itt
Már szálltunk itt meg régebben és ezért választottam ezt szállást a nejemnek szülinapi ajándéknak . Nem csalódtunk,ugyan olyan szinvonalat kaptunk,mint régebben. Köszönjük !
Gyenge 2020. január 6.gyerekekkel járt itt
Az unokáimmal szerettem volna eltölteni pár napot egy gyerekbarát szálláshelyen. /3és 7 évesek/. A szobánk 2 különálló és 1 db pótággyal volt berendezve. Az ágyak kopott műbőr borítással,rendkívül kényelmetlen keskeny matraccal voltak ellátva,a párna szivacsdarabkákkal volt bélelve a takaró nehéz.
Kiváló 2019. december 30.gyerekekkel járt itt
Fantasztikus a szemelyzet, a valtozatos programokkal jol le lehet foglalni a gyerekeket. A wellness es uszoda pedig egyenesen szuper! A szauna szeansz kotelezo! Mindent koszonunk
Kiváló 2019. november 24.a párjával járt itt
Évente legalább egyszer mindig eljövünk, most sem hagytuk ki, nagyon jó volt az ellátás, a reggeli és a vacsora is bőséges, változatos. A sze- mélyzet udvarias, segítőkész, a wellness tiszta a víz hőfok jó, sajnos a fenti gyógymedencéket éppen karbantartás miatt nem lehetett használni, és a lenti gyógymedence néha zsúfolt volt.
Kiváló 2019. november 11.kollégákkal járt itt
Többször voltunk már itt, most konferencián. Előnye a tóparti fekvésén kívül Budapest közelsége. legjobban a fürdője tetszik, idősebb korosztálynak is kellemes, gyógymedencékben is élményelemek, a fenti medencékből panoráma. Igen finomak voltak az ételek minden napszakban, reggelire is nagy választék, gyors utántöltés.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. október 6.a párjával járt itt
Szuperlatívuszokat tudok csak írni, minden tökéletes volt. A személyzet előzékeny és segítőkész. A szoba maximálisan felszerelt, nagyon szép a kilátás a tóra. A szállodában minden megtalálható, ami a pár napos kikapcsolódáshoz kell. Számtalan medence és wellness-szolgáltatás, a gyerekeknek játszóház és animációs programok.
Velence Resort & Spa Velence - SzobákVelence Resort & Spa Velence - EgyébVelence Resort & Spa Velence - Szórakozás/SportVelence Resort & Spa Velence - Külső kép